28 Mart , 2024, 23:49:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bugün hangi parfümü kullandın?

Başlatan hüzünden_gelme, 25 Ekim , 2010, 12:01:40

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Balböceği

hüzünden_gelme

derbeder

buyuk temizlik yaptim, perdelerimi tullerimi yikadim. heryer miss gibi sivi deterjan kokuyor  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tweety0555

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hüzünden_gelme

seda87

tüüm kokulardan tiksiniyorum :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:parfümlerim öylece kaldı :( :(sadece  hakiki limon kolanyası hoşuma gidiyor :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: seda87 - 15 Aralık , 2011, 21:55:41
tüüm kokulardan tiksiniyorum :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:parfümlerim öylece kaldı :( :(sadece  hakiki limon kolanyası hoşuma gidiyor :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
geçiyo geçiyo bende öyleydimm
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Parfüm sevmem!
Bana göre en güzel koku, sevdiğime sarıldıktan sonra üstümde kalan kokudur.

*Bob Dylan

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Aralık , 2011, 16:18:44
Parfüm sevmem!
Bana göre en güzel koku, sevdiğime sarıldıktan sonra üstümde kalan kokudur.

*Bob Dylan

vuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

<<<peri masalı >>>

bnde bu aralar yumuşatı kokusundan bile tiksiniyorum  :igrenc:

seda87

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Aralık , 2011, 16:11:43
Alıntı yapılan: seda87 - 15 Aralık , 2011, 21:55:41
geçiyo geçiyo bende öyleydimm
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:ii o zman yaa yazık onca parfümüme
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят