28 Mart , 2024, 19:52:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

görülmesi gereken mekanlar

Başlatan keyameya, 02 Temmuz , 2011, 15:49:01

« önceki - sonraki »

keyameya

mrb arkadaşlar.karadeniz ve iç anadolu turu yapmak isteyen biri için önerebileceğiniz ve mutlaka görmen lazım diyebileceğiniz yerler var mı acaba?

(konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.yanlışsa kusura bakmayın ;D)

Demet_dk

NEVŞEHİR  :love9:

-KAPADOKYA
-ÜRGÜP
-GÖREME
-AVANOS
-HACIBEKTAŞ

Lă_Tăhzen!

konu açılalı epey olmuş daha yenı dıkkatımı cektı ama yazamadan edemedim içanadolu da gezılecek en guzel yer konya bence hem ne denilmiş gez dunyayı gör konyayı  :hieyt: :D

ardından da kayseri

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Kasım , 2011, 07:53:20
konu açılalı epey olmuş daha yenı dıkkatımı cektı ama yazamadan edemedim içanadolu da gezılecek en guzel yer konya bence hem ne denilmiş gez dunyayı gör konyayı  :hieyt: :D

ardından da kayseri

tam 4 defa gittim Konya' ya  :k06: etli ekmegin tadina doyum olmuyor gercekten  :hungry:
baska bir manevi atmosferi var  :love9: nevsehir' e gittim ama taslar topraklar pek sevmedim. birde sanirim cogu sarapci nevsehir yerlilerinin. icki icmeyene kiz vermiyorlarmis.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

ayyy evettt canımm konyammmm benımm  :love9: etliekmekkkkk  :hungry:

hadiii yaaaa demek öylemıymıs nevsehırr hıc duymamıstımmm ilğinçç

Demet_dk

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Kasım , 2011, 11:00:55
ayyy evettt canımm konyammmm benımm  :love9: etliekmekkkkk  :hungry:

hadiii yaaaa demek öylemıymıs nevsehırr hıc duymamıstımmm ilğinçç
orda yerli olan bir akrabamiz soyledi canim, bende onun yalancisiyim  :k06: buarada acaba konuyu acan arkadas nerelere gitti  :k06:

@@@gözde@@@

bende çanakkale nin tarihi yerlerine çok gitmek istiyorum bakalım ilerde dükkanı kapatırsak ilk düşündüğümüz şeylerden biri çanakkale turu inşll bigün gidebiliriz :hello2:

suzannn

ben edirneye gitmiştim camiler muhteşem hele selimiye camisi birde şükrü paşa anıtı vardı orda böyle yeraltında eskiden yapılmış tabyalar var görsel olarak hazırlanmış eskisi gibi işte çok hoşuma gitmişti

birde unutamadığım biyer mevlana konyada

derbeder

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 04 Kasım , 2011, 12:48:10
ben edirneye gitmiştim camiler muhteşem hele selimiye camisi birde şükrü paşa anıtı vardı orda böyle yeraltında eskiden yapılmış tabyalar var görsel olarak hazırlanmış eskisi gibi işte çok hoşuma gitmişti

sende sanslisin kiz  :k06: bursada cok guzel :k06: muazzam bir yer hatta  :love9: yesiliyle binalariyla tarihiyle. yaz tatili, kis tatili icin ne mekan ararsan var. alisveris icin harika bir yer birde yemekleri harika  :hungry:

suzannn

Alıntı yapılan: derbeder - 04 Kasım , 2011, 12:52:11
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 04 Kasım , 2011, 12:48:10

sende sanslisin kiz  :k06: bursada cok guzel :k06: muazzam bir yer hatta  :love9: yesiliyle binalariyla tarihiyle. yaz tatili, kis tatili icin ne mekan ararsan var. alisveris icin harika bir yer birde yemekleri harika  :hungry:
evet bursada çok harika bi yer iyiki burdayım

SeliN59

çanakkale ve gelibolu yarım adasındaki şehitlikler çok güzel mükemmel yerler boğaz manzarası falan çok güzel çanakkalede tam yaşanılacak yer bana göre fazla gezmediğim için çok yer bilmiyorum

cananyakut

Tabiki Erciyes,Kapadokya,Ihlara Vadisi :)

hira07

Türkiyenin her yerini gezip görmek lazım bence her yer ayrı bir güzel çünkü.