28 Mart , 2024, 13:16:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Artık Aramızda

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 20 Ocak , 2014, 12:41:43

« önceki - sonraki »

ponçik

Ayşecim kavuştun mu küçük prensinle, doyasıya kucakladın mı  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Yavrum seni hastanede birakip gelmek ne zordu. Eve geldigimizde abin odasina girdi agladi onu öyle görünce sarildim agladim sonra da abini teselli ettim.senin eve gelmeni bekleyen çok tatli bir abin var

zen_s

Oy kıyamam kuzularına  :opucuk: yarın alacakmısınız bebişinizi hastaneden inşallah bir an evvel evine size kavuşur küçük meleğin çok duygulandım canım ya Allahım daha çok özletmesin sizi  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Sanirim bu gece cok zor gececek  :y25: ama bitecek ve kavusacaksiniz insalah

CAN TANEM

Ayşem aynı psikolojiyi bende yasadım hemen hemen her durumu ortak yasadık seninle hastanede herkesin bebeği yanındayken benimki yoktu o minik hastane besiklerine yatmak nasip olnadı kuzuma hatta kıyafet cantası hiç acılmadı bile normalde 2 gün yatacaktım bebek doktorumuz kızımı bırakıp o psikolojiyle cıkmamam için beni 1 gün daha yatırdı ve 3 gün sonra birliktr taburcu olduk yinede şükürler olsun ayşem sağ salim kucağımıza aldık  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kizlar bu gün biraz nefes almasi duzelmis biberonu deneyeceklermis eger alirsa yarin emzirmeye cagiracaklar

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Ocak , 2014, 11:34:58
Kizlar bu gün biraz nefes almasi duzelmis biberonu deneyeceklermis eger alirsa yarin emzirmeye cagiracaklar

canım yaşı uzun tebrikler geçmiş olsun  :amin: :amin:
forumdan uzak kalmıştım inş.bebeğine en kısa zamnda kavuşur doyaasıya hasret giderirsin  :love9: :love9: :flowers: :flowers:

ponçik

hadi inşallah  :amin: dua ediyorum Ayşecim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oglusum biberon almis yarin çağırabilirlermiş

zen_s

inşallah çağırırlar canım biran önce kavuşursunuz  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

makaron

naptınız ayşem çıkıyo mu oğlun inşallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

24 Ocak , 2014, 19:37:09 #41 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2014, 19:39:45 ยรlคภ๓คz göภlüm
Bu günkü ziyarette oglumun burnuna hortum takmislarhala boruyla besleniyor her tarafinda igne serum deligi var  o halini görünce cok agladim bize gòre bir gelisme yok gibi ama dr %80 iyilesti demis en gec carsamba cikarmis. Organlarinin hepsi saglikliymis ilk defa totoşunu gördüm :)  :) :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Bir damlanin önemini ogluma süt götürürken anladim. Artik mama vermiyorlarmis. Süt yetiyormus. Çok şükür. Emzik istemis nöbetçi eczaneden aldik. Çok hareketli masaallah

aşkitoom

cnm bebeğin doğmuş,Allah analı babalı büyütsün.inş küvezdende sağ salim çıkar,moralini bozma.
dua et sadece,dualarım seninle cnm :amin:

ponçik

Aysecim tez zamanda kavusacaksiniz insallah bu cektiklerinizi unutup bol bol öpüp koklayacaksin oglunu insallah  :flowers: doktorlar gelisme var diyorsa inanmalisin , bak emzik de istemisler ne guzel  :)