28 Mart , 2024, 21:35:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşimde baba olmak istiyor

Başlatan ayy, 12 Şubat , 2013, 18:22:29

« önceki - sonraki »

destina06

vallaha öznürcum olacaklar elbet ama(inşallah :amin: :amin: :amin:) bizden de çok şeyler götürüyorlar :y25:

ayy

şulemmmm :sad1: :sad1: :sad1:
evet belki olacak  :amin: :amin: ama 9 yıl nerdeyse ömürmden ömürler kayboldu şimdiye eşşek kadar olmuştu bile sıpalarım :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
hepiniz saolun kızlar kendim gibi biliyorum sizi ve duarınız için Allah razı olsun hepinizden :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

masal12

benım eşimde harika bir baba olur  :) :)
allahım nolur isteyen herkese ver her zaman şunu söylüyorum allah dağına göre kar verirmiş demekki allah bizi çok güclü görüyor ki bzleri boyle sınıyor eminim ki olucak şulem ayşem sizlerin o guzel haberlerini aldığımda benim de o moralle olucak valla  :amin: :amin:

ayy

inşallah biz anne kocişlerimizde baba olacak tez vakittee yaklaştıkk sona ben biliyommmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 27 Şubat , 2013, 20:59:46
inşallah biz anne kocişlerimizde baba olacak tez vakittee yaklaştıkk sona ben biliyommmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
inş ayşemmmmmm hep dularaımdasın..inancını yitirmemek öle güzel bişeyki..ve rabbimde ona göre veriyor buna çok inanıyorum inş olacak seninde tüm isteyenlerin de benimde hayırlıısyla :amin: :amin: :amin: dah yaşım 26, 27 me grcem ama inan bende o kadar çok istiyorumki anne olmak o duyguyu tatmak..değişik bir istek..rabbim nasip etsin kimseye yokluğunu aratmasın inş

°º•✿gülümse01✿•º°

Henüz ben yolun başındayım; 7 aylık evliyim ve maalesef pko dolayısıyla doğal olarak hamiş kalamıyorum. Etrafımdakiler daha erken, yaşın da 27 bekle bakalım diyorlar ama kimse bilemez kimsenin gönlündekini. Yaşıtlarımın çocuklarını severken dahi içim eriyor. Eşim de bana moral veriyor ancak kendisi de istiyor biliyorum. Ama Rabbim'den hiç ümidimi kesmiyorum. O ki babasız Hz. İsa'ya vücut verdi. Bizlere mi (haşa) gücü yetmeyecek. İnşaallah Ayşegül hanım, siz, ben ve gönlünde anne olma duası olan herkese en kısa sürede ve en hayırlı şekilde Rabbim bebişlerimizi nasip eder inşaallah...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

ยรlคภ๓คz göภlüm

pko hamileliğe engel değil, burda pkolu olup bebeği olan çok bayan var... bende de bir ara pko vardı hattı adet söktürücü kullanmadan adet olamıyordum çok şükür tedaviyle geçti... ben bir de pko olduğumda zayıftım... soğan kürünü denedin mi? ben faydasını gördüm, hatta doktorum bile pko'nun bu kadar çabuk geçmesine şaşırmıştı..şeker hapı, diyet ve yürüyüş de çok faydalıymış... inşallah isteyen herkes annelik duygusunu tadar.

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: gülümse01 - 24 Temmuz , 2013, 11:29:19
Henüz ben yolun başındayım; 7 aylık evliyim ve maalesef pko dolayısıyla doğal olarak hamiş kalamıyorum. Etrafımdakiler daha erken, yaşın da 27 bekle bakalım diyorlar ama kimse bilemez kimsenin gönlündekini. Yaşıtlarımın çocuklarını severken dahi içim eriyor. Eşim de bana moral veriyor ancak kendisi de istiyor biliyorum. Ama Rabbim'den hiç ümidimi kesmiyorum. O ki babasız Hz. İsa'ya vücut verdi. Bizlere mi (haşa) gücü yetmeyecek. İnşaallah Ayşegül hanım, siz, ben ve gönlünde anne olma duası olan herkese en kısa sürede ve en hayırlı şekilde Rabbim bebişlerimizi nasip eder inşaallah...

Allah gonlune gore versin ondan umut kesilmez imkansiz diyede bisey yok yeterki bunu stres haline getirme  daha cok yeni evlisin

asya81

Alıntı yapılan: gülümse01 - 24 Temmuz , 2013, 11:29:19
allah kısa sürede nasip etsin canım ama pko buna mani değil yeterki ümidini kaybedip üzülme
arkadaşların dediği gibi soğan kürünü tavsiye ederim

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Temmuz , 2013, 11:50:57
pko hamileliğe engel değil, burda pkolu olup bebeği olan çok bayan var... bende de bir ara pko vardı hattı adet söktürücü kullanmadan adet olamıyordum çok şükür tedaviyle geçti... ben bir de pko olduğumda zayıftım... soğan kürünü denedin mi? ben faydasını gördüm, hatta doktorum bile pko'nun bu kadar çabuk geçmesine şaşırmıştı..şeker hapı, diyet ve yürüyüş de çok faydalıymış... inşallah isteyen herkes annelik duygusunu tadar.
Çok teşekkür derim arkadaşlar. İnşaallah hepimizin en hayırlı ve kısa vakitte bebişlerimiz olur. Soğan kürünü kullanıyorum 5. günündeyim kürün. Bakalım hayırlısı...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

Aysenuracar

nşallah eşinde sende mutlu sona ulaşacaksınız Ayşecim  :amin: :amin: :amin: :amin: Dualarımız kalplerimiz sizinle  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Metindağdelen