Gurbet Gelinleri Buraya..

Başlatan **Gül**, 17 Temmuz , 2010, 19:25:40

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 09 Mayıs , 2011, 01:01:35
yazıkk sizee yaaa  :opucuk:
vassss cokmu uzuldun giz  :ehi:

Kader kader alin yazisi demisler  :ehi:

derbeder

hepimiz bir gurbetci degilmiyiz su fani dunyada  :'(
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

flowers

Alıntı yapılan: derbeder - 09 Mayıs , 2011, 16:50:16
evet Çok hakLısın suLtan süleymana bile kaLmamıŞ derler ya.. ama bi insanın en önemLi varLıkları ailesi Çoluk çocuğudur diiLmi daha baska kımler oLabılırki iŞde O uzakLık O özlem Kötü işde... edanın dediği gibi aLın yazısı öle oLacagını bilemezdıkki..

Küçücük bir çocukKen söleselerdi  ağLardık yada çok yakına evlenemeden Önceye gitsekte bize deselerdi gurbete gideceksin Hadi Cnm ben annemden ayrıLamam derdim ama kıSmet iŞde inSan nerelere geLebiliomuş  :y25:

derbeder

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 09 Mayıs , 2011, 16:55:29
evet Çok hakLısın suLtan süleymana bile kaLmamıŞ derler ya.. ama bi insanın en önemLi varLıkları ailesi Çoluk çocuğudur diiLmi daha baska kımler oLabılırki iŞde O uzakLık O özlem Kötü işde... edanın dediği gibi aLın yazısı öle oLacagını bilemezdıkki..

Küçücük bir çocukKen söleselerdi  ağLardık yada çok yakına evlenemeden Önceye gitsekte bize deselerdi gurbete gideceksin Hadi Cnm ben annemden ayrıLamam derdim ama kıSmet iŞde inSan nerelere geLebiliomuş  :y25:

bekarken cok farkli oluyor canim, insan bol keseden atip tutuyor  :k06: ama evlenince cok baska oluyor hersey. en kotu derdiniz bu olsun tatlim, yeterki saglikli olalim ve uzaktada olsa sevdiklerimizin nefes alip verdigini bilelim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

flowers

Alıntı yapılan: derbeder - 09 Mayıs , 2011, 17:00:06
Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 09 Mayıs , 2011, 16:55:29

bekarken cok farkli oluyor canim, insan bol keseden atip tutuyor  :k06: ama evlenince cok baska oluyor hersey. en kotu derdiniz bu olsun tatlim, yeterki saglikli olalim ve uzaktada olsa sevdiklerimizin nefes alip verdigini bilelim.
:amin: :amin:  Çok Şükür haLimize Sonuçta bizde buralarda aİleyiz bebeklerimiz olsa olmasada  :dontknow: sevdiklerimin mutlu oldugunu bilmek arada birde olsa nette yüzlerini görmek yılda bir oLsada Onları görmek yetior Çok şükür rabbim bundan aşağıya düşürmez inşaLLah.. :amin:

hilalle82

Merhabalar arkadaşlar yeni katıldım aranıza gurbet çok zor çok ... :y25: :y25: :y25:

Emine

Alıntı yapılan: hilalle82 - 08 Mayıs , 2015, 21:47:06
Merhabalar arkadaşlar yeni katıldım aranıza gurbet çok zor çok ... :y25: :y25: :y25:
Hoşgeldin?  :hello: Sen neredensin?

hilalle82

Merhaba ben Kayserili yim Almanyanın ulm şehrine geldim.