29 Mart , 2024, 01:27:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Küçük kuzumun kardeşi MEHMET KAĞAN

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 19 Temmuz , 2013, 23:21:51

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

19 Temmuz , 2013, 23:21:51 Son düzenlenme: 11 Aralık , 2013, 16:03:27 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
Minik kelebegim sen hiccc beklenmedik anda geldin ama ben senin olmani cok istiyordum ALLAH gonlume gore verdi sukur kucuk kuzu bugun goremedik seni sadece keseni gorebildik kalp atisin icin daha kucukmussun dr amcan ole dedi ablanda bizimleydi bugun ablanin dr gittik seninde dr ayni olcak minik yavrum iyiki geldin bizimlesin 6+4 gunlukmussun bugun bakalim dr bayramdan sonra ayin onbesine randevu verdi ins ozamsn seni ve kalp atisini duyariz csnimin ici bugun dr amcan canimi sıktı dediki rahimde biraz kanama gozukuyor dedi ya yerlesme kanamasidir yada agir bisey tasidiysan ondan olmustur dedi benimde aklima hemen ablan geldi ablani u aralar cokk kucagimda tasidim bidaha dikkat etmemi soledi dr amcan bende dikkat ederim artik bizi sakin birakma cokk uzulurum saglikli olda a.e.ol bitanem progeston verdi dr amcan ins sikica turunursun aminnnn firsatim oldukca sanada ablandaku gibi yazcam minik bocegimmm

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

günlügün hayirli olsun  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: ikinci cocuk olunca dinlenmek biraz zor oluyo bende devamli ecrini kucagimda tasiyom hele son zamanlar koca göbeklen cok zor oluyo ama kiyamiyom napiyim Allah yardimcimiz olsun  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

kevserim  günlüğünüz hayırlı olsun maşaallah minik kelebeğe... sımsıkı tutunur annesi o seni duydu sen onu çok istediin bırakmaz seni  :amin: :amin: :opucuk: çok takma canım ilacını ihmal etme dikkat et  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

MİNİK OĞLUSUM EPEYDİR YAZMAMIŞIZ GÜNLÜĞÜMÜZE  :k06:
SUAN 27+2 GÜNLÜKSÜN KIPIR KIPIRSIN BAKALIM PAZARTESİ DR KONTROLUMUZ VAR İNŞ SAGLIKLISINDIR YAVRUMMM  :opucuk: :love9: A.E.OL  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Canımın içi dün dr kontrolune gittik Allah a şükür saglıklı sıhatlısın bitanem hersey normal bebişim 1kilo 366gr olmuşsun annem tontikime masallah AEol yavrum dün 28+0 dın yakışıklı pasam seni çok seviyoruz kardesin ben baban

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Aralık , 2013, 15:56:51
Canımın içi dün dr kontrolune gittik Allah a şükür saglıklı sıhatlısın bitanem hersey normal bebişim 1kilo 366gr olmuşsun annem tontikime masallah AEol yavrum dün 28+0 dın yakışıklı pasam seni çok seviyoruz kardesin ben baban
:nazar: :nazar: :nazar:
daha sık yaz annesi kağan a  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Canım oğlum siteye bı gireyim dedim masallah oglusuma tam 6 yaşındasın ve anaokuluna gidiyorsun şuanda kocaman oldun🤗🤗🌀💓💓

Emine