Candy Crush Saga

Başlatan Emine, 15 Nisan , 2014, 10:46:09

« önceki - sonraki »

Emine

Sıkılmadan uzun süredir oynadığım bir oyun bölüm atlayamadığında sinir yapsa da zeka gelişimise ve stres atmaya katkısı var. 319. seviyedeyim :) Daha uzun bir yol var gibi görünüyor

Nevaa

Bende seviyorum 225 teyim.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

KaygısızMurat

31 Ocak , 2016, 01:27:23 #2 Son düzenlenme: 01 Şubat , 2016, 02:13:57 KaygısızMurat
Ben stres dışında sinir oluyorum :D Artık oynamıyorum :) Şu sıralar çiftlik oyunlarına - Bknz: http://www.keriz.net/ciftlik-oyunlari sardığımı söyleyebilirim :)

kozakor

Bende seviyorum 225 teyim  :)

Emine

Ben de seviyorum uzun zamandır oynamadım burada görünce aklıma geldi bir seviyeyi aşamayınca insan sinir oluyor ama kimler yaptıysa çok zeki insanlar  :laughing7: 

LloydBerry

Αν ποτέ θελήσετε να παίξετε, θα πρέπει να μάθετε τη φήμη της συγκεκριμένης πλατφόρμας τυχερών παιχνιδιών στην οποία θέλετε να παίξετε. Στον πόρο μπόνους καζίνο χωρίς κατάθεση Καζίνο Ice έχετε την ευκαιρία να δείτε ένα παράδειγμα ενός σύγχρονου καζίνο και να αρχίσετε να παίζετε με προσοδοφόρα μπόνους.