ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ Kevserimizde ECRE" mizi kucağına aldı çok şükür.

Başlatan aydinays, 14 Ekim , 2011, 13:07:36

« önceki - sonraki »

destina06

kevser gözünüz aydın karnındaki serüveni sona erip bizim dünyamıza katıldı bebişin Allah analı babalı büyümek nasip etsin kızına  sizlere de hayırlı bir evlat olsun inşallah siz erdiniz muradınıza darısı da bebiş sisteyen herkesin başına :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: deniz28 - 17 Ekim , 2011, 18:41:10
:opucuk: :opucuk: :opucuk:  :ehi: :ehi: DAHA DUN BİR BUGUN 2 CANIM NE GELENİ  :k06:
ne şanslısın bizim burda olsa benden önce eve gelir millet  :toothy10: miss gibi kokuyordur şimdi bebeğin bol bol çek içine  :binkybaby: bizim için de dua etmeyi unutma.. bide isminden neden vazgeçtiniz merak ettim esila güzeldi  :icon_scratch:
[/quote]CANIM ESİLANIN ANLAMI AKŞAM MIŞ  :icon_scratch: AKŞAM OLUNCA YANİ GECE OLUNCA VAZGECTİK SON ANDA KARANLIK  :-\

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ekim , 2011, 18:45:17
Canım dünürüm nasılsın??? Ohh çıktınız evinizdesiniz demekki. Canım hep aklımdaydınız ama mesaj çekmedim rahatsız etmek istemedik. Gelinim nasıl canım??? ismi değişti mi gelinimin. Sizin içine sinen en güzel isim olsun canım. Emzirmek nasıl birşey. Sütün hemen geldi mi???
:opucuk: :opucuk: :opucuk: CANIM BENİM İYİZ ŞÜKÜR BEBİŞİMİZDE İİİ SÜTÜM MASALLAH İYİ  :icon_thumright: BENİM SUTUM TA HAMİLELİKTE GELMEYE BASLAMISTI  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: EMZİRMEK ÇOK GÜZEL DÜNÜRÜM  :k06: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 17 Ekim , 2011, 19:15:51
hoşgeldiniz  :opucuk:

neden Esila olmayacakmış ismi?

:icon_scratch: CANIM ESİLANIN ANLAMI RABBİMİ SABAH AKŞAM AN DEMEK DEĞİLMİŞ ESİLA KARANLIKMIŞ ANLAMI O YUZDEN VAZGECTİK KARANLIK OLMASI DEDİK  :dontknow: İSİM DÜŞÜNÜYORUZ BEBİŞİM DOĞALI 5.GUN OLCAK DAHA İSMİ YOK  :'(

Aytii

aman olsun canım

benim Eda diye bi arkadaşım var ona ismini bulana kadar 6 aylık olmuş :)

5 günden bişi olmaz

FeHi

MaşALLAH TEBRİKLER KEVSERİM SOnunda serüveni bitirdin Minik meleği kucagına aldın Çok ŞÜKÜR  :amin:
Hayırlı ugurlu olsun Minik Melek Geçmiş olsun seni öpüyorm meleğini de bolllllllllll bollll kokla yerime :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Ekim , 2011, 18:19:17
:hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr biz geldikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim güzel dilekleriniz için canlarım benim şüküğr dün hastaneden çıktık teyzelrri çok guzel kızım ya ALLAH IM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN AMA İSMİ DEĞİŞTİ ESİLA KOYMUCAZ  :-[ :-[ DAHA İSİMSİZ YAVRUM  :y25: :y25: DÜŞÜNÜYORUZ BAKALIM NE OLCAK  :dontknow: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: RESMİNİ Bİ ARA YUKLERİM ŞUANDA KUCAGIMDA EMZİRİYORUM ÇOK GUZEL Bİ DUYGUYMUS  :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :hello2: KIZIM ÇOK UYUYOAZ EMİYO KORKUYORUM  :y25:
canım ya evinizdesiniz demek bende merak ediyordum  ne güzel hoşgeldiniz  :hieyt: :hieyt: vay be kucağında demek emziriyorsun ne güzel duygudur  daha düne kadar tepikliyordu o seni içinde  :love9: :love9: Allah nazardan korusun merak ediyoruz kızını... hep esilaya alışmışım  :dontknow: :dontknow: hayırlısı olsun sizin içinize sinsinde yeni ismi :opucuk:  :nazar:

ruyam616

oyyyy yerim ben onu prensesimiz dogmusta bes gu :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:nluk olmus bile masallah kevser allah nazarlardan korusun sizi en kisa zamanda bebisin fotolarini bekliyoruz...
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

özgemm

kevsercim hoşgeldiniz canım
kuzunun resmini en kısa zamanda bekliyoruz tabi doğum hikayenide
RABBİM analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmek nasibetsin inşallah

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kevsercim tekrar hayırlı uğurlu olsun canım benim  :flowers:
Allah sağlıkla huzurla analı babalı büyütmenizi nasip etsin  :amin: :nazar:
Canım çok uyumasının sebebi sarılık olabilir bol bol emzirmen lazım kakasını ve çişini ne kadar çok yaparsa sarılığını o kadar çabuk atar  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

TEYZELERİ İŞTE BENİM PRENSES ECREM İSMİNİ BULDUK ECRE OLCAK
MASALLAH DEYİN TEYZELERİ  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: TAM ISIRMALIK  :hungry:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

maşallah :nazar: :nazar: :nazar: kevsercim ya çok tatlı  prensesin Allah kendi gibi bahtınada güzel eylesin inşll :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 18 Ekim , 2011, 08:09:35
maşallah :nazar: :nazar: :nazar: kevsercim ya çok tatlı  prensesin Allah kendi gibi bahtınada güzel eylesin inşll :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: aminn canım benim rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sanada nasip etsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnn :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ