izemsevi (SEVAL) arkadaşımız bebeğine kavuştu

Başlatan ponçik, 06 Ocak , 2014, 09:59:12

« önceki - sonraki »

ponçik

06 Ocak , 2014, 09:59:12 Son düzenlenme: 06 Ocak , 2014, 17:45:19 ponçik
Seval arkadaşımız bugün bebeğine kavuşuyor  :hello2: belki de çoktan kollarına almıştır  :love9:
İnşallah sağsalim hayırlısıyla güzel haberler verirsin bize  :amin: dualarımız seninle canım

ยรlคภ๓คz göภlüm

Seval Allah yardimcin olsun mis kokuluna kavusuyorsun artik. Saglikli bir bebisin olur insallah

izemsevi

kizlar dogum yaptım sevdenilim dogdu 4250gr masallah 9.15de dogdu şekeri düşmûs toplu oldugu için yanıma vermediler ama spinal oldugum için gördüm cok tatlıydı masallah darısı sizlere                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

zen_s

sevalciğim  maşallah suphanallah Allah sağlıklı hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin gözün aydın olsun :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Ocak , 2014, 13:14:37
kizlar dogum yaptım sevdenilim dogdu 4250gr masallah 9.15de dogdu şekeri düşmûs toplu oldugu için yanıma vermediler ama spinal oldugum için gördüm cok tatlıydı masallah darısı sizlere                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Canım  :flowers: çok sevindim gözünüz aydın
maaşallah tombiş sevde nil'e Allah nazarlardan saklasın
Sağlıkla sıhhatle analı babalı büyütmek nasip olsun, hayırlı evlat olsun, ablasıyla güzel güzel geçinsin inşallah  :amin: sana da geçmiş olsun çabucak toparlanırsınız inşallah  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim masallah bebise Allah anali babali büyütsün

iklima

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Ocak , 2014, 13:14:37
Tatlım gözün aydın rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ınş bebisini
Massallah diyelim allah nazarlardan korusun melegini
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

xxcansuxx

maşaallah senin şafakda mı bitip tükendi hoşgelmiş minik prenses anammm maşaallah kilosuna bizim oğlanlara 1000 gr fark atmış  :k06: :k06: aferim ona  :aferin: :aferin: :nazar: :nazar: