Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

dehlizcim az kalmış sevindim sonunda bitiriyorsun su içme meselesi yüzünden sanırım çok içemiyorum sık tuvalete çıkma ihtiyacı oluyor diye iş yerinde zor oluyor benim için bazen saatlerce oturmadıgım oluyor hazırlık yapmaya sadece bir iki kıyafet alarak başladım henüz bişey yok sadece seçtim ama bekliyorum çatlak henüz bende de yok esnek bir bedenim var  o yüzden galiba birde çok kilo almadım yani bana öyle geliyor sen kaç kilo aldın toplamında bebişin yatagı felan hazırdır sanırım sen tamamlamışsındır ben hala ne almam gerektigini bilmiyorummmm

emosum

canım ya aslında bende ne almam gerektiğini tam olarak bilmiyorum sevda forumda biyere yazmıstı onun cıktısını aldım aldıklarımı cizdim tek tek .inan bende kafama ne eserse onu alıyom acemiyim yani :opucuk:

mavili

bende baktım o sayfaya öyle kafama göre alıyorum bende sen işi bıraktınmı ? öyle diyordun ama mayıs ayında bırakcam diyordun

emosum

yok canım ya bu hafta gitmedim hiç...2 hafta sonra bırakırım ya bide istanbul cok sıcak artık cekilmiyo :sunny: :sunny: :sunny:

mavili

evet dün akşam haberlerde 30 dereceyi buldu istanbul diyordu

ayrıca resimdeki kişi benimmmmmmm

emosum

evet anladım bu arada maviş teyzemisde cok tatlıymış kızı da onun gibi güzel olur inş.... :opucuk:

mavili

rüyamda kızımı gördüm oda sarışın mavi gözlüydü çok şekerdi o kadar düşünüyorumki demekki rüyama giriyor artık

emosum

:k06: :k06:  ben diyodum öyle sen bana gülüyodun :k06:
bende öyleyim hergün rüyamda görüyorum.o kadar cok hayal kuruyorum ki bende
sen yakında dogum yaptıgını sonra hastaneye yetişemediğini felanda görürsün ben onları bile gördüm ama rüyamda cok kolay bi dogum yapıyodum :k06: :k06:

dehliz

Yok canım yatağı daha hazır değil.doğumda kayın validemlerde olacağım. haziran 25 görünüyo yazın da orda olcaz bi de ev değiştirme işi var o yüzden biraz ağırdan aldık bakalım
ilk 5 haftalık ken gittim kontrole 74 tüm .şimdi 85 im .2 ay sonra hamile kaldım evlendikten ama o iki ayda da aldım sanırım bi kaç kilo.umarım 90 ı geçmem.biraz iriyim galiba bu arada seni şaşırtmasın 1.70 im.

mavili

emoşcum şimdi böyle başladıysam artık zaman ilerledikçe ne görürüm bilmiyorum hareketleri arttı ama ben daha çok hareket etsin istiyorum yarın ve cuma doktora gidecegiz bakalım  :k06: :k06: :k06:

mavili

dehliz canım hayırlısı ya benim kayınvalidemler alt katımda oturuyor ve ev de kendimize ait ama malesef çok küçük kızıma oda ayırmamışım evlenirken mobilya ile doldurmuşum şimdi oturdugum odada köşede bir yer var oraya koyacagım yatagını neyseki 2 yıl sonra yeni yaptırdıgımız eve geçersek orada ona güzel bir oda hazırlayacagım biraz idare edecegiz kızımla

tek zor olur iyi düşünmüşsün kayınvalidenlere gitmeyi ne çogu ya azıcık kilo almışsın bakalım ben ne kadar alacagım zaten bu kilo meselesi artık canımı sıkmaya başladı kendimi kötü hissetmeye başladım biran önce agustos gelse de dogum yapsam sonrada zayıflasam eski kiloma dönsem kendimi gerçekten kötü hissetmeye başladım ben tartıda hiç görmedigim kiloları görüyorum artık ve moralim bozuluyor  :( :( :( :( :( :( :(

emosum

mavişim inan ben tartıya cıkmaya korkuyorum 70 kilo oldugumu düşünüyorumdA :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

mavili

bende çok korkuyorum kilo almaktan ama kilo miktarı arttıkçada daha da sinirleniyorum ne yapalım dogumdan sonra bol bol vaktimiz olacak vermek için ama ben işe başlayana dek dogumdan sonra kilolarımı vermem lazım beni eleştirip veremezsin diyenlere göstermem gerek sadece 5 ayım var dogum izni ve yıllık izinlerle beraber  fazla kalan her kilo benim için vermem gerken kiloları arttırıyor

neyse kızım iyi olsunda onun saglıgı şuan herşeyden önemli annesi onun için ne sıkıntılar atlattı kilo problemini de hallederizz   son aylarda daha çok alınıyor kilo deniliyor bakalım hayırlısı

mavili

merhabaaaaa

ben bugün doktora gidecegim dün bazı problemlerden ötürü gidemedim bugün kendi doktoruma gidiyorum saat 4 de randevum var 3te de ultrason randevum var kızımı çok özledim onu görmek için sabırsızlanıyorum bu sabah erkenden kalktım uyku tutmadı bütün gece umarım herşey yolundadır çok merak ediyorum  bu arada 23. haftamız bitti 24e girdik bayagı büyümüşüz degilmi?Kocaman olmuşuz.Ben kilosunu boyunu çok merak ediyorum.Önceki kontrollerimde doktor bişey söylememişti.Okadar sıkıntının arasında gözden kaçtı sanırım hadi hayırlısı teyzeleri akşam görüşür yazışırız  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

emosum

canım benim  güzel haberlerini bekliyoruz yazarsın bebişede öpücükler yolluyorum :opucuk: