28 Mart , 2024, 17:50:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hayalinizdeki Ev

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:37:31

« önceki - sonraki »

_deniz_

Bu kış evimizi aldık.Şuan ince işinin bitmesini ve çevre düzenlemesinin yapılmasını bekliyoruz. Evimiz tam hayalimdeki gibi. 3 katlı bir ev,kotu da sayarsak 4 oluyor. Kotta kapalı havuzumuz,saunamız,hamamımız ve saunamız ve küçük bir mutfak bulunmakta. Giriş katımızda kocaman bir salonumuz,wc ve banyo bulunmakta. Orta katımızda 2 misafir odamız misafir banyolarımız,oturma odamız ve küçük bir mutfak bulunmakta. En üst kat çatı katımız. Bu katta da yatak odamız,giyinme odamız, çalışma odamız ve yine oturup keyif yapma amaçlı bir oturma odamız mevcut. En güzeli de kocaman bir terası var. Evden çok beni cezbeden şey bahçe. Bahçemiz geniş olduğu için yakında başka ev yok. Ayrıca bahçe duvarlarımızı çok yüksek yaptırdık.. Evimizin parkelerini bembeyaz yaptırdık. Duvarlarında çoğunluğu beyaz sadece bazı yerlerde dekorasyon amaçlı renkler kullandık. Islak zeminlerde ise granit tercih ettik. Çok ferah bir ev oluyor. Taşınmak için sabırsızlanıyorum açıkçası :)

tweety0555

denız gule gule oturda vallahı bana temzılık nasıl olacak dıye dusundurdu acıkcası :icon_scratch: :k06:

insu

Alıntı yapılan: _deniz_ - 11 Mayıs , 2012, 17:18:54
Bu kış evimizi aldık.Şuan ince işinin bitmesini ve çevre düzenlemesinin yapılmasını bekliyoruz. Evimiz tam hayalimdeki gibi. 3 katlı bir ev,kotu da sayarsak 4 oluyor. Kotta kapalı havuzumuz,saunamız,hamamımız ve saunamız ve küçük bir mutfak bulunmakta. Giriş katımızda kocaman bir salonumuz,wc ve banyo bulunmakta. Orta katımızda 2 misafir odamız misafir banyolarımız,oturma odamız ve küçük bir mutfak bulunmakta. En üst kat çatı katımız. Bu katta da yatak odamız,giyinme odamız, çalışma odamız ve yine oturup keyif yapma amaçlı bir oturma odamız mevcut. En güzeli de kocaman bir terası var. Evden çok beni cezbeden şey bahçe. Bahçemiz geniş olduğu için yakında başka ev yok. Ayrıca bahçe duvarlarımızı çok yüksek yaptırdık.. Evimizin parkelerini bembeyaz yaptırdık. Duvarlarında çoğunluğu beyaz sadece bazı yerlerde dekorasyon amaçlı renkler kullandık. Islak zeminlerde ise granit tercih ettik. Çok ferah bir ev oluyor. Taşınmak için sabırsızlanıyorum açıkçası :)
Denizcim hayırlı olsun eviniz şimdiden, güle güle oturun  :icon_thumright:  :nazar: :nazar: :nazar:
Tam da hayalimdeki ev  :icon_thumright:
gerçi kendi evimide seviyorum ama şöyle herkesten uzakta olsa,köyde olmasa,sevdiklerime yakın olsa ohhhh benden mutlusu olmazdı heralde  :tongue3:
Herşeyin hayırlısı...

suzannn

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Mayıs , 2012, 22:47:15
denız gule gule oturda vallahı bana temzılık nasıl olacak dıye dusundurdu acıkcası :icon_scratch: :k06:
BÖYLE BİR EVİ OLANIN YARDIMCISIDA OLUR HERALDE DEMİ ÖZLEMCİM  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

--elif--

oyyy başım döndü okurken hayal bile edemedim ne güzel bir evdir o insanın evden çıkası gelmez ya ağız tadıyla oturmak nasip olsun  :amin:

fıstık

Tek katlı bol güneş alan bahçeli bir ev inşallah birgün olur :amin:

Bluegirl

Wauwwwww süper  :icon_thumright: güle güle otur canım şimdiden
Ama taşındığında bol bol foto bekleriz ben şahsen çok merak ettim  :laughing7:

fıstık

Deniz hayırlı olsun.Tarif ettıgın eve benzer bi evde bı yakınım oturuyo ilk başta noluyo ya forumda tanıdık mı var dedim :ehi: ama yerler krem seramik onunkiler :D Su an 4. Yardımcısını aldı temizle temizle ev bitmiyo gelen kaçıyo :D:

___kıymık___

kendi kendini temizleyebilen bir ev hayali kuruyorum :k06:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

_deniz_

Kızlar kusurabakmayın mesajlarınızı ancak bugün okuyabildim..Bluegirl taşınır taşınmaz mutlaka fotoğraflarını yüklerim cnm. Şuan oturduğum ev yaklaşık 260 m., açıkçası biraz düzen hastasıyım, kullandığım şeyleri anında yerine koyarım. Yani evim her daim düzenli oluyor. Bu yüzden de temizlik açıkçası çok kolay ve pratik oluyor. Zaten şuan da bi yardımcım var. Oyüzden yeni evde de çok zor olacağını düşünmüyorum.

Ama bu evi yaptırmaya başladığımızda hep 2 kişilik düşünüyorduk şimdi 3 kişilik düşünüyoruz :)

iklima

Kışin bile şortla gezilebilecek sicak hiç üşûtmeyen üfül üfül sıcak esen sıcak sımsıcak.evden yana şansım yok benim :(
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

tulayysl

biz de evimizi aldık bu ay cok sukur. insaat halinde suan. bende bahceli tek katlı bi ev isterdim ama malesef. olsun buna da sukur ne diyelim

dvrzener

Hanımlar haklı olarak hep bir ev onlara danışılıp alınmak istendiğinde sıcak olup olmayacağını
ve temizliğinin zor olup olmayacağını düşünür :D Eşimle çelik villa yaptırmaya karar vermiştik
bir zamanlar . Ta ki eşim internette çelik evlerin yalıtımında problemler yaşandığını görene kadar.
Yukarıdaki yorumları görünce geldi aklıma :D