yasemin35 doğum yaptı, Poyraz'ımız hoşgeldi :)

Başlatan .:.Zamansız.:., 07 Haziran , 2010, 10:02:53

« önceki - sonraki »

Balböceği

Cnm ... Gozun aydin olsun Hayirli evlat olur insallah  :muzz: :muzz:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

cunfer_u

azrayağmur

Allah analı babalı büyütsün  sağlıklı sıhatli olsun inşallah.  :nazar: :nazar: :nazar:
sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

EMEL 26

yasenincim  gözün aydın canım çok sevindim inşallah hayırlı evlat olur alllah uzun sağlıklı ömürler versin  :amin:
:nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

****SeRaP-27****

canım çok merak ediyorum seni ve bebişi görelim artık poyrazımın yüzünü :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ѕєν∂α¢αη

ay ay benim oğluşumla arasında bir gün olduu :)

hayırlı evlat olsun canım çok sevindim.

Uploaded with ImageShack.us

vadi= muge & melis

AYYYYYY COKSEVINDIIIIIM HOŞGELDİN POYRAAAAAZZZ  O BENDEN ONCE DOGURACAKTI BENIM 40 IM CIKTI ANCA DOGURDU  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

.:.Zamansız.:.

can yine cannnn

TEBRİK EDERİM RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM GÖZÜN AYDIN :opucuk: :opucuk: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

TEBRIK EDERIM  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYI NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin:

saide_melek

Hos gelmis sefalar getirmis melek allah anali babali buyutsun allah nazarlardan korusun  :nazar: :nazar:

SABIRTAŞI

HOŞGELDİN DÜNYAYA BEBEĞİM....ANNENİN KOLLARINA......ONUN TERTEMİZ DÜNYASINA.....SENİ SABIRLA BEKLEDİ.....GELECEĞİN GÜNE UMUT ETTİ....ŞİMDİ EN GÜVENİLİR..EN SICAK YERİNDESİN..RABBİM SİZİ HEP...BUGÜNKÜ GİBİ MULU ETSİN SEVİNDİRSİN......TEBRİKLER ARKADAŞIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN..... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:

✿sweet_sweet✿