Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

bu arad cetvel otomatik olarak değişiyo canım sanda yapalımmm :opucuk:

oozge

hoşbuldukk kızlarrrrrrrrr artık hep burdayımm  :k06:
ee dogumdan sonrada bebeklerın ılklerıne beklerız yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii ona göre heeeee

ya şu cetvel olayını dha once nıe yapmadınıskii sızzz cok gusel bısey cnku bu kendı kendıne degıstıgı ıcınn ıyı oluooo :icon_thumright:

mavili yapamazsan yardımcı oluruz cnmm bn blıodum  yapmıstım zuzumun syfasına ama nerden gırıldgnı unuttum şimcikkk
ayrıca nlr vrdı aksam yawww bk duymadan cnm ıstedı valla öle ballandırmıssınki yaniiiiiiiiiii
eh artık bıdaaaki sefere dıyekk :k06: :k06: :k06:

öpuyorum kızlar siziiii
maviş bu snaaa
:opucuk: :love9:
emoşçum buda sanaaa
:opucuk: :love9:

emosum

oskeeee  teyzemiz umarım iyisindirrrrr ;)
ben bugunnnnn  aşı yapmaya gidicektim kontrolum haftayaydı ama kontrolede şimdi gidicemmmm
bebeişimi görücemmm birazdannnn :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
mutluyum yaniiii   bakalım büyümüşmüüü :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar:
birazdan cıkıcammm   gelince yazarım kızlarrr  bu arada maviş teysemizde gelmes oldu yawww
hadi öpüyorum sizi hoscakalınnn
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

nedense hep heycanlanıyorum yaw hastaneye gitmeden önceee :k06: :k06: :k06: :k06:

nihalim

canım emoscum cok tatlı heyecanlar bunlar bende senın gıbı cok heyecanlanırdım kzızımı gorecegım zamanlar hatta aayda bır oldugu zaman doktor randevumuz son haftası acayıp sabırsızlanırdım bır sey olsada erken den gıtsem doktora dıye hepde bır sey olurdu ve erken gıderdım  :k06: :k06: haberlerını beklıyoruz canım

oozge

IYIYIM IYIYIM CANIM BNMMM SENI SORMAMA BILE GEREK YOK BOMBA GBISIN SMDI KOŞA KOŞA GIDIOSUNDUR HASTANEYE VALLA BEBISI GORUCENN DIYE

KIYAMAM SNA YAAAA NSL BI HEYECANDIR BU KIMBILIRRRRRR ALLAH HERKESE TATTIRSIN INSALLH DOLU DOLU BI 9 AYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :amin: :amin:

EE WLLA BIDE BUYUMUSMU DIE SORUON HEEEEEEEE  OKDR YEMEYE BEN BILE KOCAMAN OLURDUM KARNINDAAAAAAA COCUKKK NSL BUYUMESINNKİİ HERGUN DEGISIOOOO  OOO

İNŞALLH BI AKSİLİK OLMADAN GELIRSIN HEMENCİKK BEKLIORUMMMM CNMMMMMM :opucuk: :love9:

emosum

nihalim ve özgecimmm  evet geldim hastaneden  hersey yolunda cimcimem saglıklı bir sekilde büyüyo dr bi aksilik yok dedi.. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:sadece bana bu ay fazla kilo alıp coşmussun dedi :k06:
aşımıda yaptım geldimmmm
bebişimmm  1 kilo 250 gram 35 cm olmuşşşş  yerim ben onu yerim  :love9: :love9: :love9: dr ultrasonda batıgındada cok hareketliydi bizim cadı yerinde durmuyoduuu :love9: :love9: :love9:
bidaki kontrolum haziranın ilk haftasııı  zaten ondan sonrada sıklasacak dedi dr
veeeee
bennn
bugun
coooooooookkkkkkkk
mutluyum tabiki bebişimi gördüm diyeeeeee :k06: :k06: :k06: :k06: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

sizide öpüyorum  kızlarrrr

sedaaaa

emoş çok sevindim her şeyin yolunda gittiğine.nazar değmesin inşallah.öpüyorum canım

emosum

oozge

OHHHHHHHHHHHHHHHH BENM ARKİDİŞİMMM BEBİŞİNİDE GÖRDU BUGUN DEĞMEYIN KEYFINE EMOŞUMUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

EEE SENDE BU NEŞE OLUNCAA BEBİŞ NSL DURSUN GÖBİŞTEEEE,ODA ORDA KENDI KENDINE HAREKET HALINDE İŞDE :k06: :k06: :k06:

AYY WLLA COK SEVINDIMMMMMMMMMMM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

COK AZ BI ZAMANIN KALDI EMOŞŞŞ SNA COK GIBI GELIODUR ŞİMDIK BU 2 AYY AMA COK CABUK GECICEKKKK GÖR BAKKKKKKK :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

emosum

:k06: :k06: :k06: evete evet 20 temmuzdan sonra bakalım hangi gün dogucakkk zaman geciyo aslında cabuk cabuk ama bana cok geliyooo  canım benimmm
şimdi bebişin odasıyla ugrasırsam bier ayda öyle gecerrrr   
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:

oozge

acele etme yorma kendını cnmcımmmmmm yavaş yavaşşşşş yapppp işleriniiiiii :icon_thumright: :icon_thumright:

emosum

oozge

MAVİŞ YOK YAAAAAAA
ACABA NÖBETİMİ VRDI BNA BAHSETMISTI AMA DUNMUYDU BUGNMUYDU UNUTTUM WLLAAAAA
NÖBETI VRSA DUN EGER BUGN EVDEDIR VE SUAN UYUYODUR SANIRIM :tongue3: :tongue3:

emosum

mavili

merhabalar ben geldim bende çok özledim sizi

nöbetlerim çok fazlaydı ugrayamadım sayfaya çok yoruluyorum nöbetlerde bacaklarım şişiyor bebegimde az hareket ediyor ben yorgun olunca

ösgecim canım benim nöbette ögrendim herşeyi birara özelden yazarım sana canım

emoşum sevindim ya minik denizimiz kocaman olmuş baksana benim kontrolüm ayın 22 sinde bekliyorum ogüne dek sabırsızlıkla bakalım benim elam kaç gram olacak

emoş canım çok yorma kendini öyle etkileniyorki bebişler hiç hareket etmiyor küstü bana diye düşünüyorum ama mecburumda çalışmasam olmuyor üstelik işler gittikçe yogunlaşıyor yaza girdikçe ve daha sık nöbet tutmaya başlayacagım bakalım nasıl dayanacagım

uykusuzluk beni perişan etti gece gündüz uyuyamıyorum uykum gelmiyor şuanda da gözleriim balon gibi ama uykum yok

zaman gittikçe azalıyor hayırlısı ile dogurup kucagımıza alsaydık bir emoş senin yaklaşan heyecenın beni daha bir heyecanlandırıyor bakalım sen bize neler yazacaksın dogumundan sonra benden öncesin ben merakla beklerim artık senin dogum yapıp sayfaya gelmeni

şimdilik herkesi öpüyorum kendinize iyi bakın   :k06: