19 Nisan , 2024, 14:00:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annelik duygum bugun bin kat daha arttı

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 11 Ocak , 2010, 22:31:50

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlarrrrrrr bugun cumartesi günü doktor kntrolum vardı ama yılbası dolayısı yüzünden hastane programı degişmiş onun için pazartesi ye alınmıs doktor bugun gittikk heycanla ultrasona girdimm kalp atıslarını dinledikkk eli ayagı kolu heryeri belirlenmiş kuzumun kıpır kıpırdı içerde ultrasona girdim doktor dolasırken elini kaldırdı doktorumuz diyo bakın size el salladı  :k06: ayyy dedim yerim ben onu doktor amcamız bebişimizin hareketlerini cd ye cekti bize verdii sabahtan beri onu seyrediyorumm  :k06: :love9: allahım bana bu duyguyu yasattıgı için binlerce sükürler olsun  :amin: allah herkese yasatsınn bu duyguyu tüm hamileler saglıklı sıhatli dogulmar nasip eylesin inşallahh  :amin: bugunn bebişimi tam görünce daha cok hissettim anne oldugumu  :muzz:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

EMEL 26

ay canım seni çok iyi anlıyorum çok güzel çok sevindim inşallah hayırlısıyla alalım bebişlerimizi  :amin::opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

SiRiNe

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 11 Ocak , 2010, 22:31:50
kızlarrrrrrr bugun cumartesi günü doktor kntrolum vardı ama yılbası dolayısı yüzünden hastane programı degişmiş onun için pazartesi ye alınmıs doktor bugun gittikk heycanla ultrasona girdimm kalp atıslarını dinledikkk eli ayagı kolu heryeri belirlenmiş kuzumun kıpır kıpırdı içerde ultrasona girdim doktor dolasırken elini kaldırdı doktorumuz diyo bakın size el salladı  :k06: ayyy dedim yerim ben onu doktor amcamız bebişimizin hareketlerini cd ye cekti bize verdii sabahtan beri onu seyrediyorumm  :k06: :love9: allahım bana bu duyguyu yasattıgı için binlerce sükürler olsun  :amin: allah herkese yasatsınn bu duyguyu tüm hamileler saglıklı sıhatli dogulmar nasip eylesin inşallahh  :amin: bugunn bebişimi tam görünce daha cok hissettim anne oldugumu  :muzz:

ayy canim masaallah ya Rabbim sagliklica kucagina almayi nasib etsinn, gercekten cok guzel bir duyguu degilmi?, ne guzel ordaki doktorlar sakalasiyorlar felan ;D bizim burda buz gibiler, cok ters davraniyorlar  :igrenc: :igrenc: tam konsantre ekrana bakiyorlar soru sordugunda cevap alamiyorsun . 10 haftalik olmuss zamann cabuk gecer insaallah, ben 10 haftalikken dusunurdum acaba 3 aylik 4  aylik olacakmiyim diye, zaman cok cabuk geciyor, sonra durakliyor, su an gun sayiyorum Allah tum isteyenlere nasib eder insaallah  :amin: :hello2:

NESLİİİ

SİBELCİM ÇOK ÖZEL DUYGULAR OLSA GEREK.BEN BİLE O KADAR DUYGULANDIM Kİ  :crybaby2: KİMBİLİR SİZ ANNE ADYLARI NELER HİSSEDİYOSUNUZDUR.BİZEDE DUA ET NOLUR.BEN DE BÖYLE BİŞEYİ YAŞASAM DÜNYALAR BENİM OLURDU HERALDE.KENDİNE DİKKAT ET CANIM.ALLAH KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: NESLİHAN FİLİZ - 11 Ocak , 2010, 22:54:36
SİBELCİM ÇOK ÖZEL DUYGULAR OLSA GEREK.BEN BİLE O KADAR DUYGULANDIM Kİ  :crybaby2: KİMBİLİR SİZ ANNE ADYLARI NELER HİSSEDİYOSUNUZDUR.BİZEDE DUA ET NOLUR.BEN DE BÖYLE BİŞEYİ YAŞASAM DÜNYALAR BENİM OLURDU HERALDE.KENDİNE DİKKAT ET CANIM.ALLAH KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH.
evet canım cok güzel bi duygu allahım tes zamnda sizede yastsın dua ediyorum tatlım cünkü bebebgimin olması için cok bekledim bunun içinde bebişi olmayanlar cok dua ediyorumm allahım kabul eder inşallah  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

sibelcim seninde gözün aydın.çok sevindim senin adına.allahım tamamına erdirsin inşlh darısı bizlerede olur

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

evet duygucummm bende düşünüyorumm 5 aylık 6 aylık ne zamn olcam diyee ama inşş sabırla heycanla bekliyorum
doktorumdan cok memnunumm cok iyi cok ilgileniyolarr 15 20 dk nerdeyse ultrasonda baktıı cok inceledi hemde espri yapıyooo allah ondanda razı olsun cok rahatlatıyo beni  :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: sarıkız - 11 Ocak , 2010, 23:08:47
sibelcim seninde gözün aydın.çok sevindim senin adına.allahım tamamına erdirsin inşlh darısı bizlerede olur
amin canımmm tes zamnda inşş  :amin:

sesedo-98

Alıntı yapılan: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ·._.·[ KeVseR ]·._.·Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - 11 Ocak , 2010, 23:10:55
kıymetini bil sibelcim  :y25:
Allah tamaına erdirsin.inşallahhhhh

üzülme bitanem sende inşallah duyarsın kalp atışlarını ...

----------------

Allahtamamına erdirsin canım saglıkla kucagına almayınasip etsin aminn.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ·._.·[ KeVseR ]·._.·Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - 11 Ocak , 2010, 23:10:55
kıymetini bil sibelcim  :y25:
Allah tamaına erdirsin.inşallahhhhh

tatlımm bitanemmm inan cok üzüldüm senin içinn ama bak benimde 6+2 ike kalp atıslarını duymadık görmedik ama doktorum bana öle bişi demedi 7+5 iken gördük baska doktora git güzelimm bir doktora bakma hayatım  :y25:

masalım

canım benim ya yerim ben onu küçücük şey dimi çok güzel bi duygu rabbiimmm bizede yaşatsın inş.allahım sizi korusun canım benimm

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

evet tatlım 3.25 cm daha allah ne kadar buykkk o kadarcık birseye can veriyooo allahım tez zamnda nasip etsin sanada  :amin:

can yine cannnn

SİBELİM ÇOK GÜZEL BİR DUYGU BİLİRİM CANIM BENDE CUMAYA GİDECEĞİM MELEĞİMİ GÖRMEYE BENİMKİ SENİNKİNDEN 1 HAFTA BÜYÜK  SENİNKİ EL SALLADIYSA BENİMKİ KESİN ÖPÜCÜK ATAR ANNESİNE :ehi:
can dediklerim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

evet nermincm tam bi hafta var aralarında öle garip ki ultrasona bakmamızla el kaldırması bi olduu doktorumuz da öle espri yaptıı  :k06: senin ki de göz mü kırpar öpücük mü atarrr allah bilir  :laughing7: rabbim hayırlısını versin inşallahhhh  :amin:

can yine cannnn

can dediklerim....