28 Nisan , 2024, 16:52:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3. Trimester ( Son 3 Ay )

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 11 Ocak , 2010, 05:05:29

« önceki - sonraki »

SiRiNe

hah sunlar var ama bacaklarda ödem sislik, kasinti, kramp varis , midem yanmiyor sukurler olsun

мiŁenα.

bende varıs şişlik falan yk..

duygu sende catlama oldumu ya kacıncı yada oluyor...bende olmadı merak edıyorum en zman baslar dıye :sleepy1: :icon_pale: :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 14 Ocak , 2010, 14:04:23
bende varıs şişlik falan yk..

duygu sende catlama oldumu ya kacıncı yada oluyor...bende olmadı merak edıyorum en zman baslar dıye :sleepy1: :icon_pale: :icon_pale:

yok canim bendede catlaklik olmadi, baslamadi yani herhalde bu ayin sonunda baslayabilir, kremle iyice bakim yapmamiz lazim,,

zelis

bizde 35+3 olduk ,

mide yanmasi , el ve ayaklarda sisme , kabizlik bi ara cok kotu vardi simdi gecti cok sukur , simdi birde halsizlik ve mide bulantisi basladi ....

catlak yok henuz .. insallah da olmaz , olursada yapacak bi sey yok....

AککORTįє

çatlak çil leke bende de olmadı 12 gün kaldı maksimum. 12 gün içinde de olmaz herhalde.  ;D ama ben hiç takmadım bu sorunu baştan beri,

çünkü olsada yapacak birşey yoktu. :k06:

kabız olmak ii ya bende ara ara oluyorum  :k06: normal doğumda faydalı oluyormuş  ;)

✿sweet_sweet✿

ilknurcummm dogumun umarim hayirlisiyla iyi gecerr.. saglikli bir sekilde bebegini kucagina alirsinn..  :nazar: :amin:cokk az kaldi darisi bizlerin basina insallahh

mavişimmm

ilknurcummm su ana kadar catlak olmadı demıssınn.bende su ana kadar hoc bısey yapmadım.ama yıede bazen aklıma takılmıyor deıl olurmu acaba dıye.
sen göbegıne herhangı bırsey sürdunmu kremler yağlar gibi.merak ettımm.bende ona göre başlıyayımmm.

AککORTįє

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 14 Ocak , 2010, 18:01:47
ilknurcummm dogumun umarim hayirlisiyla iyi gecerr.. saglikli bir sekilde bebegini kucagina alirsinn..  :nazar: :amin:cokk az kaldi darisi bizlerin basina insallahh

aminn canım amin inş

Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin  :amin:

AککORTįє

14 Ocak , 2010, 22:20:25 #23 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2010, 00:59:35 iLkNuRR
Alıntı yapılan: mavişimmm - 14 Ocak , 2010, 18:15:52
ilknurcummm su ana kadar catlak olmadı demıssınn.bende su ana kadar hoc bısey yapmadım.ama yıede bazen aklıma takılmıyor deıl olurmu acaba dıye.
sen göbegıne herhangı bırsey sürdunmu kremler yağlar gibi.merak ettımm.bende ona göre başlıyayımmm.

tatlım bence bu olayın %70 i ırsi.

doktorlar söylüyor bunu hiç birşey kullanmayıpta tek bir çatlağı olmayanlarda var; sabah akşam sürüp çatlakla dolu olanda.

annemde olmamış bende de olmadı. haftada 1 sürüyordum oda aklıma gelirse  :)

garantisi yok yani sürersen olmaz, sürmezsen olur gibi..

o yüzden de okadar takıntı yapmadım da kullanmadım da.

ama tabi al sen bi tane.bana dersen ne kullandın diye, ben johnson's bebe yağı kullandım çok da güzel kokuyor

tavsiye ederim rahatlatır seni  ;)  

ırmak184

bendede hiç çatlak olmadı banyodan sonra bebe yagı sürüyorum mis gibi kokuyor,benim annemdede hiç olmamış ilknurunda dedigi gibi ırsi olabilir,çünkü bir arkadasım hergün sürmüş ama yinede catlak olmuş  :dontknow:  :dontknow:

DER!N

Çatlasanız bile yeni ürünler var çatlakları ve o bölgedeki fazla yağlanma, sarkma durumlarını toparlıyor ben kullanıyorum ve faydasını da görüyorum.

Hamileliğim boyunca düzenli olarak yağladım kendimi, annem ve ablamda çatlak yok 6.ayda birden 6 kg. aldım ve çatladım  :k06: çatladığıyla kaldı ilerlemedi ama olan oldu.  :k06: 

мiŁenα.

benım annem catlamıs...sanırsam buaydan sponra bende catlarım doganın kanunu yapcak bırsey yok :(

Zeynep_Sena

bende catlamadim annema de yokdu ve seviniyordum catlamiycam diye son aylarda birden kilo almaya basladim ve birden catlamaya basladim karnimdan aldim kiloyu catlakta ordan oldu saglik olsun krem filanda kullanmadim halada bisey kullanmiyorum sizin kullandiniz kremler nedir gulfercim saol su meyvenin ismini verdigin icin ama burda bulabilcegimi sanmiyorum

✿sweet_sweet✿

catlak disaridan beyaz leke gibi gozukuyor sanirim ama tam bimiyorum nasill ve neye benzedigini belirtileri kasinmaa ama kasimak iyi degill.. ben lierac kullaniyorum yaklasik 3 aydirr baya iyi geliyorr. catlaktan anlayanlar varsa yazarsa cokk iyi olurr bende simdilik yok gibi

мiŁenα.

beyazımsı var bende ama o kılo alp vermekten...

kırmızı oluyor canım dunya harıtası gıbı bende yok ama cıkar elı kulagındadır :ehi: :ehi: