penisini banka sikISTIRDI .....

Başlatan Balböceği, 11 Ocak , 2010, 01:13:28

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

acaba durumu nasil penisinnnnn pepisss ya  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

ayy ne çirkin bi olay ama adamın ruhsal dengesi bozukmuşş yaaa napsın adamcazzz  :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

de get anam banki biliyor gelip sigitmeyi biliyordaaaaa adama ole diyorlar anla isdee  :toothy10: :toothy10:

akil var normal adam gelirde yaparmiii  :toothy10: :toothy10:

♥ღвüşяαღ♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: işte balböcüğüm normal deil die böle yapmışş

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ya bence akilli adam nereyiii yapacani iyi biliyorrr  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

genemi geldin sen cik git burdan beeeeeeeee terbiyesiz yaratikkkkk  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: sana ne milletin seyindennn  :violent1: :violent1: :violent1: kudurduysan git baska sitelere burda öyle seylere yer yok  :cildir: :cildir: :cildir:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ferruh1234 - 26 Nisan , 2013, 20:36:21
Aslında bana sinir çok zararlı çünkü çok duygusal biriyim..sonra düşünüp düşünüp üzülüyorum yaptıklarıma ulan kadıncağızlar kendilerine göre bir site kurmuşlar girip rahatsız ediyorum diye..ama Lanet olmaya ki..millet beni anlamayınca önce üzülüyorum sonra bu üzüntü sinire dönüşüyor herkezi seleften geçirmek istiyorum..yani terbiyezsizliğiminde her saçmalığımında altında yatan bu anlaşılamamışlık var..
adam olsaydin az önce yazdigin hakaret ve küfürleri silmezdin  :cussing: :cussing: :cussing: sikayet ettim zaten seni insallah hemen üyeligin silinir  :violent1: :violent1:

~ERVA~

Sen na kadar pislik insansın :caca:defol git burdan  :violent1:

Balböceği

Ulan varya bende sana neler yazmak istiyorum ama işte  :violent1: :violent1: