27 Nisan , 2024, 15:07:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi yabanci dizileri izliyorsunuz...

Başlatan Balböceği, 10 Ocak , 2010, 15:36:23

« önceki - sonraki »

Balböceği

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

miray

benim türk dizisi izlemeye vaktım bile yok anacım kaldıki yabancı diziler  ::)
eskiden bekarken CNBC dizilerini izlerdim bazen

✿گสЯเ_ќĮż✿

bizim türk dizilerininde yabancı diziden hiç bir farkı kalmadı artık yani.her türlü terbiyesizlik,her türlü lakayıtlık var zaten. :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

miray

Alıntı yapılan: sarıkız - 15 Ocak , 2010, 12:34:59
bizim türk dizilerininde yabancı diziden hiç bir farkı kalmadı artık yani.her türlü terbiyesizlik,her türlü lakayıtlık var zaten. :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
AYNEN ÖPÜSME OLMAYAN DİZİ YOK BAZEN FRAGMANLARINI GÖRÜYORUM GÜZDÜZ VAKTI TAM COCUKLARINDA TV BASINDA OLDUGU SAATLERDE
İGRENİYORUM BAZEN  :violent1:  :violent1:  :cussing:  :caca:
KIZIM BÜYÜYÜNCE YA TV Yİ KALDIRCAM ORTADAN YADA SADECE COCUK KANALLARINI ACICAM DİGER KANALLARI SİFRELİCEM  :violent1:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 15 Ocak , 2010, 12:39:05
Alıntı yapılan: sarıkız - 15 Ocak , 2010, 12:34:59
AYNEN ÖPÜSME OLMAYAN DİZİ YOK BAZEN FRAGMANLARINI GÖRÜYORUM GÜZDÜZ VAKTI TAM COCUKLARINDA TV BASINDA OLDUGU SAATLERDE
İGRENİYORUM BAZEN  :violent1:  :violent1:  :cussing:  :caca:
KIZIM BÜYÜYÜNCE YA TV Yİ KALDIRCAM ORTADAN YADA SADECE COCUK KANALLARINI ACICAM DİGER KANALLARI SİFRELİCEM  :violent1:

aynen cok igrenclesiyor git gide tv  :igrenc:

н∂vv∂ ツ

lost
supernaturel
house
desperate hausewife
  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

supernaturel
  arada bi bende bakiyorum  dawsoon"s creek bid buna bakiyorummm  :D

Balböceği

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

elif35

ben liseye yeni başlamıştım luz clarita vardı onu izliyordum  :ehi: :ehi: rosalinda marimar izlediğim tek yabancı diziler onlar  :ehi: :ehi:  ayyyy bir de şey vardı aşk ve nefret vardı yabancı dizi atv 'de oynamıştı ben 17 yaşında falandım ama bayılıyordum o diziyee keşke yazın tekrar oynatsalar orda bir adam vardı cesar evora gerçek adı da dizideki adını unuttum bayılıyordum o diziye yaa izlerken reklam girmeden tuvalete bile gitmiyordum  :k06:

Balböceği

rosalinda marimari ben ortaokulda giderken izlerdim

maria baryo vardi bideee  :ehi: :ehi: :ehi:

kole isaura vardii bidee  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

eskıden çokkk kucukken yalan ruzgarını ızlerdım
cesur ve guzelıde ızlerdım hala devam edıyor rıc foroster vardı hala aynı  :ehi: :ehi:
ketrın çenstır olmedımı acaba o zamn bıle yaşlıydı botokslu yuzu vardı  :k06: :k06:
marımar rosalında gunduz sabah kuşagında ne varsa ızlerdım şimdı aklıma gelmıyor gelınce ya<zarım  :k06: :k06:

Balböceği

ben cok kuccukken power ranger vardiii yaaa showdaydiii cok cok cok severdimmm  ahhh ahh  :hello2: :hello2: