Doğum Belirtileri

Başlatan DİLVİN, 09 Ocak , 2010, 23:07:39

« önceki - sonraki »

sevca

siddetli degil cok hafif bi agri. adetinin sonuna dogru hani hafif agri olurya oyle..

veliff

cnm doktorun vajinal muayene mi yaptı eğer öyleyse hem o kahverengi akıntı hemde sancılar ondan olabilir.. ama vajinal muayenenin doğumu başlatma olasılığıda oluyo son zamanlarda.. ablama öyle oldu muayeneden sonra aynı senin gibi belirtiler oldu 3 gün sonra doğum yaptı.

sevca

yok yapmadida..sadece akintini bi mendile al dedi ona bakti. demekki benim dogum cok yakinda... :honk:

nurefşanelif

cnm  inş güzel haberlerini bkliyoruz
b.d.t. hngi gün

sevca

ins rabbim tum dogum yapacaklarada koalylik verir... bdt galiba sogum tarihi demi? onumuzdeki carsamba dogmasi gerekio hesaplara gore. gunumde geldi yani :)

nurefşanelif

rabbim bi avazda kurtarsın inş güzel hberlerini bekliyoruz cnm :amin:

Aytii

pek bu sancilar böbreklerde hissedilecek kadar siddetli olabiliyomu  :icon_scratch:

sevca

nurefşanelif

sevcacım nasıl oldun acaba merakettim güzel haberler bkliyoruz inş

Balböceği

Sevca bi avazda kurtulursun insallah  :amin:

şifaa

merhabalar.aranıza yenı katıldım.ah bu annelık ..şimdiden telaşı başladı :occasion14:
arkadaşlar benimde kafama takılanlar var.ne olur bırşeyler söyleyin.
38 haftalık hamıleyım.gecen cuma sabahı nişan geldı.bır ıkı saat sonra kalktık doktora gıttık.1 cm açılma ve nst de kasılmalar çıktı.yatıralım ıstersen dedı doktor ama ben ıstemedım.eve geldık.o gun adet sancıları gıbı sncılar oldu.acayıp bır şeydı.gun ılerledıkce saat te bıre düştü.sabaha olur dedık ama tıık yok.ertesı gun sıfır sancı.pazar oldu gene başladı sancılar.tamam dedık kesın dogum.o gece oldu gectı sancılar.gunlerdırde sancı felan yok.bugun yenı yenı adet sancısı gıbı sıkıntılarm başladı.bızım oğlan maymuna döndurdü bizi.annemde başımda ha oldu olacak dıye dogumu beklıyoruz. :honk:
hayırlısı artık.neyse sorumu unuttum.nişanı gelıpte bu kadar bekleyen varmı dogum için?

Lă_Tăhzen!

HOSGELDIN ARAMIZA BİLDİĞİM KADARIYLA NİŞAN DOGUMUN EN ÖNEMLİ BELİRTİSİ BEN SEZERYANLA DOGUM YAPTIGIM İÇİN BU KONUDA BILĞİM YOK ARKADASLARDAN YARDIMCI OLACAKLAR VARDIR ELBET HAYIRLI DOGUMLAR OLSUN INSALLAH SAGLIKLA AL BEBEGINI KUCAGINA 

şifaa

amin inşallah.gunu saati bellide bız sabırsızlanıyorz işte