30 Nisan , 2024, 08:14:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KAHVE BAHANE SOHBET ŞAHANE

Başlatan sesedo-98, 09 Ocak , 2010, 00:18:40

« önceki - sonraki »

ertl

haklısın valla öyle aslında
ama gelde bunu bana anlat
senin oğlanlar benziyo birbirlerine
çok şekerler  :opucuk:

doğangüneş

saol cnm oğlunu net göremiyorum ama kızınında maşallahı var allah esirgesin
ya çok kasma kendini biliyorum ev pis olunca insan daha çok kasılıyo ama yapcak bişey yok kir arınır neticede ama giden günler  geri gelmez kıymet bilip tat almak lazım

ertl

ayşecim antebi
orada çekilen bir dizi vardıya
yabancı dağmat
ben onu hiç kaçırmadan izlerdim ama sonu çok saçma bitti

doğangüneş

Alıntı yapılan: tuğba rana - 09 Ocak , 2010, 18:54:43
ayşecim antebi
orada çekilen bir dizi vardıya
yabancı dağmat
ben onu hiç kaçırmadan izlerdim ama sonu çok saçma bitti

valla ben pek izlememiştim o diziyi evlendiğim yıl zerda vardı onu sverek izlemiştim
bu arada sen nerdeydin kusura bakma dün söylemiştim sanırsam ama gurbet  burası benim için henüz alışana kadar baya zaman geçecek gibi  :k06:

sesedo-98

aygeldim pc dondu oooooooooofffffffffffff sitede birsayfayageçecem ömrüm gidio bee yavaşlıgından bende miyavaş yoksabiz geldik siteyimi çökertecezyakında  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

benımde bugun habersiz misafirlerim vardı ancak gittiler ohh bee  kalsın 3tabaktamutfakta makineye atacam zaten

ertl

ben adanalıyım canım aslında çok uzak sayılmayız
sesedo sen nerelisin adın neydi

ertl

doğangüneş

Alıntı yapılan: tuğba rana - 09 Ocak , 2010, 19:07:52
ben adanalıyım canım aslında çok uzak sayılmayız
sesedo sen nerelisin adın neydi
evt cnm baya yakın 2 saat kadar sürüyo sesedo da hataylı ama istanbuldaavukatlığını yapayımazcık :k06: :k06:

doğangüneş

Alıntı yapılan: sesedo-98 - 09 Ocak , 2010, 19:01:23
aygeldim pc dondu oooooooooofffffffffffff sitede birsayfayageçecem ömrüm gidio bee yavaşlıgından bende miyavaş yoksabiz geldik siteyimi çökertecezyakında  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

benımde bugun habersiz misafirlerim vardı ancak gittiler ohh bee  kalsın 3tabaktamutfakta makineye atacam zaten
valla bilemiyorum bacım benim pcde kaplumbağa gibi olduğundan heryerde yavaşım yanii :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ertl

komşu hemşerilermişiz
adanaya hiç geldinmi ayşecim

sesedo-98

canum pcbaşından 2dklıgına diye kalktım gelemedümm :D adanadogumluyumbende adanalıyık Allahın adamıyık amaorda büyümedim anam tarafı adanalı hemde kadirlili :D

ertl

ben imimoğluluyum orayıda bilirsin ozaman
annemde fekeli

sesedo-98

doğangüneş

Alıntı yapılan: tuğba rana - 09 Ocak , 2010, 19:20:51
komşu hemşerilermişiz
adanaya hiç geldinmi ayşecim
evt cnm geldim gezdim çok olmasada güzel yerleri gerçekten güzel barajı falan ohhh manzara süper