29 Nisan , 2024, 16:13:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KAHVE BAHANE SOHBET ŞAHANE

Başlatan sesedo-98, 09 Ocak , 2010, 00:18:40

« önceki - sonraki »

sesedo-98

şimdiarada 15gun  olmasa bile sen adet kanını başlatıyorsun ilaçla o yüzden özüre girmez bence tam fetva olmasın ama .. şimdi söyle bi durum var adet olarak geçerse namaz kıalamazsın ama özürse kılman gerek tam emin olmadıgımız içinbence sen adetinin bitmesini bekle sonra kaza et ogunleri hem içine siner hem inş Rabbim kabul eder zaten eger gerçekten adetli sayılırsan borçlarına gider kıldıkların kayıpsöz konusu  olmaz  yani ...

doğangüneş

Alıntı yapılan: sesedo-98 - 09 Ocak , 2010, 13:44:01
şimdiarada 15gun  olmasa bile sen adet kanını başlatıyorsun ilaçla o yüzden özüre girmez bence tam fetva olmasın ama .. şimdi söyle bi durum var adet olarak geçerse namaz kıalamazsın ama özürse kılman gerek tam emin olmadıgımız içinbence sen adetinin bitmesini bekle sonra kaza et ogunleri hem içine siner hem inş Rabbim kabul eder zaten eger gerçekten adetli sayılırsan borçlarına gider kıldıkların kayıpsöz konusu  olmaz  yani ...
evt aynen bundan ;) ;) ;)

sesedo-98

doğangüneş

doğangüneş

*mahperi*

bende geldimm sabahki kadrooo :k06: :k06:
kız sese do ne demek

*mahperi*

sesedo-98

KIZLAR TIKINMAKTAN YAZAMIYORUM DURUN AAAAAAAAAAA NAMAZIMI KILAMYI UNUTTUM GELOOMM BEKLEYİNN

doğangüneş

Alıntı yapılan: *mahperi* - 09 Ocak , 2010, 17:54:32
Alıntı yapılan: doğangüneş - 09 Ocak , 2010, 17:52:54
insan kendini mülteci gibi hissesiyo  :y25: :y25:
kıyamam sana yeni geliniz daha akışacaz :aferin:
teze gelin diycektin :ehi: :ehi: :ehi:
allah kabul etsin sinemcim
aynen mahperi bende bu kıza hep soracam ama bi türlü soramadım nasip sanaymış :k06: :k06:

*mahperi*

doğangüneş

offf bu site çok geniş içerikli yaa bakılacak o kadar çok konu var ki şaşıp kalıyorum kaybediyorum hangi konu hangi başlıktaydı  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

*mahperi*

*mahperi*

oğlumu hala emzirmedim ağlıyo çok offffffffff içim yandı beeeeeee :y25: :y25: :y25:

doğangüneş

Alıntı yapılan: *mahperi* - 09 Ocak , 2010, 18:01:36
oğlumu hala emzirmedim ağlıyo çok offffffffff içim yandı beeeeeee :y25: :y25: :y25:
cnm yaaa kaç saat oldu ne kadarın kaldı :'( :'(

*mahperi*

yarım saat daha vardı ama emzirdim şimdi  :crybaby2: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
çok ağladı dısardan da yemedi pek uyumadı da