27 Nisan , 2024, 21:03:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

desteklerinizi bekliyorum

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 07 Ocak , 2010, 16:05:52

« önceki - sonraki »

ertl

amin sarı kızım amin
en kısa zamanda inş

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

SiRiNe

Alıntı yapılan: sarıkız - 09 Ocak , 2010, 20:03:12
allahım banada nasip etsin o şeker şeylerden :amin: :amin: :amin:

amiiiiiiiin ya rabbb insaaalllah canim :amin: kizlar cikmam gerek acil Allaha emanetsiniz dualarinizi eksik etmeyin,. :flowers:

ertl

tanıştığıma memnun oldum duygucum inş tekrar görüşürüğz
:wave:

✿گสЯเ_ќĮż✿

güle güle duygucum :hello: :hello: :hello: yine bekleriz :k06: :k06:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

yeliz26

Alıntı yapılan: eflin - 09 Ocak , 2010, 19:16:15
bence de kapndınmı edebınle adam akıllı kapancaksın ben de cok kızyorum oylelerıne kapalıların adını da kırletıyolar  :caca:yelızcım gercekten senın ıcınden gelıyosa kapan zaten dının butun gorevlerını yerıne getırıyormussun cok guzel bı sey bu ins allahım bıze de bu hevesı verır ben de namaz kılmak ıstıyorum dıyorum baslıcam dıyorum olmuyo bı turlu seytan karısıyo :-[

şeytanın ilk işi nefsine yenilmeni saglamaktık onlar açık gezen insalrla ugraşmazlarr zaten istediğide açık gezip günaha girmeleri kalı nazmanızı kılanlarla ugraşır şunu yapım deyip sonradan aman boşver dediğim oldu sonra dedimki niye boşvercekmişim dedim kendi kendimle savaştım açık ve net sölim namaz için abdet almadan wc y gireri çkarım abdes alırım namza durmadan gazım gelir normalde gelmez yok esnemem gelir bunalr nefsine yenik düşürmeye çalışmaktır ben çok savaştım inadına gazımı çıakrdım soguk havada gene aldım normalde okadar gelemz iken gazım şeytan kapalılarla ugraşır onları yolundan çıkarmak için bir olay anlatım günün birinde evliyanın birini şeytan geç kalmasını saglamış uyunamamış bi kalmış saat geç olmuş evliya aglamaya affet demeye başlamış öle aglıyormuş ki gözleri şişmiş aglamaktan niye nasıl uyurum diye allah kılldıgı namazın 2katı sevap vermiş şeytan demişki ben bunu geç bırakmım kılmasa bile2 katı sevap alıyor demiş şeytan ondan sonra hiç ugraşmamış anlıcan ğüçlü insan her zamn başarırı tatlım dene kılmaya başla ben ucuyorum gibi geliyor çok sevk alıyorum en azından kıbleye dönüp allahtan istediklerimi söleüyorum

yeliz26

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 09 Ocak , 2010, 19:29:21
Arkadaslar özellikle Turkiyedeki arkadaslar bir sorum olacak, parduse fiyatlari ne kadar euro olarak orda?? söyle bol modellerden, bende 2 tane var sadece 1 bucuk senedir onlari kullaniyorum,burda yok malesef.. fiyatlari gercekten  ögrenmek istiyorum eger bilgisi olan varsa?  :love9:

istediğin her fiyatta var vallh canım pahalıda var uygunuda var almadım ama alanlarla çok dolaştım  :k06: :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: yeliz26 - 15 Ocak , 2010, 17:09:38
Alıntı yapılan: eflin - 09 Ocak , 2010, 19:16:15
bence de kapndınmı edebınle adam akıllı kapancaksın ben de cok kızyorum oylelerıne kapalıların adını da kırletıyolar  :caca:yelızcım gercekten senın ıcınden gelıyosa kapan zaten dının butun gorevlerını yerıne getırıyormussun cok guzel bı sey bu ins allahım bıze de bu hevesı verır ben de namaz kılmak ıstıyorum dıyorum baslıcam dıyorum olmuyo bı turlu seytan karısıyo :-[

şeytanın ilk işi nefsine yenilmeni saglamaktık onlar açık gezen insalrla ugraşmazlarr zaten istediğide açık gezip günaha girmeleri kalı nazmanızı kılanlarla ugraşır şunu yapım deyip sonradan aman boşver dediğim oldu sonra dedimki niye boşvercekmişim dedim kendi kendimle savaştım açık ve net sölim namaz için abdet almadan wc y gireri çkarım abdes alırım namza durmadan gazım gelir normalde gelmez yok esnemem gelir bunalr nefsine yenik düşürmeye çalışmaktır ben çok savaştım inadına gazımı çıakrdım soguk havada gene aldım normalde okadar gelemz iken gazım şeytan kapalılarla ugraşır onları yolundan çıkarmak için bir olay anlatım günün birinde evliyanın birini şeytan geç kalmasını saglamış uyunamamış bi kalmış saat geç olmuş evliya aglamaya affet demeye başlamış öle aglıyormuş ki gözleri şişmiş aglamaktan niye nasıl uyurum diye allah kılldıgı namazın 2katı sevap vermiş şeytan demişki ben bunu geç bırakmım kılmasa bile2 katı sevap alıyor demiş şeytan ondan sonra hiç ugraşmamış anlıcan ğüçlü insan her zamn başarırı tatlım dene kılmaya başla ben ucuyorum gibi geliyor çok sevk alıyorum en azından kıbleye dönüp allahtan istediklerimi söleüyorum
:icon_thumright: :icon_thumright:haklısın yelızcım ıns allah bana da nasıp eder cok ıstıyorum gercekten sureklı bı bahane cıkıyor ne guzel cok ozendım sana :nazar:bılıyorum namaz kıldıgım zaman ıcım huzura erıyor bunun farkındayıom ama bı turlu baslıyamıyorum ıns en kısa zamnda seytanın vesvesesınden kurtulurum :amin: :amin:

βαlκιz

arkadasım içinden geliyosa kapan
ben çok kapandım kapandım açıldım en son yine kapanmıştım burda konu açmıştım senin gibi ama bikaç gün kapalı durabildim açıldım daha kapanmam olmuyo yapamıyorum çok tepki alıyorum böyle olunca ama napim içimden gelmiyo olmuyo sıkılıyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

önceden gelen bir alışkanlığı bırakmak çok zordur
buda bir kaçgünle olmaz
heleki böyle konularda şeytan daha da çok uğraşır insanla
nefsi yenmek için mücadele etmek gerekir

yani bir kaç günle pes etmeyelim sonuna kadar direnelim  :icon_thumright:

βαlκιz

ben çok denedim istiyorum ama yakışmıyo olmuyo diyorum olmuyo olmuyo işte napim
herkez laf etti ediyoda ama ben rahat edemiyosam takmanın anlamı yok rahat olmak isterim  :-\ belkii ilerdeeee  ::) ::) :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

kimsenin lafı önemli değil bence ama

rahat olmakla alakası yokki
rabbim yakışıyosa ya da rahatsanız takın dememiş

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

herkez özgür iradelere sayiptir içinden gelmeyen bişiye yapsan bile faydası olmaz içinden geldiği zaman yaparsın balkızım ben dedim düşünüyorum diye ama şuan alıpta hemen takacak cesareti bulamıyorum herşeyin hayırlısı bakalım

ENE

YELİZCİM MERHABA BENDE İLK BAŞIMI BAĞLADIĞIMDA BAŞLARDA ÇEKİNİYODUM SONRA BİR GÜN BU BENİM KARARIM VE ÖZGÜR İRADEM. ZATEN İÇTEN GELMEZSE ERETİ YAPMANIN BİR MANASI YOK DİYE DÜŞÜNÜYORUM. O BAŞÖRTÜMÜ BAŞIMA TAKIPTA AYNAYA BAKTIĞIMDA KENDİMİ DAHA HÜZÜRLÜ DAHA GÜZEL HİSSEDİYODUM. BAŞIMI BAĞLAMAKTAN HAZ ALIYODUM HALENDE ÖYLE. BAŞÖRTÜM BENİM EKSİK KALAN YANIM OLDU .. ZAMANLA ÖYLE BENİMSİYOKİ İNSAN  SANADA ZAMAN LAZIM CANIM  KENDİNE ZAMAN VER.. O HİSSİ YOĞUN YAŞADIĞINDA KENDİLİĞİNDEN HERŞEYİN OLUŞTUĞUNU GÖRECEKSİN  RABBİM NİYETİNİ KABUL ETSİNNN...
""" LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ ZALİMİN ...