Cinsiyetimiiiz Belli Olduuuu

Başlatan betüs26, 02 Ocak , 2010, 16:29:16

« önceki - sonraki »

betüs26

CUMBBA DEMET ÇOK SAĞOLUN CANLARIM HADİ HAYIRLISI CUMBBA AZ KALMIŞ CUMAYA ÖYLE DEWRESEN GWÇMEZ VAKİR

βαlκιz

hayırlı olsun betüş allah saglık sıhhat versin bebegine  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gözün aydın
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

betüs26

BALKIZZZ ÇOK SAĞOL CANIMMBEWNİM İSMİN GÜLŞAHMIYDI YANLIŞ MI HATIRLIYORUM

****SeRaP-27****

canım tebriklerrrr eee artık isim düşünmeye başlarsın :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

vadi= muge & melis

betüşcüm Allah aalı babalı büyütsün hepimizinkini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:  kafanda isim var mı

****EMOŞİNN****

canım hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün

can yine cannnn

vadicim çok güzel bir haber bu kızın oluyo ha  :muzz: :muzz:
can dediklerim....

ırmak184

betüşcüm hayırlısı olsun cok sevindim senin adına  :opucuk:  :opucuk:

betüs26

serap vadi emoşinn ırmak hepinize ayrı ayrı teşekkürler canlarım isim şöyle söyliyim aslında doğduktan sonra karar vericez öyle düşünüyoruz  çünkü öncesinde     yaptığımız hiç bişeyi yapamak istemiyoruz bu sefer ama aklımızda var tabi bir kaç isim en çok içime sinen şuanda çınar denizde düşünüyoduk ama kız ismi diyo bazıları bide ayaz var onunda anlamı  bilmiyorum ya değişik güzel bişey yüzüne bakıp karar vermek istiyoruz nasipse ama aklımızda olucak birkaçtane bakalım sizler ne düşünüyosunuz vadicim ırmak ve diğer arkaşlar

✿sweet_sweet✿

hayirlisi olsun arkadasimmm saglicakla kucagina al insaallahh.. :amin:

****SeRaP-27****

çınar çok güzelmiş canım çok beğendim
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

KATYUSA

betüşüm cnm beniçm çöok evindim cnm yaaa acaba benim neyim olacka merak ediyorum çokkk sms inş kzıım olur ama içimden bir ses erkek diyo ama bakalımmm hayırlsıyla kucağıma alayımda kzı erkek farketmezzzzz cnm benimmm varmıydi belirtilerin erkek için belirgin belirtiler varmnıydı sende

asya27

hayırlı olsun canım oğlun allah tamamını erdirsin inşallah

haydibebeğim

hayırlı olsun betülcüm oğluşun.

betüs26

asya haydibebeğim sweet sweet çok teşekkür ederim hepinize allah isteyen herkeze versin inşallah
serapçım beyendin mi çınarı bakalım dorukta güzel nasip artık o gün gelsinde :amin: :amin: