SONUNDA CANIMIN CANI ANNESİNE GELDİİİ...

Başlatan vuslat, 29 Aralık , 2009, 17:44:48

« önceki - sonraki »

Lastrose

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii canim benim cooooooooook sevindim zaten icime birseyler dogmustu kesin dedim biri hamile kalmistir ben gelmiyeli ve dogru hissetmisim canim allah bebisini kucagina almayida nasip etsin  :amin: :amin:bir 2010 BEBISI DAHA GELIYO  :muzz: :muzz: :muzz: YUPPPIIIIIIIIIIIIIIIIII :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

darisi olmuyanlaraaaaaaaaaaaaaaaaaa bende cok heycanliyim benim terminimde ocagin 4de ayyyyyyyyyy cok güzel bir duyguuu :hello2: :hello2: :love9:

vuslat

Alıntı yapılan: serra_serra - 30 Aralık , 2009, 21:49:53
vuslat hayırlı olsun daa senın bu ıkıncı çocukmu
hayır cnm ilk..  ;) yani ilk olucak inş

[/ur

vuslat

Alıntı yapılan: Lastrose - 30 Aralık , 2009, 21:53:18
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii canim benim cooooooooook sevindim zaten icime birseyler dogmustu kesin dedim biri hamile kalmistir ben gelmiyeli ve dogru hissetmisim canim allah bebisini kucagina almayida nasip etsin  :amin: :amin:bir 2010 BEBISI DAHA GELIYO  :muzz: :muzz: :muzz: YUPPPIIIIIIIIIIIIIIIIII :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

darisi olmuyanlaraaaaaaaaaaaaaaaaaa bende cok heycanliyim benim terminimde ocagin 4de ayyyyyyyyyy cok güzel bir duyguuu :hello2: :hello2: :love9:
ayyyy canımmmmmm çok saolyaaaa... amn inşşş sende hamişsin sanırım sende bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inş... ay ne güzel şişmeyede başlamıştır senin karnışın.. bi an önce büyüsün istiyorum hani kucağıma gelmesine 8 ay var ama en azından karnımda hisetmek istiyorummmmmm DİYORUMKİ BU HAMİLELİK DÖNEMİ 3 AY OLSAYDI BİRİNC AY SONUNDA ÖĞRENSEK İKİNCİ AYDA BÜYÜSE ÜÇÜNCÜ AYDADA DOĞUMA HAZIRLANSAKK SÜPER OLAR VALLAA  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

[/ur

miray

TUGBACIMM CANIM COK SEVİNDİMMMM NE KADAR GÜZEL Bİ HABER BÖYLE  :nazar:  :nazar:  :nazar:
ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN TATLIM  :nazar:  :nazar:
:muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:    
:flowers:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

vuslat

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 31 Aralık , 2009, 00:20:02
TUGBACIMM CANIM COK SEVİNDİMMMM NE KADAR GÜZEL Bİ HABER BÖYLE  :nazar:  :nazar:  :nazar:
:muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:    
:flowers:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
saol miraycımmmmm çok tşk ederim tatlım... evet güzel b haber oldu saolsun bebişm gelmek için evlilik yıldönümünü ve yılbaşını bekliyomuş  :k06: hediye geldi benim bebemmmmmmmmm ayyyy kucağımada bi alsammm hayırlısıyla.. ya hamile kalmadan önce bi hamile kalsak diye bekliyodu hamile kaldık şidi doğsun diye bekliyoruz  :k06: :k06: :k06:

[/ur

miray

Alıntı yapılan: vuslat - 31 Aralık , 2009, 00:23:01
saol miraycımmmmm çok tşk ederim tatlım... evet güzel b haber oldu saolsun bebişm gelmek için evlilik yıldönümünü ve yılbaşını bekliyomuş  :k06: hediye geldi benim bebemmmmmmmmm ayyyy kucağımada bi alsammm hayırlısıyla.. ya hamile kalmadan önce bi hamile kalsak diye bekliyodu hamile kaldık şidi doğsun diye bekliyoruz  :k06: :k06: :k06:
İNŞ BEBİŞİNİDE ALCAKSIN HAYIRLISIYLA KUCAGINA İNŞŞ
AMA ÖNCE 9 AY GİBİ GÜZEL Bİ DÖNEM VAR ÖNÜNDE
ALLAH YARDIMCIN OLSUN
SORUNSUZCA HAYIRLISIYLA BEBİŞİNİ KOLLARINA ALMAYI NASİP ETSİN TATLIM
HATIRLIYORUM BİARA COK ÜZÜLÜYORDUN ADET OLDUGUNDA BAK SONUNDA ERDİN MURADINA  :k06:

ѕєν∂α¢αη

hayırlı olsun vuslat. rahat bir hamilelik geçirirsin inşallah. :)

Uploaded with ImageShack.us

ilkay

hayırlı uğurlu olsun canım allahım tamamına erdirsin kucagına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

vuslat

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 31 Aralık , 2009, 00:35:29
Alıntı yapılan: vuslat - 31 Aralık , 2009, 00:23:01
İNŞ BEBİŞİNİDE ALCAKSIN HAYIRLISIYLA KUCAGINA İNŞŞ
AMA ÖNCE 9 AY GİBİ GÜZEL Bİ DÖNEM VAR ÖNÜNDE
ALLAH YARDIMCIN OLSUN
SORUNSUZCA HAYIRLISIYLA BEBİŞİNİ KOLLARINA ALMAYI NASİP ETSİN TATLIM
HATIRLIYORUM BİARA COK ÜZÜLÜYORDUN ADET OLDUGUNDA BAK SONUNDA ERDİN MURADINA  :k06:

evet tatlımyaa ne üzülüyodum ama olmuyo dye değil aslında olmıycakmı diye bu korku beni çok üzüyodu.. ama şükür oldu hala inanamıyorum sanki rüya karnımda şş değilya sanki kendimi kandırıyorum gibi geliyo.. hala testi saklıyorumm arada bakıyorum gerçekten çift çizgimi diye  :k06: :k06:  inş kucağumada almak nasib olur sağlılığıla rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın inş

[/ur

vuslat

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 31 Aralık , 2009, 00:42:08
hayırlı olsun vuslat. rahat bir hamilelik geçirirsin inşallah. :)
saol cnm tşk ediyorum ve kocaman bi AMİNNNNN diyorum  :opucuk:

Alıntı yapılan: ilkay - 31 Aralık , 2009, 09:27:57
hayırlı uğurlu olsun canım allahım tamamına erdirsin kucagına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
sanada çok  çokkk çokk tşk ederim cnmmm... mutlulumu paylşıyo olmanız ve dualarınız benim için okadar değerli ki  :opucuk: :opucuk:

[/ur

elif35

Alıntı yapılan: vuslat - 30 Aralık , 2009, 21:48:07
Alıntı yapılan: yağmur10 - 30 Aralık , 2009, 15:39:09
vuslatçım canım çok tebrik ederim yaaa senin adını ekranda görünce çok sevindim yaa valla eğer 35 gün geçtiyse şu an 5 haftalık hamilesin Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı olmayanların başına güzel bir yeniyıl ev evlilik yıldönümü hediyesi olmuştur eşine hediye almana gerek yok hediyelerin en değerlisini verdin ona işte  ;D
ay hayatıcım çok tşk ederimyaa eminim sevindiğine cnm benim çok çokk çokk saoll... bu rada evet cnm hediye almadım aynen dediğin gibi dedim ben sana hediyemi verdm hedye mediye yok dedim  :k06: :k06:  ya  bu arada özledim mhabbetini yaa meleklere girmiyommusun heçç  :opucuk:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

canım bu aralar doktor olaylarım oldu ya acil falan uğraştım işte pek girmeye fırsatım olmadı arada sıkıldıça girdim oturunca kasığım ağrıyo biliyon mu uzanıyorum şimdi iyiyim Allah'a şükür bakmaya başlıyorum yavaş yavaş bende senin muhabbetini özledim senle konuşunca çok gülüyorum...

****EMOŞİNN****

canım Allah hayırlı uğurlu etsin tamamına erdirsin nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

can yine cannnn

TUBİŞİM NAZLI KUŞUM BENİM TEBRİK EDERİM CANIM 4 GÜNDÜR FORUMA GİREMEDİĞİM İÇİN BİLMİYODUM CANIM İNANKİ ÇOK ÇOK ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİNDİM
TATLIM YA ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH DİKKAT ET BENİM GİBİ OLMA ALLAH KORUSUN  AYYYYYYYYYYYY SÜPER YAAAAAAAAAAAAAAAAAA :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
can dediklerim....

ertl

tubacım hayırlı olsun inş sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebegini

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tubacım tebrık ederım canım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

saglıkla kucagına da almayı allah nasıp etsın  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: