SONUNDA CANIMIN CANI ANNESİNE GELDİİİ...

Başlatan vuslat, 29 Aralık , 2009, 17:44:48

« önceki - sonraki »

''AşK MaSaLı''

canım hayrlı olsun ınsallah
sorun varmıyı  sende gebe kalamamayla alakalı ???

dora

tebrik ederim çok sevindim . Canım kaçıncı ayda hamile kalabildin?

SONAY

canım tebrik ederim senin adına çok sevindim darısı bizim başımıza

ceylin eslem

vuslatcıgım tebrikler.senin adına sevindim.uzun zamandır sabırla bekleyipte sabrının mükafatını sonunda alan tüm hamiş arkadaşlarımı tebrik ederim.gerçektende çok bereketli aylarmış maşallah ne çok hamiş oldu bu aylarda.inşallah bende sizlerin aranıza katılırım birgün.

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 29 Aralık , 2009, 17:44:48
ÇİFT ÇİZGİ AMA BİRİ SİLİK.. SİTEDEN ÖĞRENDİĞİME GÖRE SİLİKTE OLSA POZİTİFF... AY ÇOK ACAYİP OLDUMYAAA ŞAKA GİBİ İNANAMIYORUMMM.. RABİM OLMAYANLARADA VERSİN İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
anam ne zman hamile kaldin kiz yuzumde guller aciyor haaa yubbiiii  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

valla cok sevindim vuslatimmm nartanemmm  :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bana nioye solemedin kiz bu guzel haberi  :hieyt: :hieyt:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

tebrik ederimmm allah kucagınada almayı nasip etsin  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

___kıymık___

tebrıkler hemşerimm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
allah tamamına erdırsın ınsallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

vuslat

Alıntı yapılan: DEREN - 29 Aralık , 2009, 18:35:57
canım hayrlı olsun ınsallah
sorun varmıyı  sende gebe kalamamayla alakalı ???
7 ay bekledim cnm sonra dr a gittim bi sorun çıkmamıştı sadece akıntı çok demişti bi fitil verdi kullandım 2. ayda hamile kaldım. ay hamileee kaldımm demek ne güzelmişyaa.. allah her steyene nasb etsin

[/ur

vuslat

Alıntı yapılan: dora - 29 Aralık , 2009, 18:44:06
tebrik ederim çok sevindim . Canım kaçıncı ayda hamile kalabildin?
fitil tedavden sonra 2. ayda cnm. ama en başından sanıyorum 11 ay oldu

[/ur

vuslat

hepnize ayrı ayrı çokkk teşk ediyorum kızlar.. yarında evlilik yıldönümüm bebeğim bze hem evliik yıldönümü hediyesi olaak hemde yılbaşı hediyesi olaak geldi.. doğru zaman dedikleri öble bişiy olsa gerek.. dualarımda herkes için dua ediyorum rabbim isteyen herkese nasib etsin inşş

[/ur

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 29 Aralık , 2009, 21:39:48
hepnize ayrı ayrı çokkk teşk ediyorum kızlar.. yarında evlilik yıldönümüm bebeğim bze hem evliik yıldönümü hediyesi olaak hemde yılbaşı hediyesi olaak geldi.. doğru zaman dedikleri öble bişiy olsa gerek.. dualarımda herkes için dua ediyorum rabbim isteyen herkese nasib etsin inşş

he bacim gecen ayin 30 dediydin demii evlilik yildonumum diye bugunlerde cok safim valla kafam karisti biraz  :k06: :k06:

Balböceği

e bacim anlat sunu belirtin falan varmiydi  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

nasil olduda test yaptin kiz kac gun gecmisti cok merak ettim  :muzz: :muzz:

betüs26

vuslat canım inan çok ama çok sevindim canım benim hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip etsin 2009 çok güzel bir yıl inşallah 2010 bize uğur getirir  :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :opucuk: :opucuk:

vuslat

Alıntı yapılan: betüs26 - 29 Aralık , 2009, 22:43:09
vuslat canım inan çok ama çok sevindim canım benim hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip etsin 2009 çok güzel bir yıl inşallah 2010 bize uğur getirir  :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :opucuk: :opucuk:
çok saol cnmmmm ya amin inşşş çok tşk ediyorumm  :opucuk: :opucuk:

[/ur

vuslat

Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 29 Aralık , 2009, 21:45:41
e bacim anlat sunu belirtin falan varmiydi  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

nasil olduda test yaptin kiz kac gun gecmisti cok merak ettim  :muzz: :muzz:
valla bacım içtahım acayip açıldıydı. sonra uyku düzenim kaçtı uykum hep kaçıyodu acayip zamanlarda uyodum uyumam gereken zamanlardada tv izliyodum  :k06: sonra kasıklarım ağrıyodu  ara sıra sancı griyodu ama yyatınca hiç bişiy kalmıyodu normal adet olsaydı yattığımdada geçmiyodu he bide göğüslerim sertleşti.. nasıl test yaptığımada gelince yarın evlilik yıldönümümya güya yaın yapıcaktım 2 test aldım çıkmazsa bi kaç gün sonra gene yaparım dedim. ama sabah test yapsaydım negatif çıktığında çok üzülücektim kocam beni teselli eder diye akşam yaptım. e pozitif çıkarsada dayanamaz kocşe sölerdm oda eve sağ sağlim gelebilirmiydi bilmiyorum  :k06: :k06: :k06: :k06:   işte buyüzden yaptım cnm sanada tavsiyem günün geçtiyse yap. varsa bişiy silikt olsa çıkıyo

[/ur