SONUNDA CANIMIN CANI ANNESİNE GELDİİİ...

Başlatan vuslat, 29 Aralık , 2009, 17:44:48

« önceki - sonraki »

vuslat

29 Aralık , 2009, 17:44:48 Son düzenlenme: 30 Aralık , 2009, 12:50:28 vuslat
ÇİFT ÇİZGİ AMA BİRİ SİLİK.. SİTEDEN ÖĞRENDİĞİME GÖRE SİLİKTE OLSA POZİTİFF... AY ÇOK ACAYİP OLDUMYAAA ŞAKA GİBİ İNANAMIYORUMMM.. RABİM OLMAYANLARADA VERSİN İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

[/ur

ZyNp

cunfer_u

hayırlısı olsun canım :) çok sevindim :) kesinleşince haber vermeyi unutma

haydibebeğim

ne bereketli aymış bu ay  :hieyt:
allah tamamına erdirsin vuslat :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler cnm :opucuk:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

SiRiNe

Vuslatt tebrikler arkadasimmm Hayirli olsunnn  :hello2: Rabbim bebegini sana bagislasinnn

*DİLARAM*

TEBRIKLER....bu bereketli aydan bizlerde nasibimizi alırız inşallahhhhh Rabbım bizede o mutlulugu tattırsın en kısa zamanda.AMİN DİYELIM KIZLAR HEP BERABER.
Alıntı yapılan: haydibebeğim - 29 Aralık , 2009, 17:48:05
ne bereketli aymış bu ay  :hieyt:
allah tamamına erdirsin vuslat :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler cnm :opucuk:
Arzum büyük ANNELİĞE...

teacher44

vaaayyyyy 2009 dan bi hatıra alan bi kardeşimm dahaa...çooooookkkkkkkkk sevindim canımmmm....benmkide silikti...tebrik ederimmmmm seni ve eşini gözünüz aydııııııııınnnnnnnnnnn..............Allah tamamına erdisin inşallahhh cümlemizinkiniii.....hemen dr a git..:))) :opucuk: :opucuk: :opucuk: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz:
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

hapyy

tebrikler vuslat ALLAH tamamına erdirsin...
belirtiler  nelerdi regl kaç gün gecikti

ecee

tebrik ederim canım rabbim kucagınada almayı nasip eder inşallah.darısı tümbekleyenlere diyelim :love9:

masalım

menekşee

tebrik ederim canım :hello2: darısı olmayanların başına aminnnnnnnnnnnnnnn :amin:
TATLI CADIM _GİZEMİM

vuslat

çokkçokkk çokk saolun kızlarr... allah olmayanlarada isteyen herkesede tez zamanda nasib etsin inşş ya hala inanamıyorum... hepiinizi tek tek öpüyorum en kocamanındann..

[/ur

vuslat

Alıntı yapılan: hapyy - 29 Aralık , 2009, 17:58:04
tebrikler vuslat ALLAH tamamına erdirsin...
belirtiler  nelerdi regl kaç gün gecikti
canım adetmin ilk gününden saydığımda 35. günüm bugün. belirtimde sadece göğüslerim sızlıyodu bide kasığımda ağrı vardı arada br vuruyodu ama yatınca geçiyodu.  saol cnm sağlıklı bi şeklde inş allah herkese nasib etsin

[/ur