NEO BABY GRIPE WATER kullananlar...????

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 14 Eylül , 2011, 17:36:31

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar bebeği için bu gaz ilacını kullanan var mı acaba :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

mavinur

pisicik bnm bebeğimde çok gazlı şu anda omzumda ağlıyor ben " sab simpleks" kullanıyorum. faydasını gördüm

mavinur

bebeğin çok ağladığında küçük parmağınla bebeğin damağını kaşı. buda çok rahatlatıyor.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

arkadaşım benımde öyle ahh şu ağlamalar yokmu gercekten içim parçalanıyor omzuma yatırıyorum açık havaya çıkarıyorum ritmik şekılde zıplıyorum neler yapmıyorumki sakinleşsin diye :sad1:bu ilacı kullanmaya başlayacagım vesile olurda Rabbim şifa verir inşallah :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

mavinur

bende öyle ağladığında oda o da, balkondan diğer balkona geziyorum. tüm mahalleyi ayağa kaldırıyor. oturmak yok bana o anda ağlıyor.

BERİLL

ben faretmemişim bu konuyu ben oğluma 2 şişe kullandım canım verdiğim zaman bi kaç saatte olsa rahatlatıyordu ama bio gaye de aldım daha sonra neo baby tek başın yeterli gelmedi.

BERİLL

çok gazlı ise birde muskat cevizi var aktarlarda bulabilirsin onu rendele 3te birini sütünle karıştır bebeğine ver o da rahatlatır.sonrada acı elma yağı alıp karnına ve topuklarına onunla masaj yap mışıl mışıl uyur.