**adet gününden bir iki gün öncesi ilişkiden hamiş kalınır mı?**

Başlatan lila, 27 Aralık , 2009, 23:07:46

« önceki - sonraki »

lila

kızlar bir arkadaşım gününden iki gün öncesi ilişkiye girmiş ve iki gün sonra adet olmuş hamiş olma olasığı nedir bilgisi olan varmı.. ben yanıtlayamadım sorusunu cevaplarınızı bekliyorum

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bence hamile kalmaz canımmm çünkü adetten 13 gün ile 18 gün arası hamile kalma oranın yüksek oldugu zamnlar diger günler klamaz diye biliyorum
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

lila

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 27 Aralık , 2009, 23:08:58
bence hamile kalmaz canımmm çünkü adetten 13 gün ile 18 gün arası hamile kalma oranın yüksek oldugu zamnlar diger günler klamaz diye biliyorum
banada kalamaz gibi geliyor sonuçta ilişkiden sonra adet olmuş yumurtalar yenileniyor.. ama yinede fikirlerinizi almak istedim teşekkürler sibel

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

menekşee

canım araştırmalarıma dayanarak 14,15,16,17,18,19 günleri yumurtlamaya en uygun günlerdir.bu haftanın öncesi veya sonrası yumurtlamaya uygun günler değil.bu 14,15........ günleri ilişkisini artırması gerekiyor tabi eşinde sperm azlığı vb sorunlar yoksa.
TATLI CADIM _GİZEMİM

teacher44

BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

ღ♥ Nilda♥ღ

hiç sanmıyorum çünkü yumurtanın ömrü 24 saatmiş yani iki adetin ortası yumurtlama günü olduuna göre. ayrıca korunan karı koca bunu bazen doğum kontrol olarak kullanır.bende bazen deniyordum ;)
.