28 Nisan , 2024, 18:56:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

-minicigimin-kalp atıslarıı

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 26 Aralık , 2009, 22:10:55

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

tşk ederm...bebişler sağlıklı olsunda katlanılır bu durumlara nermincm sen çalışıyor musun bıraktınmı işi?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benimde yemek kokosuuu cok fena yapıyooo hemen cıkıyorumm mutfaktann annem geliyo yapıyo yemekleri  :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 27 Aralık , 2009, 19:28:02
tşk ederm...bebişler sağlıklı olsunda katlanılır bu durumlara nermincm sen çalışıyor musun bıraktınmı işi?
Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 27 Aralık , 2009, 19:28:02
çalışıyorum dilekcim 15 gün kadfar dinlendim pazartesiden itibaren işe başladım
can dediklerim....

Dilek&Yusuf

nerde çalışıyosun kız Rizeye gelirsem uğrarım belki :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 27 Aralık , 2009, 19:28:24
benimde yemek kokosuuu cok fena yapıyooo hemen cıkıyorumm mutfaktann annem geliyo yapıyo yemekleri  :k06:
ben dün akşam köydeydim kayınvalidem yapıyo herşeyi ama evime gelince kendim yapmak zorundayım hadi ben ve eşim için yapmayayımda oğluşlum var herşey yemeli
mecbur yapıyom yani kocişte hazır bişeyler alıyo ama olmuyo genede çocuğun varsa mutfağa girmek şart :y25:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 27 Aralık , 2009, 19:33:30
nerde çalışıyosun kız Rizeye gelirsem uğrarım belki :k06:
gel kız beklerim iç mimarlık şirketinde asistanlık yapıyorum yolun düşerse gel valla beklerim :opucuk:
can dediklerim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 27 Aralık , 2009, 19:33:40
ben dün akşam köydeydim kayınvalidem yapıyo herşeyi ama evime gelince kendim yapmak zorundayım hadi ben ve eşim için yapmayayımda oğluşlum var herşey yemeli
mecbur yapıyom yani kocişte hazır bişeyler alıyo ama olmuyo genede çocuğun varsa mutfağa girmek şart :y25:

dogrudurr canımm senin içinn zor tabii oğlusun  nasıl seviniyo mu kardeşi olucagı içinn  :binkybaby:

Dilek&Yusuf

inşallah bakalm hepinize iyi geceler ben çıktım bebişlere ve kendinize iyi bakın... :flowers:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

saol canımm allaha emanett ollll  :opucuk:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 27 Aralık , 2009, 19:37:11
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 27 Aralık , 2009, 19:33:40

dogrudurr canımm senin içinn zor tabii oğlusun  nasıl seviniyo mu kardeşi olucagı içinn  :binkybaby:
bu bebeği benden ve babasından bile çok oğlum istedi keyfi gıcır çok mutlu allah bozmasın ama ilerde ne olur bilemiyorum ben şimdiden onu hazırlama başladım hayırlısıyla gelsinde görecez neler olcak mert cepesinde :D
can dediklerim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah bozmasınnn canımmm inşş sonradan da sorun cıkarmazz  :k06:

can yine cannnn

amin inşallah
tek dieğim o valla oğlum üzülmesin ilkokulada başlayacak
ne yaparım kıskanırsa allah korusun :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ---emine--- - 27 Aralık , 2009, 22:11:55
hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah sibelcim.
darısı benim başıma inşalah o sesi bnde duyarım.benim randevum 9 ocakta.
amin canımmm
duyarsınn kalp atııslarını inşş eşimde yanımdaydıı beraber gördükk allahım minicik ama kalbi nasıl inip cıkıyoo 11.8mm olmus

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

iyi canım benim sen nasılsınnn  :flowers: :love9: