-minicigimin-kalp atıslarıı

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 26 Aralık , 2009, 22:10:55

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: SeRaP-27 - 05 Ocak , 2010, 17:23:12
sibelim c.tesiye az kaldı hadi  :hieyt:  :occasion14:
evet canım az kaldı  :hello2:
bende hasta olucam sanırım bogazım tahriş olmus yutkunamıyorum  :y25: mide bulantıları cok fena yemek bile yiyemiyorum  :crybaby2:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

masalım

kujum hoş geldim bakim hastamısın geçmiş olsun canım ıhlamur kaynat hemn

yasmin35

canım onlarda hamileligin cilveleri bende bulantılardan ne çektşm ya öğürmekten bağazım tahriş olmuştu kan geliyodu kusarken ama geçti şükür o zaman sık dişini geçicek
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hosbulduk canımm saol sen nasılsınn  :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: yasmin35 - 05 Ocak , 2010, 17:34:41
canım onlarda hamileligin cilveleri bende bulantılardan ne çektşm ya öğürmekten bağazım tahriş olmuştu kan geliyodu kusarken ama geçti şükür o zaman sık dişini geçicek
canım cıkarsam belki rahatlarım diyorum ama mide bulantılarım basladıgından beri hiç kusmadımm yemek yiyemiyorum bu seferde tansiyonum düşüyo basım dönmeye baslıyoo ayyy ne kadar zormuss  :binkybaby: beklemek

masalım

kıyamam sana ya ayyy bende senin gübi olcam mı ki?

yasmin35

öle canım kusarsan açılıyosun kusmazsan sürekli bulantı çok kötü oluyo biliyom başımdan geçti
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allahın izniyle olucaksınnn tatlımm  :amin: ben inanıyorum sen en yakın zamanda hamiş im diye hber vericeksin bize

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: yasmin35 - 05 Ocak , 2010, 17:39:25
öle canım kusarsan açılıyosun kusmazsan sürekli bulantı çok kötü oluyo biliyom başımdan geçti

senin ne zamn bitti bulantıların şimdi istedigin gibi yemek yiyebiliyo musun ben hiç su içemiyorum su içince daha kötü oluyorum  :icon_pale: cinsiyetinide ögrenirsin artıkk zamnı gelmiş  :occasion14:

yasmin35

benimde öle kötüydü 3 aydan sonra kalmıyo ilk 3 ay sıkcan dişini canım benim bugün konturolüm vardı gittim gayet iyi dedi ama cinsiyetini göremedim dedi hevesliydim ögrencem diye olmadı ama yarın gene gidicem özel hastaneye orda baktırcam çoooooooook merak ediyom ama genede gördüm ya melegimi o yüzden mutluyom sağlıklı sıhatli kuzum

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayyyy canımm inşş yarın görürsünn ozamn  :amin:

haydibebeğim

hadi bakalım sibelcim inşallah güzel haberler veririsin bize cnm.ne zaman gidiyorsun dra,inşallah ikizdir..

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

inşllah hayatım güzel hbrler veririm bende istiyorum ikiz olmasını ama rabbim hayırlısını versin inşallah  :amin:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: yasmin35 - 05 Ocak , 2010, 17:34:41

bende bulantı filan yok yaa :sad1:
neden acaba ???

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

aman sekerimm öle deme bende diyodumm cok kötü oldumm görsem halimi midem bulanıyo kusamıyorum tansiyonum düşüyoo bırak hiç bulanmasın  :y25: daha iyi