*****HAMİLEYİM*****

Başlatan ÖZPINAR, 26 Aralık , 2009, 21:31:41

« önceki - sonraki »

ÖZPINAR

herkes bilmiyo sitedekiler eşim çok mutlu yeni geldi işten  :hungry:yemek hazırlayıp dönücem sonra devam edlim  :opucuk:allah sana da yeni bebekler nasip etsin inşallah

SiRiNe

Tebriklerr arkadasimm Allah beebeginizi size bagislasin  :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ÖZPINAR - 26 Aralık , 2009, 22:36:36
herkes bilmiyo sitedekiler eşim çok mutlu yeni geldi işten  :hungry:yemek hazırlayıp dönücem sonra devam edlim  :opucuk:allah sana da yeni bebekler nasip etsin inşallah
sagol canım dualarınız benım için çok onemlı  :flowers: :flowers: :flowers:

ÖZPINAR

✿sweet_sweet✿

tebrik ederim ozpinarr.. saglicakla kucagina alirsin insallah bebegini.. :amin: :nazar:

ÖZPINAR

teşekkürler sweet cim  :amin:allah hepimize nasip etsin :amin: :amin:

Balböceği

cok sevindim cnm  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
gozun aydin olsun kucagin dolu olsun insallah  :amin:

ÖZPINAR

:muzz: :muzz: :amin: :amin:yarın dr gideceğim sweet cim inşallah güzel haberlerle dönerim  :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

insaalhh canim iyi haberlerle don insallahh :amin: burayada yazarsin ultrasonmu varr yoksa kontrol icinmi gidiyorsun..

ÖZPINAR

ilk gidişim olacak sanırım ultrasona da girerim dr ne karar verirse gelince ya da akşama yazarım ne olup bittiğini

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

tebrik ederim canım allah sorunsuz bi hamilelik gecirirsinn kucagımıza da alırızz inş bebişlerimizi  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ÖZPINAR

sağol sibel cim ilk hamileliğim sorunlu geçmişti yüksek tansiyon gebelik zehirlenmesi vs umarım bunda yaşamam  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

inşş yasamazsın canımm  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

burcum

ALLAH tamamına erdirsin canım sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin  :amin: