genel anestezi sezeryan olanlar

Başlatan nil, 25 Aralık , 2009, 10:51:50

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

hee ya ilknur teyzesi neler konuşuyoduk şimdi 9 günlük cadı bi kız oldu...hayırlısıyla poyrazımız için konuşucaz bunları çok az kaldı inş. sağ salim yavrumda sende kurtulacaksınız  :amin: :amin:

ilknurcum ilk fotolarda rujum bile duruyodu hala ki çantamızda hepsi vardı kırmızı taşlı taç filan aldım ama anestezinin etkisi geçipte ağrılar başlayında dünyam döndü  :'( sen yine hazırlıklı ol ama o an insanın aklına gelecek en son şey nasıl göründüğü olur heralde  :D

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ZYNP - 05 Ocak , 2010, 14:09:54
CANIM ALLAH SIZE BAGISLASIN BEBISINIZI SAGLIKLI HUZURLU MUTLU BUYUTUN İNŞ.

sağol canım aminnn rabbim herkese nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 05 Ocak , 2010, 14:05:17
ezoo güle güle büyüt bebeğini allah analı babalı büyüt sün. hayırlı evlat olsun inş.  :nazar:

aminnn cannım inş. darısı başına rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inş.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 03 Ocak , 2010, 21:15:19
allah analı babalı büyütsün ezo ben istanbula geldim yeni gördüm yazını ben rüyamda sen ve bebegi gördüm dogum olmuştur dedim düşünüyodum hep kavuştun bebegine ne güzel allah bağışlasın öpüyorum  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:

rüyan hayr olsn canım sağol sonunda kavuştm bebişime  :amin: :amin: :amin:

doğum çok kolaydı ama sonrası çokkkk zordu çok şükür hepsi geride kaldı  :amin: :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 04 Ocak , 2010, 10:41:20
Alıntı yapılan: ezoo - 03 Ocak , 2010, 19:19:09
sağolun kızlar burda konuştuğumuz için bende doğum hikayemi buraya yazayım dedim  ;)

28 aralık pazartesi sabah 6 da yataktan kalktım giyindim süslendim makyajımı yaptım saçlar filan fönlü (ilknur hiç uğraşma fotolara kadar bişeycik kalmıyo ben cadı gibiyim her fotoda:) ) 7.30 da hastanedeydik ve bende hala hiç heycan yoktu  :dontknow: çok susamıştım o anki derdim su içebilmekti ama olmadı  :-\ sonra bizi odamıza aldılar beni hazırladılar sedyede ameliyathaneye çıktık ben dualar okuyorum bu arada, ameliyathane çok kalabaydı ben saf saf onlara bakıyorum herkes kendi işinde  :D beni hzırladılar orda anestezi yapıldı doktorum geldi ben başlıycak die bekliyorum ki o an içimden öyle bişey koptuki kızlar o duyguyu anlatamam size ve bebişim dünyaya geldi hemen sarıp bana getirdiler yavrum nasıl şaşkın bakıyordu  :love9: :love9: :love9:

sonra onu babasına götürdüler beni dikmeye devam ettiler  :D

sonrası malum ağrı,sancı ve açlık ve benim gaz sorunum olduğu için 1 gün su ve çorba dışında bişey vermediler diğer ağrılara mide ağrısıda eklenmiş oldu o gün  :-\ ama bebeğim yanımda yatıyordu ya hiçbirinin önemi yoktu gerçekten

işte böyle kıslar benim meleğimde böyle dünyaya geldi  :love9: :love9:

cnım benımmm ne guzell...

valla herseye degısyor sanırsam bebegının yanında olması..

rabbım bızede nasıp etsın...

kızınada allahım uzun uzun omurler versın saglıkla :amin:

evt ayşecim onun sağlıklı bi şekilde yanında olması dünyalara bedel hayatım :love9: :love9:

hayırlısıyla sende kavuşacaksın minik prensine  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Demet_dk

ezo cum diğer sayafaya yazmıştım buarayada yazayım bende
Allah analı babalı büyütsün nazarlardan korusun  :nazar:  sanada çok çok geçmiş olsun   :flowers:
ağrıların da zamanla geçer merak etme dünyanın en güzel varlığı sana herşeyi unutturur
sağ salim kucağına aldın darısı diğer arkadaslara

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Demet_dk - 05 Ocak , 2010, 14:50:03
ezo cum diğer sayafaya yazmıştım buarayada yazayım bende
Allah analı babalı büyütsün nazarlardan korusun  :nazar:  sanada çok çok geçmiş olsun   :flowers:
ağrıların da zamanla geçer merak etme dünyanın en güzel varlığı sana herşeyi unutturur
sağ salim kucağına aldın darısı diğer arkadaslara

aminnnn canım çok sağol  :-* bukadar atlattım ya ağrılar önemli değil artık  :amin: :amin: :amin:

hayırlısıyla birde kızım azcuk büyüse düzene girse çok süper , bende çok şey istiyorum sanırım  :laughing7:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 05 Ocak , 2010, 14:11:30
hee ya ilknur teyzesi neler konuşuyoduk şimdi 9 günlük cadı bi kız oldu...hayırlısıyla poyrazımız için konuşucaz bunları çok az kaldı inş. sağ salim yavrumda sende kurtulacaksınız  :amin: :amin:

ilknurcum ilk fotolarda rujum bile duruyodu hala ki çantamızda hepsi vardı kırmızı taşlı taç filan aldım ama anestezinin etkisi geçipte ağrılar başlayında dünyam döndü  :'( sen yine hazırlıklı ol ama o an insanın aklına gelecek en son şey nasıl göründüğü olur heralde  :D

aminn canım inşş  :amin:

bakalım benim ne olacak ben hangi şekillere giricem  :sad1:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN HAYIRLI EVLAT OLSUN INŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

DARISI HERKESIN BAŞINA  :amin: :amin:

CANIM ALLAH KISMET EDERSE BEBEGIM OLURSA BEN ONCEDEN KUAFOR VE MAKYOZ AYARLAYACAM..DAHA ONCE DUYMUSTUM OZEL HASTANELERIN BOYLE SERVISI VARMIS RESİM KAMERA KUAFOR MAKYAJ DIYE ..AMA FIYATI TUZLU OLMAZSA BUNU DUŞUNUYORUM ..İNŞALLAH BEBİŞİM OLSUNDA SAÇ BAŞ YAPILMASADA OLUR..BURDA YAZMAKTAKI MAKSADIM BELKI ARKADAŞLARDA DOGUMA GIDERKEN BOYLE BISEY YAPABILIRLER

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ezoo - 05 Ocak , 2010, 14:22:44
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 04 Ocak , 2010, 10:41:20
Alıntı yapılan: ezoo - 03 Ocak , 2010, 19:19:09
sağolun kızlar burda konuştuğumuz için bende doğum hikayemi buraya yazayım dedim  ;)

28 aralık pazartesi sabah 6 da yataktan kalktım giyindim süslendim makyajımı yaptım saçlar filan fönlü (ilknur hiç uğraşma fotolara kadar bişeycik kalmıyo ben cadı gibiyim her fotoda:) ) 7.30 da hastanedeydik ve bende hala hiç heycan yoktu  :dontknow: çok susamıştım o anki derdim su içebilmekti ama olmadı  :-\ sonra bizi odamıza aldılar beni hazırladılar sedyede ameliyathaneye çıktık ben dualar okuyorum bu arada, ameliyathane çok kalabaydı ben saf saf onlara bakıyorum herkes kendi işinde  :D beni hzırladılar orda anestezi yapıldı doktorum geldi ben başlıycak die bekliyorum ki o an içimden öyle bişey koptuki kızlar o duyguyu anlatamam size ve bebişim dünyaya geldi hemen sarıp bana getirdiler yavrum nasıl şaşkın bakıyordu  :love9: :love9: :love9:

sonra onu babasına götürdüler beni dikmeye devam ettiler  :D

sonrası malum ağrı,sancı ve açlık ve benim gaz sorunum olduğu için 1 gün su ve çorba dışında bişey vermediler diğer ağrılara mide ağrısıda eklenmiş oldu o gün  :-\ ama bebeğim yanımda yatıyordu ya hiçbirinin önemi yoktu gerçekten

işte böyle kıslar benim meleğimde böyle dünyaya geldi  :love9: :love9:

cnım benımmm ne guzell...

valla herseye degısyor sanırsam bebegının yanında olması..

rabbım bızede nasıp etsın...

kızınada allahım uzun uzun omurler versın saglıkla :amin:

evt ayşecim onun sağlıklı bi şekilde yanında olması dünyalara bedel hayatım :love9: :love9:

hayırlısıyla sende kavuşacaksın minik prensine  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

inş canım ya tek sıtedıgım o..oglkum gelsın o olsun yanımdaaa :y25:

:love9: :love7: :love9:

Wunsch

Merhaba arkadaşlar,

Ben 26 haftalık hamileyim. Ama tabiki şimdiktendoğum heyecanı sardı beni. Aslında
bendeki heyecan korkudan değil, bebeğimi hayırlısı ile bir an önce sağlıklı bir şekilde kucağıma almak.
Başından beri düşüncem genel anestezi ile sezeryan olmak. Sizin hikayelerinizi dinleyince
bu konuda şimdi daha bir kararlıyım. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah ben de oğluşuma hayırlısı ile kavuşurum.
(Amin)  :amin:

Lă_Tăhzen!

Genel anesteziyle dogum yapan biri olrak Bu gece bana uyku girmez korku girdi icime ya cok sukur ozaman hicbi sorun yasamamistim ama simdi kafamda kurar dururum