genel anestezi sezeryan olanlar

Başlatan nil, 25 Aralık , 2009, 10:51:50

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ben yemiştim hatta giderken bile su içmiştim bol bol suyum geldigi için nette su gelince su için bol bol yazıyoduuu  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Demet_dk - 26 Aralık , 2009, 23:16:30
panik atak var diyosun epidural le daha panik olmazmısın  :dontknow:
bende mesela ondan korkuyorum

evt bende panik atak var malesef ama beni ameliyat değil bayılmak daha doğrusu ayılmak çok korkutuyo tatlım  :y25:

epiduralde yarım saatte herşey bitecek ve dakikalar sonra bebeğimi görücem ama genel anestezi öyle değil ve daha önce babam ve eşim ameliyat oldu 2 side çok kötü uyandı aklımda onlar olduğu için çok korku var içimde  :-\

Demet_dk

canım ya korkma gerçekten bebeğin geliyo sana herşeyi unutturacak
kucağına alıp koklayacaksın emzirirken saçını okşayacaksın bunları düşün bırak korkuyu

< ESLAL >

zaten şuan inanılmaz bi rahatlık var üstümde hayatım evdekiler daha panikler  :D

banada sabah hastaneye değil gezmeye gidicekmişim gibi geliyor  :k06:

βαlκιz

sen rahat olda gerisi heycanlı olsunn  :D
ben de hiç heycanlı degildim hemşireler bile benden heycanlıydı ayy ikiz gelcek ay sabah ilk bebegimiz buu heycanlımısın diyolardıı yoooo diyodumm  ;D
doktorum bile acele acele geldi nefes nefeseydi baktı ben rahatım oda rahatladıı  :k06:
ayyy ne güzel yarın bebegin gelcekkk  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ben hastaneye giderken falan vidyo çekmiştim evde son halimi hastaneye giderken hazırlanmamı falan çekmişti eşim  :D güzel bi hatıra oluyoo  :)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Allah yardımcın olsun canım
rahat ol tabi yarın daha da rahatlayacaksın o masum yüzü görünce
gününde dolmuş zaten en doğru kakarı versin
güzel haberlerle ve merakla bekliyoruz seni

Balböceği

ezocum rahat ol hayirli dogumlarin olsun  :opucuk:

< ESLAL >

sağolun kızlar burda konuştuğumuz için bende doğum hikayemi buraya yazayım dedim  ;)

28 aralık pazartesi sabah 6 da yataktan kalktım giyindim süslendim makyajımı yaptım saçlar filan fönlü (ilknur hiç uğraşma fotolara kadar bişeycik kalmıyo ben cadı gibiyim her fotoda:) ) 7.30 da hastanedeydik ve bende hala hiç heycan yoktu  :dontknow: çok susamıştım o anki derdim su içebilmekti ama olmadı  :-\ sonra bizi odamıza aldılar beni hazırladılar sedyede ameliyathaneye çıktık ben dualar okuyorum bu arada, ameliyathane çok kalabaydı ben saf saf onlara bakıyorum herkes kendi işinde  :D beni hzırladılar orda anestezi yapıldı doktorum geldi ben başlıycak die bekliyorum ki o an içimden öyle bişey koptuki kızlar o duyguyu anlatamam size ve bebişim dünyaya geldi hemen sarıp bana getirdiler yavrum nasıl şaşkın bakıyordu  :love9: :love9: :love9:

sonra onu babasına götürdüler beni dikmeye devam ettiler  :D

sonrası malum ağrı,sancı ve açlık ve benim gaz sorunum olduğu için 1 gün su ve çorba dışında bişey vermediler diğer ağrılara mide ağrısıda eklenmiş oldu o gün  :-\ ama bebeğim yanımda yatıyordu ya hiçbirinin önemi yoktu gerçekten

işte böyle kıslar benim meleğimde böyle dünyaya geldi  :love9: :love9:

can yine cannnn

EZOCUM GÖZÜN AYDIN CNM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH
KURTARDIN DEMEK NASIL BEBİŞİN VE SEN İYİSİNDİR İNŞLLAH
DARISI BANA VE BÜTÜN HAMİLELERE İNŞALLAH :opucuk:
can dediklerim....

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 03 Ocak , 2010, 19:19:09
sağolun kızlar burda konuştuğumuz için bende doğum hikayemi buraya yazayım dedim  ;)

28 aralık pazartesi sabah 6 da yataktan kalktım giyindim süslendim makyajımı yaptım saçlar filan fönlü (ilknur hiç uğraşma fotolara kadar bişeycik kalmıyo ben cadı gibiyim her fotoda:) ) 7.30 da hastanedeydik ve bende hala hiç heycan yoktu  :dontknow: çok susamıştım o anki derdim su içebilmekti ama olmadı  :-\ sonra bizi odamıza aldılar beni hazırladılar sedyede ameliyathaneye çıktık ben dualar okuyorum bu arada, ameliyathane çok kalabaydı ben saf saf onlara bakıyorum herkes kendi işinde  :D beni hzırladılar orda anestezi yapıldı doktorum geldi ben başlıycak die bekliyorum ki o an içimden öyle bişey koptuki kızlar o duyguyu anlatamam size ve bebişim dünyaya geldi hemen sarıp bana getirdiler yavrum nasıl şaşkın bakıyordu  :love9: :love9: :love9:

sonrası malum ağrı,sancı ve açlık ve benim gaz sorunum olduğu için 1 gün su ve çorba dışında bişey vermediler diğer ağrılara mide ağrısıda eklenmiş oldu o gün  :-\ ama bebeğim yanımda yatıyordu ya hiçbirinin önemi yoktu gerçekten

vayyyyy  :D yavrum benim  :opucuk:

çok heyecanladım yaa, ne güzel olduda bitti işte daha düne kadar neler konuşuyorduk   ::)

bakalım benimki nasıl olacak :D

sen ne diyosun anacım, ben de düşünüyorumki acil bir durum olursa diye saç düzleşticisini yanımda mı götürsem diye düşünüyorum benn

e bide tabiii bavulda dura dura tekrar kırışan gecelikler içide ütüü  :ehi:

βαlκιz

allah analı babalı büyütsün ezo ben istanbula geldim yeni gördüm yazını ben rüyamda sen ve bebegi gördüm dogum olmuştur dedim düşünüyodum hep kavuştun bebegine ne güzel allah bağışlasın öpüyorum  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ezoo - 03 Ocak , 2010, 19:19:09

cnım benımmm ne guzell...

valla herseye degısyor sanırsam bebegının yanında olması..

rabbım bızede nasıp etsın...

kızınada allahım uzun uzun omurler versın saglıkla :amin:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 03 Ocak , 2010, 19:24:07
EZOCUM GÖZÜN AYDIN CNM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH
KURTARDIN DEMEK NASIL BEBİŞİN VE SEN İYİSİNDİR İNŞLLAH
DARISI BANA VE BÜTÜN HAMİLELERE İNŞALLAH :opucuk:

sağol nermincim sonunda minik bıcırığıma kavuştum  :amin: :amin:
Allah sana ve bu yolda olan herkese yardımcı olsun  :amin: :amin:

melek-çağlar

ezoo güle güle büyüt bebeğini allah analı babalı büyüt sün. hayırlı evlat olsun inş.  :nazar:

ZyNp

CANIM ALLAH SIZE BAGISLASIN BEBISINIZI SAGLIKLI HUZURLU MUTLU BUYUTUN İNŞ.