28 Mart , 2024, 11:50:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

çikolatalı

:ehi: :toothy10: :laughing7:

tamam tamam sen söyle bi konu orda takılalım

efsane

sibel28

klomen ilk ay bir adet kullanılıyor.eger ikinci ay yumurta gelişimi olmazsa doz artırılıyor.2 tane kullanılabiliyor..

aslım

arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için Allah ım isteyen herkesin bebişi olsun yarabbim!!!! :amin:

sibel28

gülay t.

Seihancım benim de yumurtalarım büyümüyordu doktor kloman verdi  günde bir tane ve 5 gün süreyle kullandım. ve şimdi yumurtalarım kendiliğinden büyüyor gerçi henüz bebeğim yok ama daha sonra tekrar kullanmak zorunda kalmadım bu ilacı. Anladığım kadarıyla bu ilaç anormalliği düzenliyor.

aslım

24 Ocak , 2009, 13:44:25 #96 Son düzenlenme: 13 Nisan , 2010, 09:30:26 g10ca
Arkadaşlar herkese merhaba arnızda ovıtrelle çatlatma iğnesi vurulan var mı? ben de bugün vuruldum iğneyi inşallah hayırlısı olur  :amin: vurulan varsa nasıl sonuç alan varmı cvp verirseniz çokkkkk sevincem  :cildir:

zelis

aslim arkadasim ben degil ama cok yakin bi arkasadim vuruluyordu canim ,
tedavi sonuc verdi ve su anda ucuz cocuklari var ...
bilmem sen ucuz istermisin ama Allah gonlune gore versin ....

aslım

canım çok saol çok sevindim tedavinin cvp vermesine :nazar: inşallah benimde olur isteyen herkesin ikiz olsun istiyorum ama neden üçüz olmasın demi  en önemlisi eli ayağı düzgün sağlıklı olsun rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun :amin:

destina

anne olmak istiyorum

BEYAZ_KELEBEK

slm  ismini hatırlamıyorum ama ben çok yaptırdım bu çatlatma iğnelerinden :'(kızımdan önce yaptığımızda işe yaramıştı aslındaa hamilelik olmuştu ama sonra düşmüştü :y25: sonradan öçok yaptırdım işee yaramıyordu ama oara spermlerde bir yavaşlık vardı snaırım.umarım sende ilk ay işe yarar hemen  :amin:

elaa

slm kızlar ben elif bende bu ay çatlatma iğnesi yaptıracağım ama forumda okuduğum tarihlerin hiçbiri yeni değil bu konu hakkında bilgisi olan varmı ve bir soru çatlatma iğnesi kalçadan mı kasıktanmı yapılıyor allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin :)

çikolatalı

Alıntı yapılan: doganelif - 30 Ocak , 2009, 15:08:23
slm kızlar ben elif bende bu ay çatlatma iğnesi yaptıracağım ama forumda okuduğum tarihlerin hiçbiri yeni değil bu konu hakkında bilgisi olan varmı ve bir soru çatlatma iğnesi kalçadan mı kasıktanmı yapılıyor allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin :)

selam

çatlatma iğnesi kalçadan yaptırılıyor

gülay t.

03 Şubat , 2009, 12:08:17 #103 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2009, 14:31:39 gülay t.
Arkadaşlar bu ara Klomen kullanıyorsanız ve doktorunuz  Pregnyl çatlatma iğnesi verirse onu uyarın çünkü bu ilaç şu an piyasada yok üretilmiyormuş. Bugün saatlerce eczane gezdim hepsine sordum, boşuna arama dediler. Doktoru arayıp alternatifini soracağım. Ama benim kadar aramayın diye yazayım buraya dedim haberiniz olsun.

sibel28

gülaycım zaten doktorlar önermiyor..en güzeli   dogal yolla hamile kalın diyor..