28 Mart , 2024, 12:01:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

selma005

CNM YAZDIKLARINDAN HİÇBİŞE ANLAMADIM AÇIKLAR MISIN RİCA ETSEM

samira

bisey sorucam kızlar benim adetime 10 gun var ama basım agrıyor midem bulanıyor belim cok agrıyor sabahları yataktan kalktıgımda basım donuyor ozellikle sabahları yardımcı olurmusuz neden

samira

canım beta hcg yanı kan testi yaptırdın ya hormonun yükselmiş dr hamile oldugunu anlamıştır. fakat butu gebelıklerın ilk haftalarında ultrasyonla dış gebelikmi yoksa normal gebelıkmı dıye bakarlar genellikle icin rahat olsun rutin yapılan bişey bu.

samira

selmacım hamile olabılırmıyım sence

güneş83

selmacım hiç kafanı yorma bununla.bu sana özle değil.tüm hamilelerde bakılıyor bu.sağlıklı olacak bebeğin merak etme sakın...

selma005

BRC45 CNM TEŞEKKÜR EDERİM İNANIN SİZ OLMASANIZ KAFAYI YERDİM HERALDE DOKTOR MAHVETTİ BENİ AMA BAKIYORUM BENİM DEĞERLERİM ÇOK AŞIRI DEİL İNAN Bİ ANDA HERŞEY BİTTİ SANDIM NE İŞ YAPABİLİYORUM NEDE RAHAT OLABİLİYORUM P.TESİ Bİ GELSEYDİ

güneş83

değerlerinin çok aşırı olması gerekmiyor ki küçükse zaten normal yani.daha ufaktır seninki.doktorlar pek dugusal olmadıkları için normal şekilde söylemiş.bu dış gebelik riski herkeste var.yani sana özel değil.rahat ol.bebeğin gayet sağlıklı sen buna inan canım...

Suhayat

meraba arkadaşlar tülin hamilemi inşallah hamiledir onun mutlu olmasını cok istiyorum inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hamiledir

aslım

merhaba bende bugün çatlatma iğnesi vuruldum inşallah olur Allah tüm isteyenlere versin  :amin:

aslım

aslım

:y25:arkadaşlar herkese slm - çok moralim bozuk perşembe günü dr a gittim (geçen hafta çatlatma iğnesi vurulmuştum kontrole gittim) dr um beni alttan ultrasyonla muayene etti ben çok umutluydum iğne falan vuruldum ya o yüzden ama dr um fazla ümitlen me dedi adetin normalinden 3-4 gün geçikir gebelik sanma dedi olumlu değildi ve istenilen gibi de değilmiş çatlama oluşmamış adetimin 1.veya2.gününde gel klomene başlıcaz dedi ve bir daha iğne vurulabilirsin dedi tabi bende çok büyük hayal kırıklığına uğradım ağlamamak için zor tuttum kendimi ve eve gider gitmez dayanamadım zaten musluklar açıldı,aslında bu kadar kafaya takmamaya çalışıyorum fakat şimdi ne bileyim etkilendim Allah ım tüm isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın yarabbim herkese hayırlı bebişler versin bi de 2 şey sorcam cvplarsanız eğer çok sevinirim 1.çatlatma iğnesi olan var mı sonuçları neler ?  2.klomen kullanan var mı?       artık bende herkes gibi bebeğimi Allah ın izniyle kucağıma almay istiyorummmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cildir:

SONSUZSEVDAM

canım bende çatlama iğnesi oldum çatladı ama sonuç alamadım..klomende kullandım..ama yine sonuç hüsran..şimdi karından iğne oluyorum..oda olmazsa aşılama dedi doktor ...çok ümitlenince insan çok yıkılıyo bence üzerine çok düşme..sana akıl veriyorum ama kendime hayrım yok...inş hepimiz hamile kalırız ve bebişlerimize hesabını sorarız :)bebeğim gel artık..annen seni çok özledi...

aslım

..eLif..

Rabbim tez zamanda isteyen herkesin gönlüne göre evlat nasip eder inşallah..
Allah ım isteyen her kadının kucağını boş bırakma yarabbim  :amin:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

eylülüm

slm canım bbende senin yaşadıklarını yaşadım klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum bir keresinde çatlamadı bi keresindede çatladı ama döllenme olmadı.daha sonra hsg rahim filmi çekildim tüplerde kapalıymış filmde açıldı ve ondan sonra ilaçsız iğnesiz hamile kaldım fakat hiç kafaya takmadım düşünmedim herşeyi oluruna bırakmıştım ve en umulmadık zamanda hamile kaldım inanamamıştım bile demek istediğim üzülme kafana takma olucaktır mutlaka  :flowers: