Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

DERYATİLGAN

walla ben doktorun yalancısıyım nadirde olsa 10 gün bile yaşabiliyor dedi.

..BahaR●●

Alıntı yapılan: papatya62 - 20 Ağustos , 2009, 02:31:27
kızlar ben çatlatma iğnesini ağustos15 te yaptırdım ne zaman kan testi yapsam çıkar acaba bilgisi olan varsa haberdar ederse sevinirim
30unda kan testi yaptır çıkar önce idrar testi yaptır çıkmasa kesin sonuç için kan testi yaptır doktorum zamanında bana öyle demişti.......inş.tutarr....

papatya62

inş.baharcım allah nasip ederse olur ebet.delirmeden şu bebeği görebilirmiyim acaba. :icon_scratch:

DERYATİLGAN

bende  bu ayın 12 sinde vuruldum iğneyi ama galiba yine olmadı çünkü hiçbirşey hissetmiyorum yani bu ayda bebeiş yok o yüzden test bile yapmıyıcam 25 inde adet olmam lazım olmasam belki ümitlenirim ama ne yalan söyliyim  içim kıpır kıpır değil bebiş olmadı gibi.. inşallah senin ki tutmuşturda sevindirirsin bizi.

papatya62

derya canım ille belirti verecek die bişey yokki ona kalırsa geçen ay ben kesin var diodum ben o kadar hazırlamıştım kendimi rüyamda bile hamile olduğumu görüyodum boş boş hepsi psikolojik ben hamile bi kaç arkadaşla konuştum onlar hiçbir belirti yoktu gün geçtikten nice sonra anladık diyolar inş.sende bende isteyen herkeste geçtiğimiz berat ve miraç gecelerinde ettiğimiz duaların yüzü suyu hürmetine hamile kalırız içini ferah tut

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

su mübarek ayda rabbim insallah hepimizin yüzünü güldürür  :amin: :amin: :amin:

arkadaslar bol bol dua edelim ....

papatya62

arkadaşlar ben bu ay karar verdim totem yapıcam.28 inde adet olmam lazım günüm geçmeden test yapmak falan yok kesin kararlıyım kendimide izlemeyeceğim yok şuram şöle olmuş yok midemmi bulanıyo ne falanda yok allah yardımcım olsun geçermi bu günler aferin bana :aferin:

berfinimkartanem

papatyacım totemin hayırlı olsun.ii yapmışsın inş bu ay gebe kalırsın

derya55

SLM KIZLAR BENDE DUN ÇATLATMA İĞNEMİ VURUNDUM VE BEKLICEZ BAKALIM 15 GN KADAR HAYIRLISI HERSEYIN İNŞALLAH
:D :wave: :hello:
herşeyin hayırlısı olsun şu hayatta

derya55

BU ARADA KASIM AYINDA KLOMEN +ÇATLATMA İĞNESİYLE HAMİLE KALMIİSTIM AMA 2,5 AYLIKKEN KARNIMDA ÖLDU ARA VERMISTIM BU AY TEKRAR BASLADIM İŞTE UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN AMA  :D :D
herşeyin hayırlısı olsun şu hayatta

DERYATİLGAN

Alıntı yapılan: papatya62 - 20 Ağustos , 2009, 19:42:50
derya canım ille belirti verecek die bişey yokki ona kalırsa geçen ay ben kesin var diodum ben o kadar hazırlamıştım kendimi rüyamda bile hamile olduğumu görüyodum boş boş hepsi psikolojik ben hamile bi kaç arkadaşla konuştum onlar hiçbir belirti yoktu gün geçtikten nice sonra anladık diyolar inş.sende bende isteyen herkeste geçtiğimiz berat ve miraç gecelerinde ettiğimiz duaların yüzü suyu hürmetine hamile kalırız içini ferah tut inşallah canım inşallah.

beren naz

selam
iki aydır ben de klomen kullandım fakat iiğneyi bir türlü olamadım geçen ay şehir dışına gittiğim için vurulamadım bu ay da doktor yumurta çok büyümüş kiste dönüşmüş dedi ama gün aşırı ilişki olsun kalabilir dedi ve bugün adet günüm geçen ay akşam on on  bir gibi gelmişti daha yok ağrı da yok yanlız üç gündür iştahım kesik miğdemde yanma ve yemeklere karşı tiksinme var hamile olabilr miym acaba  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:her ay ümiylenmekten çok sıkıldım  ??? .çok heyecanlııyım ama acaba hamileymiyim aeylardır beklediğim gün geldi mi acabaa hayallere de kapılmak istemiyorum herkesi öprüö by

= - =SeLSeBiL= - =

inş hamilesindir ama doktor kiste dönüşmüş demiş ya belki ondan gecikme olabilir ben geçen ay kkullandım klomen ve çatlatma iğnesi ama olmadı adet gördüm malesef:( ne kadarlık evlisin
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

toprak

arkadaşlar ben de yeni katıldım .herkese mrblar.bebek için doktora gitti
.3 yıllık evliyim.halan bebeğim yok.bütün tahliillerim çok güzel çıktı.yumuttalarıma baktılar.solumda 4 ,sağımda 3 yumurta vardı.yumutaları geliştirelim dediler ''Serophene '' diye ilaç ve Focil plus diyede vitamin verdiler
bunları kullandım
1bir hafta sonra tekrar dr. gittim yumurtalrımdan sağ ve sol olmak üzere 2 tanesi 17 mm  olmuş .Banada çatlaması için pregnyl 5000 verdi hemde 2 tane ikisinide vurdur dedi . bende vurdurdum bakalım şimdi bekliyom  inşallah olur
allahım bütün bebek isteyenlere  allahım sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin  AMİNNNNN.

DERYATİLGAN

bende beklemedeyim yarın adet olmam gerekiyor ama hiçbir belirti yok inş hamileyimdir tabi sende .