27 Nisan , 2024, 18:56:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

AZADE

SELAM ARKADAŞLAR BURAYA YENİ KATILIYORUM BENDEDE AYNI SORUN VAR BEBİŞ YOK 2YILDIR HİÇ KORUNMADAN İLİŞKİYE GİRİYOM AMA SONUÇ 0 3KEZ İGNE VURULDUM 2AYDIR BIRAKTIM KENDİ HALİNE İÇİNİZDE AŞILAMA ÜCRETİNİ BİLEN VARMI ACABA EGER YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN. :'( :'( :'(

KELEBEK02

merhabalar ben yeni üyeyim ben  1 yıllık evliyim ve evliliğim süresince hiç korunmadım evliliğimin 4.ayında 9 günlük bir gecikmem oldu ama 10. gün regli oldum 9 aydır tedavi oluyorum 4 ay klomen 3 ay ovitrelle ve 2 ay da estrofem kulandım 2 ay öncede rahim filmi çektirdim kanallarım açık çıktı bu ay son ovitrelle mi vuruldum normalde her ay yumoşlarım 16.5 olurdu ama bu ay 18 olmuş eğer bu ayda tutmazsa daha etkili bir iğne vurulacak mışım kist olma olasılığı varmış şimdi reglime 5 gün var 10 gündür aşırı terleme yorgunluk ayak ağrısı uykusuzluk ve göz karaması var ve kasıklarımda özellikle sol tarafta ağrım oluyor omuzlarımda sivilce çıkmaya başladı ve ayaklarımın altı üşüyor ama bi okadarda terliyorum aşırı gaz ve kabızlık var sizce banu hanım hamiş kalmaya ara vermelimiyim çünkü ;dktrumun vuracağı iğne kist oluşturma riski yüksekmiş cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :love9: :flowers: :love9: :flowers:

hanne

Alıntı yapılan: AZADE - 26 Temmuz , 2009, 22:39:42
SELAM ARKADAŞLAR BURAYA YENİ KATILIYORUM BENDEDE AYNI SORUN VAR BEBİŞ YOK 2YILDIR HİÇ KORUNMADAN İLİŞKİYE GİRİYOM AMA SONUÇ 0 3KEZ İGNE VURULDUM 2AYDIR BIRAKTIM KENDİ HALİNE İÇİNİZDE AŞILAMA ÜCRETİNİ BİLEN VARMI ACABA EGER YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN. :'( :'( :'(
merhaba canım hoşgeldin aramıza ben aşılamayı sordum eğer bi kurumdan yararlanıyorsan 350 civarı dediler ama yerine göre değişiyoo...

мiŁenα.

ilaçlar falan herşey 800 900 patlıyormuşş....

canım eger sakıncalı olcaksa vurulma iğneyiii.....dr bilir en iyisini......

buarada yeni arkadaşlar hoşgeldiniz :flowers:

:love9: :love7: :love9:

= - =SeLSeBiL= - =

arkadaşlar bende yeni üye oldum sitenize pregnyl çatlatma iğnesini araştırırken rastladım 2 gün sonra bende bu iğneyi vurulucam inş. nolursunuz dua edin bu ay hamile kalayım ilk defa vurulucam 9 aylık evliyim hiçbir sorunumuz yok ama olmuyo :crybaby2:  arkadaşlardan birisi yazmış bi sıvı varmış spermlerin dışarı çıkmasını engelliyomuş onu kullanan var mı ismi ney biliyomusunz yardımcı olursanız sevinirim
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

CANDANMELEK

bende yeni üye oldum uyku tutmadı bide kasıklarımda ağrı var araştırmak için girmiştim buraya rastladım bende pazartesi günü 27 temmuzda pregnyl vuruldum bi anlam veremedim ağrıma bu ikinci iğne vuruluşum bilmiyorum işe yarıyacak mı doktorum 6 kere bu iğneyi deniycez eğer çatlama yükselmezse tüp bebek yapıcaz dedi bilmiyorum ne olacak

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arkadaslar bisey sorcm benim dokt. bana pregnyl yazdi bende bulamadim ama avrupa yakasinda  bagcilarda eczanelerde var pregny ignesi isteyen ordan bulabilir....

ben vurulmak istemedim bencede  dogal yöntemle hamile kalmak daha saglikli geliyor bana gec olsun güc olmasin herseyin hayirlisi rabbime sükürler olsun beterin beteri var...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

en güzeli dogal yöntemle cnm bence tekrar deneme o igneyi....

aleyna635

bende 2 defa yaptım  iğneden ama malasef sonuç hüsran.ve hatta doktor şaşırdı kaldı.ben daha önce kendiliğinden iki defa hamıle kaldım ama ikisini de kaybettim.şimdide kaderime teslim oldum tedaviyi bıraktım.rabbim ne layık görmüşse boyun eğdim...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: aleyna635 - 07 Ağustos , 2009, 14:55:24
bende 2 defa yaptım  iğneden ama malasef sonuç hüsran.ve hatta doktor şaşırdı kaldı.ben daha önce kendiliğinden iki defa hamıle kaldım ama ikisini de kaybettim.şimdide kaderime teslim oldum tedaviyi bıraktım.rabbim ne layık görmüşse boyun eğdim...

hayirlisi cnm dilerim ki en kisa zamanda hamis kalirisn en güzeli dogal yöntemle cnm
bende 7ay önce düsük yapdim ilk hamileligim düsükle sonuclandi simdi ise tekrar bebis istiyorum bu ay basladik bizde korunmamaya hayirlisi ins. bi daki ay tutar bebis.

rabbim herkese gönlüne göre versin ins..

ÇİSEM

Alıntı yapılan: sasa - 05 Şubat , 2009, 16:44:34
bende vuruldum bu iğneden bana koldan vurdular ama herkes göbekten olduğunu söylüyor acaba yanlışmı yaptılar bana siz nasıl vuruldunuz
..

azadem

ARKADAŞLAR BENDE VURULDUM CATLATMA İGNESİ OVITERELLA AMA KOLDAN 3 AY PEŞ PEŞE OYÜZDENMİ OLMADI BEBİŞ ACABA FAREDERMİ BİLMİYORUM HİÇ SORUNUM YOK ASLINDA AMA NASİP DEGİLMİŞ DEMEKKİ İNŞ OLUR HEPİMİZİN..... :wave: :wave: :wave:

ÇİSEM

09 Ağustos , 2009, 16:18:22 #297 Son düzenlenme: 20 Ağustos , 2009, 12:09:41 ÇİSEM
merhaba bende aranıza yeni katıldım dün yani cmrtsi ovitrella çatlatma ignesi oldum doktorum 17mm bulunca yapıcam demişti ama kaç oldugunu söylemedi ilaç 85 tl ama sigorta karşıladı benimkini 14.500e aldık.bu arada progestan ilacının kullanan varmı ben bu ilaçı günde 3 tane kullanıp 10 gün sonra doktara gidicem varmı yokmu test yapıcam dedi doktorum herkes için hayırlııs olsun eger tutarsa yada tutmazsa paylaşıcam..

MERHABA ARKADAŞLAR BEN DÜN DOKTORA GİTTİM VE SEVİNÇLİ HABERİ ALDIM.DARISI SİZLERİN BAŞINA

CANDANMELEK

Alıntı yapılan: tuba58 - 16 Mart , 2009, 09:35:20
arkadaşlar mrh bende yeni katıldım aranıza,
bu ay klomen kullandım 4 gün öncede ovitrelle bulundum, yanlız kullananlara soruyorum vurulduktan sonra ağrılarınız oldu mu?
nerelerinizde ağrı oldu yazarmısınız?
evet canım oluyor bende pregnyl vuruldum 1 hafta sancıdan duramadım doktoruma sordum neden diye ultrasonla bakmamız lazım dedi baktı yumurtalıklarımda kist çiktı ondan kaynaklanılormuş ağrı ağrı kesici iğne falan vuruldum şükür 2-3 gündür iyiyim eğer ağrıların varsa bi doktoru görün bence ihmal etme

aleyna635

ben her iki iğnedende yaptım canım.ikisindende malesef olumlu sonuç alamadım.sigorta karşılıyor parasını.banada kolumdan yapmışlardı iğneyi.umarım siz faydasını görürsünüz.herkesın nasibi farklı tabii.