Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

HATDEV22

baharx canım ben ist ümraniyede oturuyorum sen nerde oturuyorsun iyi bir doktora ihtiyacım var evt söylersen sevinirim.
bebiş istiyorum allahın iziniye

KATYUSA

gün hatdev nerleredesin  hiç mesaj atmadın nasıl iğne yaptımı doktorrr yoksa sadece ilaçmı kullanıyon şuan

HATDEV22

yaptı canım iğne başka doktora henüz gitmedim kendi doktorum vurmadı zaten poliklink te vurdurdum. sonrada bugün progestana başladım hamile kalırsam tutsun diye bakalım hayırlısı

KATYUSA

İNŞ CASNIM TUTAR YAAAA REGL TARİHİN NEEEE

HATDEV22

KATYUSA CIM 21 MARTTI BAKALIM DAHA ERKEN AĞRILARIM ÇOK AMA
İĞNEDEN SANIRIM ÇATLADIMI BİLMİYORUM

KATYUSA

İNŞ ÇATLAMIŞTIR CANIM YAAAA SIKMA KENDİNİ RAHAT BIRAKK 

..BahaR●●

CANIM BEN İST-G.O.PAŞA DA OTURUORUM DR.FUAR ESEROL İKİTELLİDE BATI BAHATTA KENDİSİ GİDİP GELMENDE ZOR OLUR SENİN ONA İNŞ.HAYIRLISI İLE İYİ Bİ DR.BULURSUNN.....

..BahaR●●

EĞER KASIKLARINDA ŞİDDETLİ Bİ AĞRI HİSSEDİORSAN ÇATLAMIŞTIR....

KATYUSA

..BahaR●●

kızzz ben buralardayımmmm zaman buldukça yazıorumm :D  sen nerelerdesinn nasıl gidio canikom... :opucuk:

KATYUSA

HİÇ BANA YAZMIYON KIZ KÜSÜTNMÜ YOKSA DEDİM BENDE EE NASIL GEÇİYO SENDE 1 NİSANDAMI OLMUŞTUNN

HATDEV22

sağol bahatcım evt kasıklarımda ağrı var ama aman aman duramayacağım kadar değil zaten kendimi de dinlemek istemiyorum o zaman herşeye yorabiliyorsun. ben umursamaz tavırlardayım bakalım hayırlısı

HATDEV22

evt baharcım kasıklarımda ağrı var ama çok şiddetli değil birde kendimi dinlememeye özen gösteriyorum bir kaç ay önce öyle dinlemişimki kendi kendime seviniyorum hamileyimdiye baktım ki hamilelik filan yok adet oldum.

..BahaR●●

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 08 Nisan , 2009, 15:58:28
evt baharcım kasıklarımda ağrı var ama çok şiddetli değil birde kendimi dinlememeye özen gösteriyorum bir kaç ay önce öyle dinlemişimki kendi kendime seviniyorum hamileyimdiye baktım ki hamilelik filan yok adet oldum.

aynnn bende öyle geçen ay kendi kendime hamleyim die seviniordum nagatifi görüncede yine başldım hüngür hüngür ağlamaya psikolojim bozuldu yeminle sığmıorum artık biyere erkekler için nekadar basit yaaaa......

..BahaR●●

Alıntı yapılan: KATYUSA - 08 Nisan , 2009, 15:51:08
HİÇ BANA YAZMIYON KIZ KÜSÜTNMÜ YOKSA DEDİM BENDE EE NASIL GEÇİYO SENDE 1 NİSANDAMI OLMUŞTUNN
yok kız ne küsmesi işlerden vakit bulamıorum bazen...ben 31martta adet oldum akşamdan adetin 3.günüde dr.gittim iğne kullanıorum devam ediorum tedaviye bu gidişle kafayı yiycem az kaldı ....