27 Nisan , 2024, 11:00:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

HATDEV22

BAHARX CANIM SEN KAÇ AYDIR OLUYORSUN BU BENİM İLK YADA NE KADARDAN SONRA BU TEDAVİDEN VAZGEÇİYORLAR OLMAZSA BİLEN VARMI SONRA TÜP BEBEK Mİ DİYORLAR
bebiş istiyorum allahın iziniye

gülay t.

Canım eğere yumurtan büyüyor ve iğneyle çatlıyorsa ama buna rağmen hamile kalmamışsan bunu istediğin kadar tekrar ettirebiliyorsun doktor kontrolünde. Ama bayağı bir süre geçip de olmazsa tüp bebekten önce aşılama öneriyor doktorlar.

hanedan

yeniden merhabalar herkese malesef  iğne işe yaramadı bu ay..adet oldum..iğneyi koldan yaptıkları için mi yoksa olmayacağından mı bilemiyorum..bildiğim bu zorlu sınav çok can yakıyor.rabbim yardımcı olsun herkese.doktorumu değiştirmek istiyorum tavsiye debileceğiniz doktor var mı anadolu yakasında?

gülay t.

Canım benim üzülme inşallah önümüzdeki aylarda nasib eder Rabbim. :amin:

HATDEV22

arkadaşlar bende bugün vurulacam prengly i bakalım işe yarıcakmı bana doktor yarın gel aşılama yapalım dedi. ama ben yaptırmicam prengliy işe yarar inşallah prengli ile hamile kalan varmı

..BahaR●●

BENİM ÇATLATMA İĞNES İŞE YARAMADI ADET OLDUM ŞİMDİ TEDAVYE DEVAM HANEDAN ARKADAŞIM DOKTOR TAVSİYESİ İSTEMİŞSİN HANGİ ŞEHİRDESİNN ?

HATDEV22

arkadaşlar saat 3 gibi gidicem doktor kalçadan vurul dedi göbekten ve koldan neden vuruluyor o zan ben prengly vurulucam ondan mı acaba

..BahaR●●

PRENGLY KALÇADAN BANADA KALÇADAN DEDİ ALDIMDA OVİTRELLE GÖBEKTEN HAYIRLISI OLSUN CNM....

..BahaR●●

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 01 Nisan , 2009, 11:08:10
BAHARX CANIM SEN KAÇ AYDIR OLUYORSUN BU BENİM İLK YADA NE KADARDAN SONRA BU TEDAVİDEN VAZGEÇİYORLAR OLMAZSA BİLEN VARMI SONRA TÜP BEBEK Mİ DİYORLAR
BENİM İLK AYIMDI İĞNELERLE BU İKİNCİ OLUCAK KISMETSE TEDAVİ SÜRECİ DEVAM EDİOR BAKALIM BU AYDA OLMASA AŞILAMA BELKİDE BU AY AŞILAMA DENERİZZ.....İNŞ.HER İSTEYENİN OLURR.....

hanedan

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim moral oldunuz gerçekten..baharx anadolu yakası pendikteyim.artık doktorlara da güvenim kalmadı. :honk:

HATDEV22

baharix sen ne zaman regy oldun doktor bana aşılama yapalım dedi ama ben istemedim. çümkü ilk defa çatlama iğnesi olucaktım o yüzdende denemeden aşılama olmak istemedim birde değiştiricem doktoru para koparmak için yapacaktı bana çünkü 750 ytl filan para istedi özel hastaneye gittiğim halde özel muayinanesine çağırıyo beni hatta aşılama yapmasam dedim o zaman iğneyi yaptırmana gerek yok tutmaz o zaman dedi burda bir sürü insan var çatlama iğnesiyle kalan

gülay t.

Hatdevcim kesinlikle iğneyi denemeden aşılamayı deneme derim. Neden dersen daha önce de yazmıştım aşılamayla hamile kalma ihtimali normalde kalmaktan çok da fazla değil. Aşılamanın tek avantajı spermleri özel bir işlemden geçirip sana enjekte ettikleri için bebekte genetik açıdan anormalliklerin yaşanma ihtimali daha az.

Bana doktor daha önce 2 kez düşük yaptığım için aşılama önermişti  En sağlıklı spermleri seçtikleri için düşük olma ihtimali daha az olur demişti. Yoksa bunun haricinde diğer yöntemleri denemeden direk aşılamaya gerek yok. Ben yine de aylardır istemedim aşılamayı sonuçta doğal olmayan bir yöntem. Eğer yumurta takibi yapılırsa sana zaten döllenme için  uygun günler de söylenecektir. İnşallah bu şekilde hamile kalırsın ve gerek kalmaz hiç başka yönteme

KATYUSA

GÜLAYCIM YUMURTA TAKİBİNDEN BAHSETMİŞSİN BEN YUMURTA TAKİBİM İÇİN NE ZAMAN GİTMELİYİM DOKTORA 1 NİSDANDA HASTALANDIMM 27 GÜN ADET DÖNGÜM

gülay t.

Canım eğer yumurta büyütücü ilaç verecekse adetinin 5. günü gitmelisin Yok normal bir takip ise adetinin 10 gününde gidebilirsin. Yumurtalarının ne kadar büyüdüğüne ve çatlayıp çatlamadığına bakar. Ama sen bu süreci yaşadın galiba. İğne vermeyi düşündüğüne göre doktor daha önce takip yaptırdın sen yanılıyor muyum?

..BahaR●●

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 06 Nisan , 2009, 15:08:14
baharix sen ne zaman regy oldun doktor bana aşılama yapalım dedi ama ben istemedim. çümkü ilk defa çatlama iğnesi olucaktım o yüzdende denemeden aşılama olmak istemedim birde değiştiricem doktoru para koparmak için yapacaktı bana çünkü 750 ytl filan para istedi özel hastaneye gittiğim halde özel muayinanesine çağırıyo beni hatta aşılama yapmasam dedim o zaman iğneyi yaptırmana gerek yok tutmaz o zaman dedi burda bir sürü insan var çatlama iğnesiyle kalan

canım benim ben martın 31 inde adet oldum nisan 2 de dr gittim iğne verdi ve bu gün yumoşlarım büyümüş 17mm olmuş o nasıl dr muş ya iğneyle denemeden aşılama yapalım dio iyi valla bence sen başka dr geç adam hemen aşılama dediğine göre parayı sevior belli sen nerden katılıosun cnm sana dr önerim eğer ist desen benim dr um süper...sakın iğneleri falan yaptırmadan aşılamaya geçme 2-3 kere iğneyle sonra aşılamayla olur....