27 Nisan , 2024, 19:47:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

ayy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 23 Nisan , 2012, 18:59:02
cnm sen bu günleri iyi değerlendir
yinede ama gebelik belirtiside olabilir seni umutlandırmak istemem cünkü o sekilde akıntım olmustu benm
inş ondandır
sen değerlendir son 5 gün falan bırak belki bir yumurtan gecte catlıyor olabilir

:amin: :amin:canancım yumurtlama günüm gecmiştir hem yumurtlama akıntısı değildirki teste 7 gün kaldı olmaz artık diye düşünüyorum ay bilemedimki son defa yapsak bu akşam sonra yapmasakmı ki :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

gercekten böyle gelmişmiydi akıntın ay zaten sol kasıgımda agrıyor umutlansammı ki ..galiba umut arıyorum ben :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk:

HASRET!M S@N@

cok umutlanma cnm bnm gibi ol umutsuz olursa süpriz olsun sanada cnm hayal kırıklıgı yasamanı istemem

ayy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 23 Nisan , 2012, 19:07:40
cok umutlanma cnm bnm gibi ol umutsuz olursa süpriz olsun sanada cnm hayal kırıklıgı yasamanı istemem
haklısın canancım kaç aydır öyle oluyor zaten umutlanıyorum sanu hüsran uslanamadım yaaa..ama umut işte bitmiyor bende bian heycan yaptım valla inşallah meleklerim bu ay gelmiştir :amin: :amin: :amin: :amin:

ilbikesultan

KIZLAR AŞILAMAM TUTMADI SİMDİ İKİNCİ AŞILAMAM OLUCAK MAYIS AYINDA BÜTÜN ÜMİTLERİM İKİNCİ AŞILAMAYA KALDI :crybaby2: :amin: :amin:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 25 Nisan , 2012, 16:42:29
KIZLAR AŞILAMAM TUTMADI SİMDİ İKİNCİ AŞILAMAM OLUCAK MAYIS AYINDA BÜTÜN ÜMİTLERİM İKİNCİ AŞILAMAYA KALDI :crybaby2: :amin: :amin:

Üzülme canım inşallah ikincisinde tutar ve meleğin gelir sana  :y25: :y25:

mavişim80

canım üzülme hayırlısı bebeğim.allahım doğru zamanı biliyordur.   

ayy

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 25 Nisan , 2012, 16:42:29
canım ağlama rabbim inşallah bu defa yüzünü güldürür  :amin: :amin: :amin: :amin:
anneciği güçlü olsun ki meleklerin tutunsun sana dimi :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ilbikesultan

HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN CANLARIM YANIMDA OLDUGUNUZ VE BANA DESTEK VERDİĞİNİZ İÇİN İKİNCİSİDİNDE MORALİMİ DAHA YÜKSEK TUTUCAM RABBİM TÜM İSTİYENLERE EVLAT VERSİN :amin: :opucuk:

mutluluk

İNŞ 2 SİNDE RABBİM VERECEKTİR.ÜZÜLÜP SIKILMA HEPİMİZDE BU DURUM VAR AMA ÜMİTLİ VE GÜÇLÜ OLMAMIZ LAZIMÇRABBİM BİZEDE VERECEKTİR.

nazlıyarim

moralini yüksek tut canım üzme kendini,seni mutlu eden işlerle ve kişilerle bir arada ol 2 aşılaman allahımın izniyle tutar inşallah.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ilbikesultan

amin inşallah tek isteğim sağlıklı bir evlat rabbim herkezin dualarını kabul etsin evlat istiyenlerede en kısa zamanda versin benide içlerinden eksik etmesin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 26 Nisan , 2012, 17:47:30
amin inşallah tek isteğim sağlıklı bir evlat rabbim herkezin dualarını kabul etsin evlat istiyenlerede en kısa zamanda versin benide içlerinden eksik etmesin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inş cnm en kısa sürede nasip olur sana ve tüm isteyenlere

bayrak63

MALATYALI44

arkadaşşlar perrsembe günü catlatma ignesi vuracam dua edin :love9:
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...