6 Aylık Bebeğim Hiçbirşey Yemiyor, İçmiyor, Uyumuyor

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 24 Aralık , 2009, 20:54:34

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sagol canım yazdıgın bu sıralar ıyı bebeğim masllah :nazar:allah nazardan saklasın en azından ac klamıak kadar yıyor

gülay t.

Sevindim canım inşallah hep böyle devam eder ve düzene girer yemesi.  :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bu zaman kadar ıyıdı ama yıne basladı ıstahsızlık ofa ya sınır oluyorum bısey yemıyo kusuyo anca cok zayıfladı hareketlendı ıdye mı bılmıyorum ama e yapabılırım kıloa ladırmak ıcın bıldıgınız seyler var mı kılo aldıran :dontknow:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Demet_dk

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gercekten demetcım ya cok yıprandım artık o yemek yemeyınce bnde bısey yıymıyorum kılo aldırıcı bıseler bılıyomusun canım :-\

βαlκιz

benimkilerde yemiyodu özellikle mehmet uğur yemiyodu bir iki kaşık yedimi tamam.doktor balık yagı verdii..iştahları bi açıldıı ..
şimdi abartmıyorum bi oturuşta 3.kase çorba yiyolarr  :nazar: :nazar: :nazar: doktora danış balık yagı yada iştahşurubu alsan..
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

doktor bizede minadeks şurup verdi vitamin yemediği için
iştah açıyomu bilmiyorum doruk ta bi değişme yok  :y25:
hatta onu bile içmiyo ağlaya ağlaya ağzını aöıp döküyorum sonra kapatıyorum ağzını tükürmesin diye

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

balkız balık yağı nasıl bıraz anlatırmısın masallah ogluna :nazar: :nazar: :nazar:bızımkıde oyle yer mı acaba

βαlκιz

şurup gibi canım şişede portakallı ..
ben doktora iştah içinde bişey verin dedim gerek yok balık yagı iştah açıcak dedi vitamin olarak verdi balık yagınıı iştahta açtıı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 15 Şubat , 2010, 17:58:01
şurup gibi canım şişede portakallı ..
ben doktora iştah içinde bişey verin dedim gerek yok balık yagı iştah açıcak dedi vitamin olarak verdi balık yagınıı iştahta açtıı

biizmkide portakallı ama zor içiyo aslında çok güzel tadı ama oğlumun damak zevkne uygun değil

balkız maşallah paşalara afiyet bal şeker olsun  :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

doktora yazdırmadan dırek eczaneden alsam verıyolar mı bılgınız varmı sımdı doktora gotursem kılosu ıı falan dıcek vermıcek ılac falan :ehi:

Demet_dk

nuraycım meyve suyunu ne kadar ölçüde veriyosun
oğlumun tek sevdiği şey meyve suyu biraz önce elma suyu verdim 60 ml içti

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben katı meyve sıkacagı almadım rendeyle rendelıyorum ne verceksem sonrada tulbenntten gecırıyorum kucuk bıberon doluyo anca zaten kızım bıberon emmeyı de bılmıyo kasıkla ıcırıyorum o yzden pek veremıyorum :y25: :y25:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 15 Şubat , 2010, 18:59:14
ben katı meyve sıkacagı almadım rendeyle rendelıyorum ne verceksem sonrada tulbenntten gecırıyorum kucuk bıberon doluyo anca zaten kızım bıberon emmeyı de bılmıyo kasıkla ıcırıyorum o yzden pek veremıyorum :y25: :y25:

bende rendeleyip süzüyodum ama şimdi katı meyve sıkacağımla yaptım 120 ml doldurdum 60 ml içti aldım elinden
çünkü bilmiyorum ne kadar vermem doğru olur
benimkid eyeni yeni öğreniyo biberon emmeyi sevdiği şey olursa alıyo işte
çorba içirmeye çalıştım bugün her yerimiz çorba oldu 4-5 kaşık zorla verdim ağladı midesi bulandı bıraktım