27 Nisan , 2024, 13:40:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ARKADAŞLAR BEBEĞİMONLİNE ÇEKİLİŞLE İKİ KİŞİYE HEDİYE

Başlatan sibel28, 24 Aralık , 2009, 20:43:47

« önceki - sonraki »

sibel28

gülfercim 80-84-90 senin oyların ...teşekkür ederim..çekiliş listesine adın yazıldı canım...

mlkgk

bende verdim ama nereye nasıl verdim bilmiyorum 91 biri birinde 84 yazıo galiba :))

mlkgk

91 31 35 galiba tam okuyamıyorumda daha önce oy vermişsiniz diyo :)) çok zor oy vermek yaa ekran kaçıo

sibel28

tweety0555

88-91-95 AYSUN HANIM BASARILAR...AMA BEN SU MAVIS TAKIMA BAYILDIM INSAALH BANA CIKAR....

zelis

bende  oy vermek istedim canim, parmak isaretine tiklayinca uyleik istiyor . uye olduktan sonrami oy verebiliyoruz..??????????/

βαlκιz

canım ben verdim zaten önceden biliyosun takımları istemem veresende olurr iki çocuk var hangisi giysin :ehi:
hemde küçükmü onlarr küçük gibii ben kazansamda başkasına hediye ederimm  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

uye oldum ve bende oy verdim canim , hayirli olsun ..

90-93-98 olmus ...........

sibel28

Balböceği

**yeliz**

benim bildiğim favorinn yaptığı kampanyalar çok hileli oluyo ama yinede başarı ve bol şans diliyorum
son günlerde herşey değişebilir bişiy uyduruyolr sistem hatası felan die

sibel28

canım bu yarışma denetimli ..oylarınızı bekliyorum ben kazanmasamda hediyeleriniz verilcek

lila

Alıntı yapılan: aysun25 - 28 Aralık , 2009, 09:47:05
canım bu yarışma denetimli ..oylarınızı bekliyorum ben kazanmasamda hediyeleriniz verilcek
canım bende oy verdim sanırım beğendimi tıkladım ama bakabilirmisin oy verebilmişmiyim

sibel28

gamzela

arkadaşlar ben bulamadım nerden nasıl oy veriliyor yardımcı olur musunuz
gmz