23 Nisan , 2024, 13:40:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ARKADAŞLAR BEBEĞİMONLİNE ÇEKİLİŞLE İKİ KİŞİYE HEDİYE

Başlatan sibel28, 24 Aralık , 2009, 20:43:47

« önceki - sonraki »

ZyNp

VALLA ŞANSLI YANI HAYATIMDA BİR ILK BU Bİ YERDEN HEDIYE KAZANDIM :)

sibel28

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 15 Ocak , 2010, 21:16:46
ne için bu
bende kullansaydım yaaaa geçtimi
canım emine hanımla görüşcem eğer izin alabilirsem tekrar çekiliş daha düşünüyorum...bu sefer hediyeler çok değerli...kız bebek seti tanınmış bir marka fiyatı 35 ytl..erkek bebek seti 35 ytl...bu iki ürünü vermeyi düşünüyorum...yarışmaya katılmak isteyenler bu konun altına isimlerini yazsınlar..çünkü en az 50 oy bulabilceksem katılmayı düşünüyorum...

melek-çağlar

bende oy vermiştim ama yanlış mı yaptım ne ismim görünmüyordu listede. neyse bir dahakine inş.

ZyNp

[/quote] canım emine hanımla görüşcem eğer izin alabilirsem tekrar çekiliş daha düşünüyorum...bu sefer hediyeler çok değerli...kız bebek seti tanınmış bir marka fiyatı 35 ytl..erkek bebek seti 35 ytl...bu iki ürünü vermeyi düşünüyorum...yarışmaya katılmak isteyenler bu konun altına isimlerini yazsınlar..çünkü en az 50 oy bulabilceksem katılmayı düşünüyorum...
[/quote]

bennnn istıyorummmm :)

sibel28

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 16 Ocak , 2010, 11:21:10
bende oy vermiştim ama yanlış mı yaptım ne ismim görünmüyordu listede. neyse bir dahakine inş.
canım oy verdiğiniz zman bu konun altına yazılması gerekiyor...herkese açık olmalı...listeyi burdan yapıyorum..bidaha büyk setlerden biri sana çıkar inşallah...

melek-çağlar

ZyNp

melek-çağlar

tamam çekilişte bende varım. belki bu ay hamiş olurumda ilk hediyede aysun.dan olur.

juclea

Alıntı yapılan: aysun25 - 15 Ocak , 2010, 20:40:29
ZELİŞ
2)EFS
3)TWEETY0555
4)BALKIZZZZ
5)ŞEKRIIM
6)SEVDACAN
7)GÜLFER
8)MLKGK
9)efsunlu..
10)fatosayk
11)pıtpıtım
12)sadiş
13)gamze
14)esma-sultan
15)sesedo-98
16)balböceği
17)repsol
18)simass
19)mahperi
20)haydibebeğim
21)ZYNP
22)yıldızalp
23)juclea
24)gamzela
25)balböceği
26)minimini
27)mahperi

bu arkadaşların haricinde oy
benide benide...
juclea özlem

ZyNp

sibel28

buna çok sevindim canım ya bebişin güle güle kullansın

ZyNp

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!