bebeğim biberon almıyor

Başlatan Eceburcu, 24 Şubat , 2009, 14:07:54

« önceki - sonraki »

Eceburcu

bebeğim 40 gün emmedi biberonla besledim. 40 dan sonra 3 ay oluncaya kadar hem emzirdim hem biberon verdim. çünkü sütüm yetmiyor. 20 gündür biberonu almıyor sadece beni emiyor. silikon ve kauçuk emzik demedim ikisinide almıyor.kaşıklada besleyemiyorum ağlıyor. ne yapabilirim.

selinim

merhaba canim bence artik sutun yetiyor olmali biberonu almadigina gore bol bol emzir sutun cogalir altini bol islatiyorsa doyuyor demektir ama emin degilsen bi doktora danis

Eceburcu

teşekkürler cnm. gerçekten doyuyormuş. doktorumuz kilo alımı iyi mama verme dedi. ben işe başlayınca bakalım ne olacak. tekrar alışır inşaallah biberona.

holy

Arkadaşlar merhaba,
Benim 3 aylık bir kızım var ve biberona alıştırmak istiyorum şuana kadar başarılı olamadım çıldırmak üzereyim ağzına götürdüğümde ağlıyor.1 ay sonra işe başlayacağım aklım hep kızımda kalacak siz neler yaptınız.

azra35

canım kaşıkla verirsin bişey olmaz

ertl

bebekler biberon başlıklarınıda begenmeye biliyolar değişik biberon başlıkları var
onları da dene

gamzela

benimki de biberon ve emzik almıyor.ya kaşıkla veriyorm yada biberonun emziğini ben sıkarak akıtıyorum ağzına
gmz