kızlar bu yeni bir cinsiyet belirleme takvimi deneyelim bakalım doğru mu?

Başlatan duyguduygu, 24 Aralık , 2009, 16:38:12

« önceki - sonraki »

melek100lü

buse cim nasılsın canım  :opucuk:  bişey sorcam buyeni cinsiyet belirleme takvimini yapamadım benim için bakarmısın vaktin varsa canım  :opucuk: benim doğum tarihim 15  8 1979  son adetim 28 şbt 14 ekledim 13 mart bakarmısın benim için  :love9: :love9:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 22 Mart , 2012, 12:21:18
buse cim nasılsın canım  :opucuk:  bişey sorcam buyeni cinsiyet belirleme takvimini yapamadım benim için bakarmısın vaktin varsa canım  :opucuk: benim doğum tarihim 15  8 1979  son adetim 28 şbt 14 ekledim 13 mart bakarmısın benim için  :love9: :love9:

iyim canım sağol biraz kasık ağrım oluyor tabi bakarım canım hemen bakıyorummmmmmmmmm :flowers: :flowers:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 22 Mart , 2012, 12:21:18

canım hem duygunun kine baktım hemde benim çin takvimine ikisinde de kız çıkıyor canım hadi inşallahhhhhhhhh bu ay gelir bebişin canım ama benim içime doğuyor kızın olucak senin inşallah Allah gönlüne göre versin canım  :love7: :love7: :love3: :love3:

melek100lü

canım doktorun ilaç yazmadımı sana kasık ağrıların için düşük olmasın diye adet sancısı gibimi sadece girip çıkan saniyelik batmalar gibi sancıların inşallah sağlıklı olsun bebeşlerde kız oğlan fark etmez eşim çok istiyor kızı  :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 22 Mart , 2012, 12:38:09
canım doktorun ilaç yazmadımı sana kasık ağrıların için düşük olmasın diye adet sancısı gibimi sadece girip çıkan saniyelik batmalar gibi sancıların inşallah sağlıklı olsun bebeşlerde kız oğlan fark etmez eşim çok istiyor kızı  :opucuk:

inşallah canım gönlünüze göre olur  tabi en önemlisi sağlığı  :amin:jel kullanıyorum canım her sabah düşüğe karşı dr olur dedi ağrın rahim yapabilirmiş ama ne bilim insan yinede korkuyor tabi hele düşük yaşayınca birde arkasına kimyasal gebelik insan korkuyor hakkımızda hayırlısı inşallah hepimiz için herşey güzel olur canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

asuela

merviş86

selam kızlar bende aranıza geldim lütfen meraktan çatlicam zaten sabırsız bir insanım   :crybaby2: benim doğum tarihim 22/10/1986 en son regle tarihim 17 şubat 2012 sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum şimdiden kocaman teşekkür ederim  :flowers: :flowers: :flowers: :love7:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

kalimero:)

seheryeli8378

bana erkek dedi ama 7 aylık hamileyim şu anda 4 ayrı doktora gittim 2 si kız 2 si erkek dedi sıkıldım artık sormuyorum kesin cevap veren yok ne gelirse allahtam hayırlı sağlıklı olsun o bana yeter