28 Nisan , 2024, 02:11:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gözümün Nuru Nursima'm

Başlatan NURSIMAnınANNESI, 13 Ocak , 2007, 14:13:10

« önceki - sonraki »

ÇİTLENBİK

isimin gibi yüzünde nurlu maaşallah bebişime ..
bende yazmalı fotosuna bittim çok şirin ALLAH bağışlasın anneciği..

NURSIMAnınANNESI

15 Ocak , 2007, 18:53:17 #16 Son düzenlenme: 28 Şubat , 2007, 00:26:48 NURSIMAnınANNESI
Ana kız iyi anlaşıyoruz di mi :love7:
EY RABBİMİZ BİZE GÖZLERİMİZİN NURU OLACAK SALİH EVLATLAR NASİP ET VE BİZİ KORUNANLARDAN EYLE...

Emine

kafa kafaya vermiş ana kız ne konuşuyorsunuz bakimmm  :D

ÇİTLENBİK

hehe.resme bakılırsa iyi anlaştığınız belli..
eminecim bence nursimayla annesi kafa kafaya forumu çekiştriyooo :laughing7: :laughing7:

NURSIMAnınANNESI

yok anacığım babayı çekiştiriyoruz :read2:, kızımıza çıngırak almayı unutmuş :pain10:...
EY RABBİMİZ BİZE GÖZLERİMİZİN NURU OLACAK SALİH EVLATLAR NASİP ET VE BİZİ KORUNANLARDAN EYLE...

TUBAMETE

ben onun çıngırağı olayım yaaaa çok tatlısın sen dün akşam durup duruken nursimanın adının ne güzel olduğunu düşündüm Allah adıyla bağışalsın canım...

estim

nur yüzlü melek sayfan hayırlı olsun :love5: çemberli resmine bende bayıldım.  :wav:

NURSIMAnınANNESI

Teşekkür ederiz tatlı anneler,sizi ve bebişlerinizi kocaman öptük :-*

ÇİTLENBİK

amanın büyümüşte babasından çıngırakta beklermiş :binkybaby:

yelda34

Allah analı babalı büyütsün.2006 yılında hiç çirkin kız demek ki dünyaya gelmemiş.Sayfanız hayırlı olsun.Güler yüzlü resimlerle dolsun :icon_flower:

NURSIMAnınANNESI

Teşekkür ediyoruz , gerçekten de kızlarımızın hepsi çok güzel maşaallah,oğluş anneleri seçim yapmakta bayağı zorlanacak :tongue3:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ÇİTLENBİK

banane banane ben gelinimi buldum desem heheee. :laughing7:
kız kapa üstünü banyo yapmış cıbıl cıbıl bide memişler görünüyor.
aaa (cadoloz dünür olurum herhalde) :laughing7: :laughing7:
şaka bir yana rabbim bağışlasın annesi..
allaha emanet bebişler..

ARZU_SARP

masallah Sevdecımm kızına ve sana.. allah nazarlardan saklasın.. adı gıbı sansı bahtı da guzel olur ınsallah prensesın..  :icon_flower: :love1: :occasion5: :angel12: :love5:
bır oglus anası olarak gelın adaylarının sayfalarını tek tek gezıyoruz hehe
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

minekavlak

nekadar güler yüzlü bir bebeksin sen öyle..maşallah..adında çok manalı.bayıldım..anası gibi kızıda güzel.tü tü tü.. :Döptük seni tatlı nursima... :-* :-*

ÇİTLENBİK

nursima ve anneciği huhuuuu nerelerdesiniz..
eee damat adayıda bukadarda bekletilmezki canım..