29 Nisan , 2024, 01:40:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ocakta Hastalanacaklar

Başlatan ruhnaz, 23 Aralık , 2009, 14:37:14

« önceki - sonraki »

hasyet

inşallah  zynebimmmm inşallahhh  :amin:  :amin:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

melek-çağlar

Alıntı yapılan: hasyet - 19 Ocak , 2010, 12:36:03
inşallah  zynebimmmm inşallahhh  :amin:  :amin:

senin komşu doktor baksın sana bir teşhis koysun yine  :ehi: :ehi: neden cumayı bekliyorsun test için anlamadım ben senin yherinde olsam yapardım.

ZyNp

hasyet

birazdan gelecekler komşu dr bugünde kaç haftalık olduğuna bakacak  :toothy10:  :toothy10: yhaa yapıcamdaa cesareettt iştee..eveli gün yaptım çıkmadıya bende bikaç gün daha bekleyeyim dedim ondan beklemelerdeyimm
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

melek-çağlar

19 Ocak , 2010, 12:57:54 #1264 Son düzenlenme: 19 Ocak , 2010, 12:59:59 melek-çağlar
sen tam olarak nerdesin bende gelsem şu komşu doktora. bir görüneyim ne diyecek bakalım bana.  :ehi: :ehi: :ehi: neden olmuyormuş bakalım. :ehi: :toothy10: :ehi:

hasyet

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: uzak değil kızz hemen çık gel bigadiceee  :ehi:   :k06:  :k06: uyyyy hem ücretsiz muaynee  :toothy10:  :toothy10:

melek-çağlar

Alıntı yapılan: hasyet - 19 Ocak , 2010, 12:59:26
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: uzak değil kızz hemen çık gel bigadiceee  :ehi:   :k06:  :k06: uyyyy hem ücretsiz muaynee  :toothy10:  :toothy10:

sen yakınmışın hemen geleyimde doktorun ruh hali nasıl şu aralar  :ehi: :ehi:

hasyet

walla kocası dışa gitmişş bilmiomm artıkın sen anlaa az çookk  :ehi:  :ehi:

melek-çağlar

hasyet

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :k06:  :k06:  :k06: hehhh heehhh bana ondan elle müdahalemi yaptıı nee  :toothy10:  :toothy10:

ZyNp

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

Alıntı yapılan: hasyet - 19 Ocak , 2010, 12:56:32
birazdan gelecekler komşu dr bugünde kaç haftalık olduğuna bakacak  :toothy10:  :toothy10: yhaa yapıcamdaa cesareettt iştee..eveli gün yaptım çıkmadıya bende bikaç gün daha bekleyeyim dedim ondan beklemelerdeyimm

ya... sorma hasyet.. aynı durumdayım.. pzr test yaptım çıkmadı.. ama olmadı da... 23 aralıkta olmuştum en son.. 23 ocağa kadar beklicem bi daha test yapmak için.. tabi olmazsa ozamana kadar...  :sad1: :sad1:

melek-çağlar

sen biraz erken davranmışsın test için beklemen daha doğru olur canım

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

napimmm.. dayanamadım melekcim.. merak ne güzel şey... güzel şey merak :) :) :) :)
acaba turkcell'e sorsak biz bunu merak ediyoruz diye.. yani hamilemiyim diye.. :) bilir mi ki... .. :)  :-ooo :-ooo

melek-çağlar

Alıntı yapılan: maviçiçek - 19 Ocak , 2010, 14:07:29
napimmm.. dayanamadım melekcim.. merak ne güzel şey... güzel şey merak :) :) :) :)
acaba turkcell'e sorsak biz bunu merak ediyoruz diye.. yani hamilemiyim diye.. :) bilir mi ki... .. :)  :-ooo :-ooo

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: