07 Mayıs , 2024, 09:03:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ocakta Hastalanacaklar

Başlatan ruhnaz, 23 Aralık , 2009, 14:37:14

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

canım adetlerim düzenli ama ben başka bir neden için gitmiştim doktora bana yumurtan tam çatlamamış bu gibi durumlarda hamilelik zor oluşur demişti ve progestan ve folıc plus vermişti. demiştim hatta kullanmadım diye ondan korkuyorum ben. gitme nedenim o olacak. gitmeyeyim mi. :dontknow:

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

tuna bak bız sekerle konustuk olayı hallettık tamammı sen bana bı garezın yada sorunun var sanırım laflarımı cekıyosun oaraya buraya yeter sen sevıyenı bozarsan bende bozarım sen gusel konusursan bende konusurum sekerle benm aramdakı soruna sen neden karısıp bosuna sorun cıkartıyosunkı bak benım onunla sımdı aradamda sorun kalmadı sen kendı kendını kötu yaptın oysakı ne gusel muhabbet edıyoduk noldu neden boyle bana karsı bı tavır alıyosun laflarımı cekıyosun onlar bız yokken göz kulakmı ol dedıler sana

ZEYNEP HANIM BU GÖNDERMİŞ OLDUĞUNUZ MSJ KÖTÜÜÜ ÇOK KÖTÜ ANLAMLAR İÇERİYOR
KİMSE BANA GÖZ KULAK OL DEMEDİ ÜSTELİK AKLI BAŞINDA OLAN HERKES KENDİNE SAHİP OLUR
BEN HERKES İLE SAYGILI KONUŞURUM KARŞIMDAKİ BENDEN İSTER KÜÇÜK İSTER BÜYÜK İSTER SAYGILI İSTERSE SAYGISIZ OLSUN!!!!!
LÜTFENN!!!!!!!!
BU ŞEKİLDE İNSANI ÜZÜCÜ MESAJLAR GÖNDERME BANA
YADA İLLAKİ GÖNDERMEK İSTİYORSAN BÖYLE HERKESİN OKUYACAĞI ŞEKİLDE OLSUN.....

ZyNp

****SeRaP-27****

hımmmm ama en azından bi 6 ay bekle canım onları bende kullandım ama tam düşük sırasında kullandım folik asit zaten vitamin ama progestan bu durmda ne işe yarar bilemiyorum sen bilirsin yine canım engellemiş olmayayım ben deneme süren az oldu da acele ediyorsun sandım canım
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ZyNp

herkes hakettıgı gıbı yasıyor senın gıbıler cabuk unutuluyor kac aydır ılkkez yuzum guluyor bende bende stres hiç olmuyor :toothy10: :ehi: :k06: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz:kop kop kopp

melek-çağlar

kararsız kaldım gidip gitmemek konusunda. bazen diyorum erken diye bazende kafama çok takıyorum gideyim diyorum. ama doğru olanı beklemek galiba dediğin gibi.

****SeRaP-27****

kızlarrr yeter ama farkındamısınız bilmiyorum ama hiç yoktan tartışıyorsunuz hadi öpüşün barışın bakiiiim

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 18 Ocak , 2010, 16:26:56
kararsız kaldım gidip gitmemek konusunda. bazen diyorum erken diye bazende kafama çok takıyorum gideyim diyorum. ama doğru olanı beklemek galiba dediğin gibi.

en azından bi altı ay dolsun canım bakarsın sende 4. ayında hamile kalırsın ne dersin ?

ZyNp

ZyNp

inşş bu ay hamıs kalırrrr ama kız olsun alcam kızını :)

melek-çağlar

öyle yapıcam canım haklısın daha erken ben bir anda moralimi bozdum. sanki gitsem ne olacak bu ay sonuç değişmeyecek nasılsa değil mi.

****SeRaP-27****

evet bu ay bebek gelebilir canım

melek-çağlar

inş. bir kez test yapmak bile nasip olmadı  :ehi: :ehi: :ehi:

ZyNp

ZyNp

günaydınnnnnnnnn herkese bol gülücüklü mutlu haberliiiii huzurlu birgun olsun inşşşşşşşş