Bebişim Geliyor!!!!!!!!!!!

Başlatan .:.Zamansız.:., 23 Aralık , 2009, 14:22:58

« önceki - sonraki »

elif35

Alıntı yapılan: tuna - 24 Aralık , 2009, 09:14:08
Alıntı yapılan: yasmin35 - 23 Aralık , 2009, 15:30:26
ne demek canım ben emindim olsun 1 gün sonra emin olsun bu arada sayfanda benden söz ettigin için teşekkür ederim canım

ADET OLMAMA 2 GÜN VAR BEN GEBELİK TESTİ YAPTIM VE SONUÇ NEGATİF..... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
YİNEDE ADETİMİN GEÇMESİNİ BEKLEYİP DENEME YAPMA ŞANSIM VAR MI YOKSA KESİN OLARAK HAMİLE DEĞİL MİYİM?????

canım ben ilk hamileliğimde adetimin üstünden 5 gün geçmişti öyle çıkmıştı ama onu kucağımıza almak nasip olmadı düşük yaptım.bu hamilelliğimde ise adetime 2 gün kala yaptım pozitifti ama ben üste görme denen şeyi yaşadım ona dayanarak test yaptım çıkçağını biliyordum herkese göre değişir bu özellik adetini bekle olmazsan eğer 3-4 gün sonra tekrar yap ama çıkmazsa da üzülme tamam mı vardır onunda bir zzamanı Rabbim bi zaman vermiştir ona sığın dua et o vericektir hiç şüphen olmasın

Pınar86

Canım benim hayırlıı olsun :) Cok güzel bir duygu bilirim ama hele birde şöyle kalp atışlarını falan duymaya başla daha bir güzel oluyor :) Rabbim tüm herkese Annelik duygusu yaşatsın... İnanılmaz birşey :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

can yine cannnn

can dediklerim....

.:.Zamansız.:.

teşekkür ederim arkadaşlar..gerçekten çok güzel bir hafta yaşadım eşim şehir dışında olduğu için cuma akşamı öğrendi..çok mutlu oldu...tabi bana göstediği ilgide cabası  :k06: karnıma sarılıyor falan çok güzel bir duyguymuş gerçekten...ama tabi çarşamba günü herşey netleşmeden içim rahatlamayacak..allahım kucağıma almayı nasip etsin..insan önce olsun istiyor...sonrada bu tür korkular sarıyor içini... :sad1:

gülfer

zamansız arkadaşım tebrik ederim   :muzz:  :muzz:  :hello2:  :hieyt: canım allah banada isteyen herkesede nasip etsin  :amin:
bende 3 aydır bekliyorum bu ayda olmazsa 4 ay olcak  allahım
kimseyi bu güzel duygudan mahrum bırakmasın  :amin:

Alıntı yapılan: gülfer - 28 Aralık , 2009, 11:37:50
zamansız arkadaşım tebrik ederim   :muzz:  :muzz:  :hello2:  :hieyt: canım allah banada isteyen herkesede nasip etsin  :amin:

gülfercim sakın canını sıkma..
hiç beklemediğin anca geliveriyor o..
zamanı gelince seninde olucaktır eminim..allahım olmayan herkezlere versin, bebiş bekleyenleride korusun , kucaklarına almayı nasip etsin  :amin:

stresten uzak dur..özellikle beslenmene dikkat et..eşinde yediğine içtiğine dikkat etsin...ve sadece kafanı bebeğe odaklama...allahtan sabrını dile..mutlaka olur canım... :opucuk:

gülfer

Alıntı yapılan: zamansiz - 28 Aralık , 2009, 11:41:10
Alıntı yapılan: gülfer - 28 Aralık , 2009, 11:37:50

gülfercim sakın canını sıkma..
hiç beklemediğin anca geliveriyor o..
zamanı gelince seninde olucaktır eminim..allahım olmayan herkezlere versin, bebiş bekleyenleride korusun , kucaklarına almayı nasip etsin  :amin:

stresten uzak dur..özellikle beslenmene dikkat et..eşinde yediğine içtiğine dikkat etsin...ve sadece kafanı bebeğe odaklama...allahtan sabrını dile..mutlaka olur canım... :opucuk:
aklıma bebekten başka bişey gelmiyoki napim onu okadar çok istiyorumki  :crybaby2: ya sorun tiroidlerimde yavaş çalışıyomuş kan testi  ve tiroid ultrasonu çektirdim bugün sonuçları göstericem inşallah normaldirde bir an önce hamiş kalırım  :amin: güzel dileklerin için teşekkür ederim  :opucuk:
o güzel meleği hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

teşekkür ederim gülfercim...  :amin:
umarım en kısa zamanda sende hamiş kalırsın   :amin: :opucuk:

****SeRaP-27****

zamansız canım tebriklerrrrr :flowers:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

KybeLe

:opucuk:  :opucuk:
ben de tebrik edeyim seni dedim (ettim diye hatirliyorum ama etmemisim sanirim  :ehi: ) rabbim kucagina almayi da nasip etsin canim  :nazar:  :amin:
Oğluşuuumm :)

Alıntı yapılan: KybeLe - 16 Şubat , 2010, 13:03:50
:opucuk:  :opucuk:
ben de tebrik edeyim seni dedim (ettim diye hatirliyorum ama etmemisim sanirim  :ehi: ) rabbim kucagina almayi da nasip etsin canim  :nazar:  :amin:

:k06: :k06: ehhehe deli kız aminnnnnn canım aminnnnnnn hepimizinkini  :amin: :amin:

KybeLe

aminnnnnnnnnnnnnnnn
:amin:
gidiyorum ben simdi evimi topLamam lazim gocup gidiyo is guc yaptigim yok valla hamile oldugumdan beri zuhaha :ehi:
Oğluşuuumm :)

ღ♥ Nilda♥ღ

allah kucağına almayıı nasıp etsin inş. :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
.   

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 16 Şubat , 2010, 13:10:21
allah kucağına almayıı nasıp etsin inş. :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

teşekkür ederim nildacım..allahım olmayan herkezlere nasip etsin  :amin: olanlarında sağlıcaklı doğmasını  :amin: :nazar:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: zamansiz - 16 Şubat , 2010, 13:31:17
Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 16 Şubat , 2010, 13:10:21

teşekkür ederim nildacım..allahım olmayan herkezlere nasip etsin  :amin: olanlarında sağlıcaklı doğmasını  :amin: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
.