21 Mayıs , 2024, 08:15:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bihtercim güle güle giysin prenses çok güzelleralt açmanız tulumların bayıldım hepsine

bihterp3416

Alıntı yapılan: seda87 - 24 Ocak , 2012, 23:19:08
bihteer canm harika kıyafetleriniz var yaa maşallah canm .iiki kırmızılı almışsın çoğunu kızda giyer erkekde :k06: :k06:allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin canm.örgü işlerinizde çok güzel. :nazar:ellerine sağlık anneannanenin
çok sağol canım benim bazıları mavi ama artık toka takarım öyle giydiririm  :k06: :k06: cnm anneannem hamile kaldıktan sonrada yapmaya başlamış ama daha görmedim doğuma getirir herhalde

bihterp3416

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Ocak , 2012, 23:21:54
bihtercim güle güle giysin prenses çok güzelleralt açmanız tulumların bayıldım hepsine
çok teşekkürler canım inşş Allah nasip ederde giydirip fotoğraflarını çeker öyle atarım inşş  :amin: :amin:

seda87

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 24 Ocak , 2012, 23:27:02
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Ocak , 2012, 23:21:54
çok teşekkürler canım inşş Allah nasip ederde giydirip fotoğraflarını çeker öyle atarım inşş  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aynurcum cok sagol kuzum :opucuk: Kucuk adam gibi geziniyor etrafta goruyorsun face te :k06:
Bihtercim sizinde cicileriniz cok guzel allah saglikla mutlulukla giydirmeni nasip etsin :amin:
Ahh ahh hey gidi gunler dogsun diye iple cekiyordum zaman gecmiyordu simdi de zamani durdurmak istiyorum buyumesin diye :y25:
Allah evlatlarimiza hayirli yazilar yazmis olsun :amin:

susanna

kizlarr bebislerin cicileri coookkkkkkkkkk guzel massallah hepsine bayildim gule gule giysin pasalar prensesler  :nazar: :nazar: :nazar:
onceki sayfalarda korse muhabbeti gordum kizlar dogum sonrasi ilk alicaginiz korse sade gobegin sarilacagi pamuklu ameliyat korsesi alin ilk 10-15 gun bunu giymenizi tavsiye ederim toparlanmayi inanilmaz etkiliyo ondan sonra istediginiz baska bir korseye gecersiniz
doktorumun tavsiyeside bu yondeydi ve bende cok olumlu sonuc aldim  :icon_thumright:

<<<peri masalı >>>

bayıldım hepsine çok güzeller allahım iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah  :amin: :amin:

bihterp3416

çok sağolun kızlar rabbim giydirdiğim günleri de gösterir inşş  :amin: :amin: :nazar:

aydolunayda

arkadaşlar mrb
benim doğum haziranın sonlarına doğru yani kızım yaz bebeği olucak....
daha alışveriş namına hiçbirşey almadım... rahat dolaşabiliyorken bişeyler almaya başlasam diyorum..
ama yaz olduğu için ne tür kıyafetler alacağımı bilmiyorum...
hastane çıkışlarıyla başlayayım dedim... onlar da yazlık kışlık diye ayrılıyor galiba... yazlıklar yarım kollu sanırım, yeni doğan bebek üşümezmi yarım kolluyla.... diğerleride kat kat kışlık takımlar uzun kollu bu seferde isilik olcak :honk:  anlamadım napsam tecrübeliler alışveriş yapanlar benim gibi yazın doğum yapacaklar... bilgi istiyorum valla işin içinden çıkamadım...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Acemice yaptım birşeyler  :suclu: :suclu:

Lă_Tăhzen!

Pekte acemiye benzemiyor bence çok güzel olmuşlar emegine saglık

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Ocak , 2012, 21:53:48
Pekte acemiye benzemiyor bence çok güzel olmuşlar emegine saglık

teşekkürler canım... çok uğraştım örgü işini çözmek için ama sonunda becerebildim :) :)

Sır_Çiçegi

cokk güzeller  :hello2: :hello2: kızın cok şanslı senin gibi annesi oldugu için  :hello2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 29 Ocak , 2012, 22:56:43
cokk güzeller  :hello2: :hello2: kızın cok şanslı senin gibi annesi oldugu için  :hello2:

canım çok teşekkür ederim... :)

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...