01 Mayıs , 2024, 08:50:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

Sheida

Alıntı yapılan: Demet_dk - 27 Ocak , 2010, 10:58:35
Balkız montları ve ayakkabıları çok tatlıymış bayıldım gülerek giysinler  :amin:
she_ida kızının cicileride çok tatlı oda gülerek giysin  :amin:
inşallah ah bi zaman geçse geçmiyoki :)) çok sabırsızım ben ya

βαlκιz

hepimizin hamileyken çok sabırsızdık hemen dogsalarda aldıklarımızı giyseler deriz merak etme doğucak kızın aldıklarını giyicek onlarla fotosunu çekicen  :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Sheida

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 27 Ocak , 2010, 19:15:00
hepimizin hamileyken çok sabırsızdık hemen dogsalarda aldıklarımızı giyseler deriz merak etme doğucak kızın aldıklarını giyicek onlarla fotosunu çekicen  :nazar: :nazar: :nazar:
ayy insallah canım yaa :)

zelis

benede bi ekleyim bebisimin cicislerini

bakalim oldumu

zelis

olmus , devam edeyim o zaman  :laughing7:

melek-çağlar

çok güzeller maşallah hepsini güle güle kullansın.  :nazar:

zelis

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 28 Ocak , 2010, 15:09:24
çok güzeller maşallah hepsini güle güle kullansın.  :nazar:

tesekkur ederim canim  :flowers:

elif35

yaaa hepsi çoookkk tatlı yaaa ben de cinsiyetini öğrensem de yavaş yavaş alsam bişeyler çok hevesleniyorum ben gördükçe liste bile yaptım alıncakalr için önümüzdeki ay cinsiyetimiz belli olursa inşallah alıcam artık yavaş yavaş içim içime sığmıyo düşünürken bile

zelis

Alıntı yapılan: yağmur10 - 28 Ocak , 2010, 15:28:27
yaaa hepsi çoookkk tatlı yaaa ben de cinsiyetini öğrensem de yavaş yavaş alsam bişeyler çok hevesleniyorum ben gördükçe liste bile yaptım alıncakalr için önümüzdeki ay cinsiyetimiz belli olursa inşallah alıcam artık yavaş yavaş içim içime sığmıyo düşünürken bile

yagmurcugum , bizimkine kiz dedi doktor, ama ben yinede hepsini krem rengi ve beyaz aldim , yuzde yuz demiyorlar burda kiz goruyorum bence kiz diye gecistirdi , o yuzden cok fazla almadim , dogduktan sonra alirim geri kalanlarida cinsiyetine gore artik....

ben Hollanda da yasiyorum , arkadasima uc kere kiz dediler ama oglu oldu , oda herseyi pembe almisti , simdi bende guvenemiyorum isin acigi ...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayy cok tatlı masallah rabbım güzel günlerde gıyındırmeyı nasıp eder ıns.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

aynı durum görümcemin basına gelmişş hep kız demişler son ayında bi giriyo ultrasona erkek diyolar  :k06: ve erkek oldu bebişi
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Demet_dk

zelis gülegüle giysin bebişin  :amin:

betüs26

çok güzeller bencede açık renkli olursa problem olmaz ama acele etme bence yağmur daha çok erken alırsın bu arada o bebekarabasını ben çok beyeniyorum ama büyüyünce kullanabilirmi onu merak ettimallah iyi günlerde kullandırmayı nasip etsin  zeliş

βαlκιz

zeliş çok güzellerr güle güle kullansın bebegin  :amin: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

cok tesekkur ederim canim ,...... :flowers: :flowers: